Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

42 minutes ago, Malvo said:

Raonic @2.4 protiv Delpa, mislim da c biti ujednaceniji mec.

Nisi uzo pare sinoc na Kasatkini i Osaki.

 

@zverka evo obori me Gl.rangers. a tacno su mi bili sumnjivi, cela Britanija se je kladila na njih, proslo kolo izgubili derbi pa danas se masovno trpalo na njih. Imao sam ih na sporednom tiketu gde bi jos nesto usrao garant ali da su pobedili makar bi se do kraja nadao. Mislim da će Juve zasrati danas. 

 

 

Link to comment

Rosenborg je brzo krenuo sa cuvenim prelazima, vec u drugom kolu.:laugh:

Na kraju na njima, oko polovine sezone, imamo 18 kvotu (ili manju), za prelaze iz 1-2 i 2-1.

Link to comment

Kakav potop poslednje dve sedmice.

Od Hadersfild - Svonsi gde je bilo tipa 35-1 u sutevima, preko juce Vejlea sa 20-3 u sutevima, do danas Sparte koja vodi 3-0 i zavrava 3-3, prima golove u 83. i 95. iz penala

Naravno da sam imao i Depor - Las Palmas 3+, kao i juce Eibar na lajvu X2 pri 0-1.

 

@Zverka,

Naravno da ti nece doci te 1,10 kvote na 10 parova, ne poklanjaj im dzaba pare

Cak i da dodje, ne brini, kladionice su opet u plusu..cak i kad svi favoriti pobede

Link to comment
17 minutes ago, Godfrey said:

Kakav potop poslednje dve sedmice.

Od Hadersfild - Svonsi gde je bilo tipa 35-1 u sutevima, preko juce Vejlea sa 20-3 u sutevima, do danas Sparte koja vodi 3-0 i zavrava 3-3, prima golove u 83. i 95. iz penala

Naravno da sam imao i Depor - Las Palmas 3+, kao i juce Eibar na lajvu X2 pri 0-1.

 

@Zverka,

Naravno da ti nece doci te 1,10 kvote na 10 parova, ne poklanjaj im dzaba pare

Cak i da dodje, ne brini, kladionice su opet u plusu..cak i kad svi favoriti pobede

Jesu u plusu kad je milion meceva danas

Link to comment
47 minutes ago, Cash said:

Jesu u plusu kad je milion meceva danas

Ma kakvi; uhvatio Palace -0.5, Videoton -0.5 i Sassuolo 0.0 sve u lajvu, promasaji Sparta, Fulham -0.5 lajv, Depor over 2.5 lajv, Fener - Galata over 0.5 i void Altinordu over 1.0 1st half

Ako nisam nesto zaboravio.

 

@Zverka,

Ok majstore, ako ide dobro -podrzavam

 

Link to comment
Eh sto im ne poklonise sva 3


Ne bi sacuvali prvo mesto, ovako po bod nije "providno".

Benfika dolazi mesecima a ja kao bolje ova bagra. Ali ima nesto i do petog para, jednostavno je previse.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 0/1, Liverpool je dosao 5+. PSV je dosao srecno, golovima u zavrsnici meca. Zato se na Portu desio volsebni pad, nakon sto je ponisten uspesno realizovan penal. 2+ tiket prolazi tesno, dosta meceva sa tacno 2 gola. U NHL sektoru spojih promasaje, sto je ok varijanta (u odnosu na eventualne singlove). Ok ucinak, prosle su dve kvote preko 2.

Ni danas nije bilo zaletanja; tesko je odluciti se, kada ima ovoliko zanimljivih parova.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-A. Bilbao 3+

Real Madrid-Girona 3+

 

Nacional Potosi-Real Potosi 3+

Bolivar- U. Sucre 3+

 

Brondby-Hobro 2+

Koln-Leverkusen 2+

Leipzig-Bayern 2+

Lazio-Bologna 2+

 

AZ Alkmaar-Groningen 2+

Marseille-Lyon 2+

Guarani-Nacional Asuncion 2+

Nice-PSG 2+

 

Kvote, 1.70, 2.48, 1.94, 1.71

Uobicajeni timovi.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

NHL

 

Tampa-Edmonton 5+

NY Islanders-Carolina 5+

 

Las Vegas-Calgary 5+

Philadelphia-Washington 5+

 

Kvote, 1.70, 1.92.

5+ trend, Tampa 7/10, Edmonton 8/10, NY Islanders 6/10, Carolina 8/10, Las Vegas 7/10, Calgary 6/10, Philadelphia 8/10, Washington 6/10.

Kombo tiket.

Link to comment

Kvota na Markeza u Maxbetu 4.50. Favorit Dovizioso sa 2.40.

Markez startuje sa drugog mesta,  Zarko sa prvog,  Dovi sa 5. mesta. U Meridianu Dovi 2.75, Markez 2.80.

 

Quote

 

Marquez, Dovizioso, Petrucci close in Warm Up

They look like three key players for the race, and they were top in the first session on Sunday

Tags MotoGP, 2018, GRAND PRIX OF QATAR, WUP

Marc Marquez (Repsol Honda Team) went fastest in the daylit conditions of Warm Up for the Grand Prix of Qatar, with key rival and 2017 title runner up Andrea Dovizioso (Ducati Team) close behind. Danilo Petrucci (Alma Pramac Racing), who starts alongside Marquez on the front row, was the man in P3.

 

 

Mnogo lepa kvota, moram probati.

Edited by Nesh
Link to comment

Meni se jednom desila slicna stvar sa MLB mecom. Odigrano je 7 ininga, zbog kise, racunase mi kvotu 1. Ja se vec pomirio sa padom. Drugom prilikom mi racunase postignut rezultat, u istoj situaciji (Milenium bese u pitanju).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...