Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam mogao da se odlucim koje dve da stavim, pa odigrah ovako. Nadam se da nece ponovo uci 0-1 mec, kao sto se proslog petka desilo (tada sam imao tri 2+ para).:dry:

Ne volim ni ja kada spojim preko 3 meca (kombo povremeno cini i desetak utakmica, no to je druga prica).

Sutra je bitniji dan, no zato i tezi za probrati.:unsure:

Link to comment

To ako igras "u glavu"; na mojim vinerima je jos niza. Imaju za klasu/dve bolji tim od ostatka lige. Za bilo koji NHL duel, bi to bilo bezobrazluk, no ovde je to realnost.

Link to comment
26 minutes ago, Cash said:

Bravo care ja odigrao singlove na Dashu i Osaku. Bice opak finale

osaka nego sta :tongue:

slabo se kladim na tenis, samo ako gledam. sreca, danas mi se gledao. napokon novi wta talas

2018-03-17_16-11-21.png

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 1/2. Fudbal odigrah kukavicki; normalno da je sve otislo u 3+. Hokej onako. Evropski deo lagano, dok je Dallas ponovo zakazao sa golovima (moracu da ih preskacem, barem do doigravanja). Cim sam MLB predsezonu odigrao sa dablovima, nije bilo uspeha.

Korektan dan, mada sam fudbal mogao dosta bolje iskoristiti.

Ni danas se nisam zaletao, moji timovi, uglavnom igraju sutra.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Watford 3+

PSV-Venlo 3+

 

Rosenborg-Kristiansund 3+

Porto-Boavista 3+

 

Valencia-Alaves 2+

Destroyers-Jorge Wilstermann 2+

Deportivo Capiata-Libertad 2+

New York City-Orlando 2+

 

Kvote, 2.11, 2.41, 2.16.

Kod 3+ stvari se nisam mogao odluciti, sta je sigurnije/verovatnije, pa probah kombinacije sa vecom kvotom, sto ne volim nikako.

 

Prateci tiket, Tottenham 2P1+, Fulham 2P1+, Lincoln City 2P1+, Bristol City 2P1+, Blackburn 2P1+, Peterborough 2P1+, Forest Green 2P1+, Crewe 2P1+, Fylde 2P1+, Brechin 2P1+, Forfar 2P1+, Peterhead 2P1+, Dinamo Zagreb 2P1+, Fenerbahce 2P1+, Rosenborg 2P1+, Liverpool 2P1+, PSV 2P1+, Benfica 2P1+, Juventus 2P1+, Porto 2P1+. Kvota 33.83.

 

Red bi bio da prodje jedan tiket sa 2P1+; proslog ponedeljka sam imao neverovatan pad na 2 utakmice Holandije 2.

 

 

NHL

 

Toronto-Montreal 5+

Tampa-Boston 5+

 

Kvota 1.85.

5+ trend, Toronto 8/10, Montreal 6/10, Tampa 8/10, Boston 7/10.

 

MLB predsezona, Boston 1, Washington 1. Kvota 2.56.

Link to comment

I osta 1:1. 7 je bila kvota da nece pasti treci, 1 2.5 za manje od 3.5. A ja jedem govna.

 

Sad Valensija domacin golovi, mada nisam zadovoljan kvotama.

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...