Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Dadose cim sam odigrao 1+ po 2.35. Al nista mi to ne znaci ako ne daju jos jedan. Mnogo su ovi nejaki, samo da malo zapnu.

 

A nije mi Huntelar jasan, napdac tog kalibra da ovakve sanse ne iskoriscava... bruka.

Edited by Timmy
Link to comment

1:1. Ajde sad iz osvete.

 

A nisam hteo da igram i prvo2+. juce sam na bajernu podelio uplate, danas resio samo da domacina. I evo ovi iz prvog prelaska centra ga dadose.

Link to comment

Huntelar masi gore od Pesica.:dry:

Okrenes coveka, na 6-7 metara od gola i prebacis isti. Koliki gol im treba, da bi pogadjali rutinski.:sleep:

Sada i precka, menjaj ga do djavola (jos se ovaj Rus, komentator, ceri kao idiot).

Edited by Miljenko
Link to comment

Sta je sve Huntelar promasio, trebali su 7-8 rutinski da daju. Na kraju su mu namestili cetvrtu ili petu sansu, blize od penala i ni to nije dao, pa su saigraci poceli da se smeju. Plus nerealizovana 3 na 1 kontra.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakva je ovo poplava nesudjenja penala. :dry:

Cista ruka na Feyenoord-AZ i jos igrac dobija zuti zbog protesta. Meni ovaj ne bi sudio bar mesec/dva, za ovakav propust (ne znam da li je njihov poznat sudija ili ne; ne svidja mi se ni kriterijum za prekrsaje).

Link to comment

Da je fiks realan i nije bas. Meni na duzem Basel pade, Lazio kvota 1, Salzburg kvota 1.

Feyenoord i AZ, jedva udjose u 3+, u 92. minutu, nakon par kardinalnih gresaka sudije i pustene ostre igre.

Link to comment

Bolivijci jako, obe 0-0 na poluvremenu.

Izgleda da je kombo tiket uklet, tesko ce na oba meca pasti po 2 gola u nastavku.

Ocekujem da NBA i NHL dodju rutinski.

Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 0/1, NBA 1/1, Ajax je dosao 5+. Fudbal je na kraju nekako prosao. Ajax lagano; AZ srecno; Bolivija na vreme. bez srece u NHL delu. Na 2-1, ponistavaju gol Pittsburgha, zbog sumnjivog ofsajda, tridesetak sekundi pre gola. Naravno da je falio jedan pogodak na kraju. NBA bez problema. Kombo je pao na NHL paru. Kada se sve stavi na papir, lep plus (pala je najmanja kvota), no Pittsburgh i Dallas mi izbise bas lep dobitak.

Malo smanjih uplatu danas.

 

 

Fudbal

 

Stoke-Man City 2+

Alaves-Betis 2+

Ajax II-Eindhoven 2+

Almere-Telstar 2+

Sportivo Luqueno-Nacional Asuncion 2+

 

Kvota 2.17.

Poduzi miks danas, no kvote na Holandiji 2 su prilicno niske, te zato tako i odigrah.

 

Prateci tiket, Trabzon 2P1+, Copenhagen 2P1+, Valerenga 2P1+, Hacken 2P1+, Dinamo Buc. 2P1+, Telstar 2P1+, Helmond 2P1+, Ajax II 2P1+, AZ II 2P1+, PSV II 2P1+, Utrecht II 2P1+, Oss 2P1+, Fortuna Sittard 2P1+, Volendam 2P1+, Sporting 2P1+, Werder 2P1+, Man City 2P1+, Alaves 2P1+. Kvota 17.35.

 

 

NHL

 

Washington-Winnipeg 5+

 

Columbus-Montreal w1

Florida-Ottawa w1

 

Los Angeles-Vancouver w1

San Jose-Detroit w1

 

Kvote, 1.38, 2.04, 2.00.

5+ trend, Washington 7/10, Winnipeg 7/10. Fiks bilans, Columbus 7-3 (6, 3), Montreal 3-7 (3, 2 ), Florida 8-2 (6, 1), Ottawa 2-8 (1, 6), Los Angeles 6-4 (5, 4), Vancouver 2-8 (1, 5), San Jose 5-5 (5, 4), Detroit 2-8 (1, 6).

 

MLB predsezona, San Francisco 2, LA Dodgers 1, LA Angels 1. Kvota 5.58.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...