Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/3, hokej 1/1, prosao je i kombo tiket. Prodje opreznija varijanta na fudbalu. Osim Sportinga, sve ostalo je otislo sire od 2+. U zadnji cas izbegoh Bolivar i odabrah dva domacina. KHL je ponovo ispostovao; St. Petersburg i CSKA zavrsise serije prve runde. Lagan kombo tiket, sto je retka pojava cetvrtkom.

Ista uplata, cekam vikend, za nesto jaci ulog.

 

 

Fudbal

 

Girona-La Coruna 2+

Graafschap-Dordrecht 2+

Ajax II-Go Ahead Eagles 2+

 

Kvota 1.44

Skroz uniformisano danas; cak sam i Holandiju 2, odigrao na 2+.

 

 

NBA

 

Indiana-Atlanta w1

Memphis-Utah w2

 

Detroit-Chicago w1

Milwaukee-New York w1

 

Toronto-Houston >215.5

 

Kvote, 1.57, 1.49, 1.60.

Regularni deo NBA sezone se blizi kraju, pa je uglavnom jasno, kome pobede trebaju, a kome ne. Tu je i povremeni over u duelima jacih timova.

 

Miks tiket, Heracles 2+, AZ II 2+, Monaco 2+, Roma w1, Hearts2+, Braga w1, Libertad 2+, Denver w1, CSKA w1, Olympiakos w1, Valerenga 5+, Linz w1, Salzburg w1, Herning w1, Columbus w1, Calgary w2, Minnesota w2. Kvota 39.88.

 

MLB predsezona, Boston 2, Toronto 1, Chicago Cubs 1, Cleveland 2. Kvota 9.08.

Link to comment

Lepo prodjoh na Bolivijcima, prvo Jorge 4:0, pa sam onda igrao Nacional i Strongest dom3+ i dom4+. Nacional odlozen, a Strogest isto 4:0.

 

Veceras Girona :D Domacin u oba, dom3+ i dom4+. Kvote 2.55, 3,3 i 7.6.

Link to comment

Sada Holandija 2 ne moze ni u 2+ (i to na 1.25 kvotu za 3+).:dry:

Treba smisliti nesto pametno za sutra. Ima dosta zanimljivog hokeja. Bayern bi trebao da opere "pokojni" Hamburger, posto su CL resili. Benfica i Real deluju takodje verovatno. PSG, Man Utd, PSV i Barsa mi vec deluju malcice sumnjivo, pa ce to na neki slabiji tiket. Da, Cerro Porteno i Independiente bi se mogli probati, makar 2+.

Edited by Miljenko
Link to comment

Juce na zenskom tenisu 12/16 doslo 10+I set, a kvote od 2 pa navise, mislim da je prosek sigurno oko 2.2-2.3. Mogu lako da se spoje dva takva meca za kvotu nesto manju od 5, brza je podloga, cuva se servis.

Link to comment
42 minutes ago, Malvo said:

Juce na zenskom tenisu 12/16 doslo 10+I set, a kvote od 2 pa navise, mislim da je prosek sigurno oko 2.2-2.3. Mogu lako da se spoje dva takva meca za kvotu nesto manju od 5, brza je podloga, cuva se servis.

Pogino juce na zenskom tenisu kao Zli Gli. Ispade BB :(

Link to comment

Fudbal 0/1, NBA 2/3. Holandjani zakazase juce; dve najsigurnije utakmice dodjose 0-2, nije pomoglo ni sto odigrah 2+ (kako je iz 30 suteva, pao samo 1 gol, nije mi jasno), posebno sto je rec o ligi gde igra gomila B timova. NBA korektno. Fiks lagano, no najsigurniji over nije dosao (101 poen na poluvremenu u Torontu, nije mi jasno sta su radili). Tja, cetiri skroz verovatna tiketa i ni 3/4 nisu mogla doci. Ponekad me bas smore ovi glupavi rezultati; znam da ne moze doci sve, no ovo juce je bilo neverovatno.

Nisam se ni danas zaletao, dosta bolji parovi sutra (bar za golove na fudbalu).

 

 

Fudbal

 

Eibar-Real Madrid 3+

Benfica-Aves 3+

 

Bayern-Hamburger 3+

 

Kvote, 2.00, 1.38.

Odabrah na kraju utakmice, na kojima se mogu lako desiti goleade.

 

Prateci tiket, Man Utd 2+, Dinamo Zagreb 2+, Hoffenheim 2+, Fulham 2+, Peterborough 2+, Cheltenham 2+, Fylde 2+, Forfar 2+, Peterhead 2+, Sevilla 2+, Besiktas 2+, PSG 3+, PSV 2+, Barcelona 2+, Cerro Porteno 2+, Independiente 2+. Kvota 23.09.

 

 

NHL

 

Colorado-Arizona w1

 

Toronto-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.53, 1.28.

Fiks trend, Colorado 4-6 (3, 2), Arizona 7-3 (7, 2). 5+ ucinak, Toronto 8/10, Pittsburgh 8/10.

 

Propratni tiket, Boston w1, Philadelphia 5+, Las Vegas w2, Tampa 5+. Kvota 3.58.

Link to comment

Sad tek vidim United Liverpul.. to mirise na golove. Al sacekacu da vidim sta ce se desavati kad sam vec propustio pre pocetka.

 

Eibar nista za sad. A ovi iz jedne sanse dadose gol.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...