Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

14 hours ago, morgana said:

mladunce martinki i starki mi se cas svidja, a cas ne, nadam se da mi se nece svidjeti kad budem prolazila pored prodavnice, a ne svidjeti kad dodjem kuci

DM41646001_1000x1000-2-650x650.jpg

moze za traktor, moze uz vecernju haljinu

@morgana don’t mind me asking, koliko si visoka? Mene ima u visinu, ovo mi se svidja, a ne znam kako bi izgledalo.

  • Replies 6.4k
  • Views 784.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči: Jbte koliko nas deru u Srbiji! Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50ev

  • opet sam muza jamamotou  

  • Jadd je lik koji ima malu proizvodnju u Suffolku. Mislim da je nekad radio za Clarks, njihove sand-boots, kod nas mozda poznate kao spenserice? Otprilike, to je taj model, samo sam ja uzeo skroz visok

Posted Images

31 minutes ago, destiny said:

A tek sto jedu

I piju

I kuce sredjuju

I nekretnine kupuju

Spakovace stvari, Sosa, i vratice se u zavicaj. Sad tamo u mom zavicaju....D

4 minutes ago, Boksi said:

@morgana don’t mind me asking, koliko si visoka? Mene ima u visinu, ovo mi se svidja, a ne znam kako bi izgledalo.

177 cm

mozda odem popodne da ih vidim, guglajuci mi se cini da je djon previse nabudzen i u sirinu, na stranu visina koja mislim da nije problem.

Ja 178.

Javljaj!

nego sta )

2 hours ago, morgana said:

177 cm

2 hours ago, Boksi said:

Ja 178.

Taman za mene s_d sa sve martinkama

Ako se skupite bice vesela slika D

CW+Orange.png?format=1000w

@kronostime Dao sam ti vubić na post, da ne ostaneš usamljen u akciji od srca srcu na ovoj strani.

@Boksi , glomazne su malo vise nego sto znam da koristim ali ja i inace imam problem sa sirokim djonovima (koji dosta izlaze iz okvira tabanice). pogledaj ih svakako, kvalitetne su i stosne.

  • 2 weeks later...

Na velikom snizenju 7k u fashion&friends. Brojevi manje popularni naravno.

Kome treba za svadbu ili maturu )

IMG_20251207_115232.jpg

Čiju maturu?

Ja se razmišljam da rasprodam svoje salonke, ~10 pari od kojih recimo pet imaju baš visoku štiklu.

Ionako sam prestala da ih nosim, a tek sad sa ovakvim kolenom koje će se pitaj boga kad potpuno oporaviti, nisam sigurna ni da je bezbedno da se u njima lomatam.

Ne sviđa mi se kako zvuči ovo što sam napisala, kao da mi se približava putovanje brodom na Zapad.

eto, da si na vrijeme sjebala nogu kao ja uštedila bi, ne bi ni kupovala 10 pari salonki

nemoj sve da prodaš

35 minutes ago, Valk said:

Čiju maturu?

Ja se razmišljam da rasprodam svoje salonke, ~10 pari od kojih recimo pet imaju baš visoku štiklu.

Ionako sam prestala da ih nosim, a tek sad sa ovakvim kolenom koje će se pitaj boga kad potpuno oporaviti, nisam sigurna ni da je bezbedno da se u njima lomatam.

Ne sviđa mi se kako zvuči ovo što sam napisala, kao da mi se približava putovanje brodom na Zapad.

To se malo zezam, ali kad sam razredna moram da mislim i na to.

Naravno da ces nositi svoje cipelice, to je neprolazna moda. Ove sto sam okacila jesu visoke. Samo 1cm nize, bukvalno 1cm su mi skroz ok

Ne mora matura, moze i godisnjica mature ) Ovo je prilicno klasican i lep model, ali moje telo kaze ne D biram udobnost i lakocu.

Salonki 0 komada u mom cipelarniku i tako vec godinama, ako mi bas treba, pozajmim od sestre. Ne kupuje mi se da obujem dva puta godisnje.

Mada zna da bude lepo kad vidim na nekome u odredjenim prilikama.

50 minutes ago, Sandradjer said:

Ove sto sam okacila jesu visoke. Samo 1cm nize, bukvalno 1cm su mi skroz ok

Kad kažem da imam visoke štikle, mislim i više od ovih sa slike. Sa sve platforma + dagger komadima. One su prelepe, jbg, ali sve ima svoj kraj.

Ono što definitivno više ne mogu da nosim su visoke stiletto. Stigle su me godine i kilaža, odvikla sam se od neudobnosti i jbg. Mary jane cipele ili pumps sa nižom petom mogu i dalje da teram. Patike su zakon i smrt istovremeno, za 1 ženstvenost mislim.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.