Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko, opet ne slusas za Gironu i Eibar :D

 

A obrati paznju na Paragvaj. Lepo dolaze golovi, a fine kvote skroz. Kao i Peru i Ekvador.

Edited by Timmy
Link to comment

Eibar sam razmatrao, posto je La Coruna losa defanzivno, Villarreal mi je medju timova koje obicno izbegavam.

Paragvaj mi je prilicno tezak za procenu; sutra cu Deportivo Capiata verovatno, a i to na nekom 2+ tiketu.

Link to comment

Ako ti je za utehu, ja propustio Gironu. Pojeo sam se malopre kad sam video da su jutros igrali i dali u oba. Bile ogrome kvote.., Al nije lose za sad sa Eibarom. Depor dobio crveni. 1 u drugom mi cini veliki  posao. Sa dva pevam.

 

Kod Paragvaja dolazi bas reaqlno. Ko daje i primi uvek tako,. a ko ne daje, daje uvek :)

Link to comment

Vidim da je u Paragvaju, od drugog do cervrtog kola, dosao samo jedan 0-1 mec (ovo je peto).

Pratice se cesce (odigrao sam par meceva i cini mi se da je bilans 3/4).:happy:

2 ukupno, od starta sezone (21 mec).

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce sam imao neki los osecaj za Bazel, al svakako ga nisam igrao i svakako je odlozen. U nastavku sezone u ocajni, a ni jesenji deo nisu zavrsili kako valja.

Druga bomba bi St.Etjen, o kom sam pricao u proslom kolu kad su dali gol u 90min kod OL, koji je delovao kao kec, ali je na kraju bilo 2:2 sa pokojnim Dizonom. Nisam ih igrao ovaj put i ponavljam NIKADA ih necu igrati (ali ni protiv njih, takodje).

 

Bilo je lepih kvota za pokupiti PSV, AZ, Shalke, Elita™, pa cak i Juve (ko je smeo da ih igra), Benfika, Braga, PSG, Real, Sevilja i naravno Timijeva omiljena Djirona koja je iznenadila™ i ovo kolo na El Madrigalu. Napokon je i odvratni Briz nekog dobio (uljuljkani u +11 nad Sarloom vezli su 3 ili 4 iksa :angry: )

 

Danas se dosta toga namece: Bajern (kao i svaki vikend), Ajax ide Viteseu nimalo ugodnom protivniku plus Ajax mi puno vrda ove sezone, City mi je kec jer oni gaze nemilosrdno pa valja probati kec po 1.65, Valensija sa Betisom iako je Betis totalno blesav cele sezone (bar ce biti golova :D ) RB Salzburg 1.6 kuci sa Rapidom.

Milan-Inter je najveca dilema hoce li domacin napokon primiti gol.

OM kuci ceka Nant koji je malko posustao, mada mi je premalo ovih 1.5

 

 

Na kraju napisah 3 pasusa bez da sam ista ikome pomogao :isuse:  :D

Link to comment

Pisi slobodno, sto detaljnije to bolje (ako te ne mrzi naravno:D); svako ima neku svoju perspektivu.

Uzasni NHL parovi danas, NBA jos gori, ostaje mi samo fudbal, a tu su sve neki wild card mecevi.:rolleyez:

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Juce sam imao neki los osecaj za Bazel, al svakako ga nisam igrao i svakako je odlozen. U nastavku sezone u ocajni, a ni jesenji deo nisu zavrsili kako valja.

Druga bomba bi St.Etjen, o kom sam pricao u proslom kolu kad su dali gol u 90min kod OL, koji je delovao kao kec, ali je na kraju bilo 2:2 sa pokojnim Dizonom. Nisam ih igrao ovaj put i ponavljam NIKADA ih necu igrati (ali ni protiv njih, takodje).

 

Bilo je lepih kvota za pokupiti PSV, AZ, Shalke, Elita™, pa cak i Juve (ko je smeo da ih igra), Benfika, Braga, PSG, Real, Sevilja i naravno Timijeva omiljena Djirona koja je iznenadila™ i ovo kolo na El Madrigalu. Napokon je i odvratni Briz nekog dobio (uljuljkani u +11 nad Sarloom vezli su 3 ili 4 iksa :angry: )

 

Danas se dosta toga namece: Bajern (kao i svaki vikend), Ajax ide Viteseu nimalo ugodnom protivniku plus Ajax mi puno vrda ove sezone, City mi je kec jer oni gaze nemilosrdno pa valja probati kec po 1.65, Valensija sa Betisom iako je Betis totalno blesav cele sezone (bar ce biti golova :D ) RB Salzburg 1.6 kuci sa Rapidom.

Milan-Inter je najveca dilema hoce li domacin napokon primiti gol.

OM kuci ceka Nant koji je malko posustao, mada mi je premalo ovih 1.5

 

 

Na kraju napisah 3 pasusa bez da sam ista ikome pomogao :isuse:  :D

Nemoj SAlcbuger, ja ga odigrao, znači da tu padaš

Link to comment

Fudbal 3/3, NHL 0/2. Fudbal se nekako uklopio, uz par talicnih prolaza; Club Brugge ulazi u 3+, oko 80. minuta; Leicester daje gol za izjednacenje, iz slobodnjaka, u poslednjoj akciji na mecu. Duzi fiks tiket je oborio Napoli (viner), mada sam tu imao vec dve kvote jedan. NHL kilavo. Tampu sam trebao singlirati, 1.40 je sasvim dovoljna kvota, plus je Dallas bio wild card mec. Pittsburgh je vec neizbezan pad; dva backup golmana, 77 suteva i samo 4 gola, u regularnom toku. Tja, solidan dan, no sigurno je moglo bolje (barem Tampa).

Isti ulozi i danas.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Guabira 3+

Cerro Porteno-Deportivo Capiata 2+

 

Atalanta-Sampdoria 2+

Real Sociedad-Alaves 2+

Man City-Chelsea 2+

 

Brighton-Arsenal 2+

Barcelona-A. Madrid 2+

Iquique-U. Catolica 2+

U. de Chile-Antofagasta 2+

 

Kvote, 1.60, 1.90, 2.46.

Teski parovi danas. Bolivar i Deportivo Capiata deluju prilicno verovatno, dok je ostalo sumnjivo (bar meni).

Samo prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Ajax w2, Dinamo Zagreb P/K1, Atalanta w1, Barcelona w1, Man City w1, Rijeka P/K1, Fenerbahce P/K1, Brondby P/K1, Bayern P/K2, Marseille w1. Kvota 7.37.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Cherepovets w1

AK Bars-Amur w1

CSKA Moscow-Spartak Moscow w1

Jokerit-Sochi w1

 

Eisbaren-Bremerhaven 5+

Munchen-Iserlohn 5+

 

Nitra-Kosice 5+

Ban. Bystrica-Detva 5+

 

Kvote, 1.96, 2.16, 1.91.

Poceo je playoff u KHL ligi, pa probah na domace timove, gde je razlika u kvalitetu prilicna (Jokerit je izgubio prvi mec serije). Nemci igraju zavrsno kolo pred doigravanje, dok Slovaci imaju jos cetiri termina.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Dallas-New Orleans w2

LA Clippers-Brooklyn w1

 

Kvota 2.04.

Citam na NBA topiku, vase komentare o tankovanju, pa probah na ekipe koje se bore za playoff. 

Slabija grupa.

 

Probao sam juce tiket MLB predsezone, polovican ucinak (2/4). Danas, Yankees 1, Milwaukee 1, Chicago Cubs 2. Kvota 5.74.

 

 

Link to comment
53 minutes ago, renne said:

Nemoj SAlcbuger, ja ga odigrao, znači da tu padaš

 

Svakako padam cim napisem na PPP, al neka ide zivot, juce sam pogodio :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...