Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, NHL 1/3. Fudbal je doneo retko lak prolaz. NHL je mogao bolje. U Washingtonu je falio jedan gol, dok sam oko Floride dugo razmisljao (u dobroj su seriji, mada mi ne deluju, kao ozbiljan playoff pretendent). Jutarnji mecevi prodjose rutinski. Prodjose dve kvote od 2 i vise, pa se ne bunim, no ponekad se izletim bespotrebnim jurenjem vecih kvota (dovoljne su dve od 1.30 i dve solidnije, za makar 5 kvotu, na kombo tiketu).

Isti nivo uplate kao juce.

 

 

Fudbal

 

Man Utd-Sevilla 2+

Roma-Shakhtar 2+

 

Vasco-U. de Chile 2+

New York RB-Tijuana 2+

Tigres-Toronto 2+

Sol de America-Deportivo Capiata 2+

 

Kvote, 1.44, 2.95.

CL oprezno; Man Utd i Roma su cesto igrali 0-1 ove sezone. Tu je i kombinacija svacega iz JA i SA.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Tottenham U19 2P1+, Poprad 2P1+, Puskas Academy 2P1+, Trnava 2P1+, Barcelona U19 2P1+, MYK 2P1+, AIK 2P1+, QPR 2P1+, Wolves 2P1+, MK Dons 2P1+, Peterborough 2P1+, Luton 2P1+, Leyton 2P1+, Dag&Red 2P1+, Brechin 2P1+, Airdrie 2P1+, Forfar 2P1+, Berwick 2P1+, Peterhead 2P1+, Barnet 2P1+. Kvota 50.11.

 

 

NHL

 

Tampa-Ottawa w1

 

Arizona-Los Angeles w2

 

Kvote, 1.32, 1.68.

Fiks trend, Tampa 9-1 (3, 0), Ottawa 3-7 (1, 6), Arizona 6-4 (6, 3), Los Angeles 6-4 (5, 4). Tampa se bori za Presidents` Trophy, dok se Kingsi bore za goli ulazak u doigravanje.

Oba para su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Toronto w2

Chicago-LA Clippers w2

 

Kvota 1.70.

Igram i dalje, na timove koji se bore za playoff. Vidim da je tenk borba zestoka i dalje, sto je sigurno pozitivna stvar.

Jaca grupa.

 

MLB predsezona, NY Yankees 1, Kansas 1, Seattle 2. Kvota 4.99.

Link to comment

Bravo zverka svidja mi se tvoje razmišljanje. Moj savet ti je da uopste ne igraš na favorite tu se najviše namesta. Ja igram ženski tenis i sasvim mi dobro ide. Fudbal igram samo subotom, nalupam 15 utakmica engkeske nižje lige 2+ pa sta bude.

 

 

Link to comment

Vec sam krenuo da kukam kako tim koji ima veci posed, vise napada, suteva i kornera gubi 5:0, a ja igrao GG4+... Kad ga dadose u 87.min. Sol - Capiata, braca paragvajska. Imam i 5+ i 6+, al sa 5:0 sam bio u mini minusu. Ovako skoro 4x od uplate koja nije mala. Odlicne kvote bile, gg4+ 3.05, 5+ 5.1 a 6+ cak 11. Promasio samo 7+, upravo zavrsise.

 

Posle cekam Petrolero dom3+ i 4+ po 2.6 i 5.5 na malo jace.

 

I dublove ova dva sa paragvajcima gg4+ i 5+. Ako Petrolero da 3, odvalicu ih. A dace :D 

Link to comment

Oriente Petrolero :Hail::Hail: :thumbup::thumbup:

 

Al koje ludilo na tekmi. HT 1:1 uz crveni Distrojersa i lepu nadu da moze Petrolero do 3 gola. Al nista do 66.min kad gost daje za 2:1. Domacin napada, al gost ope za 1:3. Onda u 78. i 85 Petrolro stize do 3:3 i donosi lepe novce.. Kad sam cuo zvuk za pad gola u nadoknadi bio sam ubeddjen da ga je dao Peterolero... kad ono 3;4.. Ipak u 94. 4:4 za zatvaranje kladionica :D 

 

Vec vidjen rezultat ove sezone u Boliviji, Real Potosi cini mi se

Link to comment

Ja ne znam kako vi sto forsirate fiks na fudbalu, zavrsite u plusu. Igrao sam to godinama i nije islo; cak i kada sam sve preko 1.35, poceo da igram na viner, ni to nije previse pomagalo (cesto se desavaju gluposti, kao ono sinoc). Ja da igram bih prvi natovario Man Utd, verovatno viner; dosta je i to, sa jacim ulogom. Ovako sam jos dobro prosao.

U fiksu je i hokej nezgodan, to ne sporim (nocas nisu porazene dve od tri ekipe sa zacelja).

NBA je zahvalan u zavrsnici (ova sezona specijalno), kada se zna koji timovi nece ici na pobedu. MLB je najzahvalniji u fiksu (verovatno jer nema neresenog ishoda, pa ne moram da se ogradjujem vinerima). Tenis je ranije bio korektan (bacim pogled povremeno, no previse iznenadjenja ima), no smena generacija ne pomaze.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/2, NHL 0/1 (uz jednu kvotu 1), NBA 1/1. Fudbal bezveze. Roma ponovo 0-1, mada je vece iznenadjenje, sto je na mecu Copa Libertadores, pao samo jedan pogodak. Kao i vecina fikseva i NHL je uglavnom propast. Tampa se bori za prvo mesto u celoj ligi, prima sedam komada od Senatorsa, koji nemaju nikakav motiv; Los Angeles jedva dolazi do boda i povracaja za mene. NBA rutinski, jedini sumnjiv par je pao (Denver); mogla se napraviti solidna kvota. Razocaravajuci rezultati. Bolivijci mi nisu delovali zanimljivo, pa ih preskocih (Oriente Petrolero izuzetno retko igram). 

Dobro je sto igram sitno i taj trend necu menjati, dok ne krene MLB (mozda je NBA bio zahvalan za jacu igru "u glavu", no sve je manje mesta i za to).

 

 

Fudbal

 

PSG-Angers 2+

Besiktas-Bayern 2+

Barcelona-Chelsea 2+

 

Bolivar-Colo Colo 2+

Atl. Nacional-Delfin 2+

Corinthians-Deportivo Lara 2+

 

Kvote, 1.36, 2.03.

Ponekad ni 2+ ne pomaze i takav je slucaj juce bio (na dva tiketa cak). Na Bayernu valjda mogu pasti 2 gola, makar bila i rezultatski nebitna utakmica. Sto se tice meceva iz Libertadoresa, ja kada vidim kvotu u fiksu, ispod 1.30, ne vidim razlog da 2+ ne prodje rutinski (osim ako ne dolazis iz Argentine; nikada nisam kapirao to da imas za klasu-dve bolji tim i igras taman koliko ti treba za pobedu).

 

 

NHL

 

Toronto-Dallas 5+

NY Rangers-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.73.

5+ trend, Toronto 8/10, Dallas 3/10, NY Rangers 6/10, Pittsburgh 8/10.

Bolje da "kljucam" ove 5+ kvote, nego sto pokusavam fiks. Kada ne dodje ono od nocas, sta odigrati u fiksu.

 

MLB predsezona, Houston 1, Miami 1, Boston 2, Cleveland 1, Milwaukee 1. Kvota 15.33.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja sam godinama cekao, dok se nije pojavila 5+ ponuda. Sada to vec postoji u skoro svim kladionicama. Zasto sam igrao fiks sinoc, nije ni meni jasno; valjda sam ocekivao da se ne moze desiti iznenadjenje (suprotno se pokazalo milion puta).

MLB me ne nervira previse kada padne (makar i 1.25 kvota u fiksu), no ovo sinoc je bilo bezveze (NHL); dva od tri najlosije plasirana tima u ligi, grizu kao da im je neophodno da uzmu sto vise bodova (Senatorsi su igrali back-to-back, nakon volsebne pobede protiv Panthersa, ekipe koja je bila u odlicnoj formi).

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

tampu igram uvek na 5>..

više sreće večeras :)

 

Stavili su bezobrazno malu kvotu za keca na Tampu (cak je i 1&5+ jedva preslo 2.00 - mislim da je bilo 2.10). Ne znam da li je bilo manje kvote za konacan ishod ove sezone.  

Ja sam jurio iznenadjenja na Edmonton i Arizonu, ali sipak. Arizoni nije bilo dovoljno ni 3:0.

Nista, gotovi su danas! :D

Edited by Nesh
Link to comment

Sad pogledah parove. Vise volim kad ima manje parova, ali nocas ni troznaci ne bi pomogli. 

 

Nista, da se nadamo da ce Vegas posle dva poraza kod kuce da se vrati i odigra 1&5+,

a i da je Toronto namestio nisanske sprave i da ce posle razbucavanja Pingvina dobiti i Dallas (isto 1&5+).

 

Ducksi i Vancouver: Ducksi 3 poraza za redom, Canucksi 4 (u poslednjih 10 imaju 1 3 6). Kuku i lele, al ajd ako se mora, mozda Anaheim proradi (dobili Canuckse obe ove sezone, 4:1 i 5:0). Dakle, za promenu, 1&5+.

Kvota na ove tri je u Maxbetu 21.06 (u Meridianu 16.9).

Tesko da ce sve doci 5+, a i fiksevi su krajnje sumnjivi :sad:, ali fiks&over povecavaju kvotu, a kad bih odigrao under, mislim da ne bih odmakao dalje od prve trecine. :D

 

Ostale dve:

NY Rangers - Pittsburgh - hm...logicno bi bilo da dobiju Pingvini iako su klimavi na strani, a Rangersi nikakvi, ali ta dva tima uvek nadju nacina da me zeznu. Ako je verovati statistici, mozda probati 7+, mada ja to retko igram, a kad i odigram, obicno je prva trecina 0:0 (neubedljivih 2.25 u Maxbetu). Mozda neki prelaz 1-2 kome se bas bacaju pare i misli da ce Pingvini dobiti.

Edmonton - San Jose: Juce sam probao iznenadjenje na Edmonton, danas bi igrao i keca i iks i dvojku. Bumo vidli.


Sad treba smisliti gde bi se mogao podmetnuti kakav X i odigrati i takav tiket, cisto da se ne ispustim. :D

 

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 1/1, prosao je i kombo tiket. Corinthians me je dugo nervirao, no nakon prvog, brzo pada i drugi gol. Ostalo je proslo prilicno lako. NHL talicno. Goleada u Torontu; u New Yorku sam na 2-2 pomislio da je to to, odnosno da je OT neizbezan, no brzo me demantovase. Cim odigram nesto bas sitno, udje kombo tiket.:laugh: Izglupirah se na tiketu MLB predsezone, odigrah presiroko i pade jedini sumnjiv par.

Za nijansu jaca uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Dortmund 2+

The Strongest-Penarol 2+

 

Dynamo Kyiv-Lazio 2+

A. Bilbao-Marseille 2+

Plzen-Sporting 2+

Zenit-Leipzig 2+

 

Kvote, 1.44, 2.38.

Dabl deluje kao zicer, dok drugi tiket odigrah malo sire.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Washington 5+

 

Buffalo-Toronto 5+

Montreal-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.38, 1.94.

5+ trend, NY Islanders 5/10, Washington 6/10, Buffalo 7/10, Toronto 8/10, Montreal 6/10, Pittsburgh 8/10. 

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Houston-LA Clippers w1

Utah-Phoenix w1

Denver-Detroit w1

 

Kvota 1.56.

Izuzetno bitan mec za Denver; Detroit, kao i Lakersi, pre par dana, ima samo minimalne playoff sanse.

Kombo tiket.

 

Miks fiks tiket, fudbal + NHL, Zenit w1, Lyon w1, Arsenal w1, The Strongest w1, Santos w1, Independiente w1, Nashville w2, Los Angeles w1. Kvota 9.21.

 

MLB predsezona, NY Yankees 1, Boston 1, Atlanta 1, LA Dodgers 1. Kvota 5.73.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Rezultati NHL kakvi se samo pozeleti moze. Dobro, pogodio sam da ce Rangers - Pitt biti 0:0 prva trecina ako odigram negde 7+. :D

Uhvatio sam i dva iksa na nekom tiketu, al dzaba.

Nista, gotovi su danas! :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...