Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

BG - Stari Slep. Nevidjena riba i riblja corba.

Zlatibor - kafana u Ljubisu. Imaju ribjnak, ali ja sam jela ispod saca. Predobro, zaista za svaku preporuku.

 

Link to comment
14 minutes ago, napadaj said:

Nemam pojma ko je vlasnik.

 

Vlasnik objekta je Brija(Madera, Zvezda, itditd), ali je restoran jako dobro vodio Ljuba u svoje vreme. Otprilike od toga zavisi da li je ostao stari kvalitet(recimo, imali su najbolje mlince sa ćuretinom u gradu)

  • +1 1
Link to comment
23 hours ago, Ras said:

 

Vinogradi u Grockoj

 

Ukoliko se pod reprezentativnim podrazumeva nešto luksuzniji izgled i opremljenost i iznadprosečni gastronomski užitak, onda zanemari preporuku.

Vinogradi su videli bolje dane, vreme kao da ih je pregazilo, a hrana je tek prosečna. Međutim kandiduju ga njegova pozicija u Grockoj na brdu, okućnica, odnosno imanje na kojem je smešten, okružen voćem i vinogradima, dok je pogled sa terase na Dunav ka Smederevu i Kovinu, sa Gročanskom adom u prvom planu i preko na Banat, takav da teško da mu ima pandana.

 

Edit. Bolji uvid na YT: 

 

 

Ja sam hteo tamo blizancima da slavim rođendan po unapred dogovorenom meniju koji bih plaćao po osobi (broj gostiju puta cena po gostu), i nisu hteli da mi garantuju dogovorenu cenu u narednih 7-8 dana, već su mi rekli da će račun biti "možda neku hiljadu više, jer sve poskupljuje". Na opasku da hoću da se odmah dogovorimo oko cene i da tu nema promena, odgovoreno mi je prilično bahato da su oni i onako stalno prepuni i ovo su njihova pravila, pa ako hoćemo hoćemo, a ako nećemo, da neće plakati za nama. Naravno da sam ih trenutno otkačio.

 

EDIT: Btw, kad sam već ovde, da li neko zna neki dobar restoran na potezu Arilje, Ivanjica, Golija, biću u tom kraju za Prvi maj.

Edited by Ayatollah
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ayatollah said:

nisu hteli da mi garantuju dogovorenu cenu u narednih 7-8 dana, već su mi rekli da će račun biti "možda neku hiljadu više, jer sve poskupljuje".

:lolol:

 

Turističko-ugostiteljska kultura u Srba je generalno na tragičnom nivou, ali ima ovakvih primera koji se ističu u svojoj bahatosti. Ja bih pitao jel i za jela iz menija vrše usklađivanja cena u realnom vremenu, pa da daju koju stotinu dinara viši račun jer je na Londonskoj berzi skočila cena čelika.

 

Au, sad si mi podigao pritisak sa ovom pričom :mad:

 

Mislim ne ti, nego oni :D

Edited by Profesionalac
  • +1 5
Link to comment

Pajin Salaš na Čeneju

Aqua Doria Petrovaradin

Piknik Novi Sad

Pasent Sremski Karlovci

Vinarija Kovačević Irig

 

Mada, osim prva dva, ne znam ko je sposoban ovako većem logističkom poduhvatu da odgovori u kratkom roku. 

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mali hrast juče

 

881aXcX.png

 

 

Perfekcija, nisam jeo bolje praseće pečenja. Ogromna gužva, ne vredi da ni da pokušavate vikendom ako nemate rezervaciju.

 

1.5 pečenja, dve kajsije, kisela, dva Hajnekena, dva rena, kupus, hleb - 6000 dinara.

 

 

Posle smo ga i večerali :lolol:

 

Spoiler

347265359_6343096915783897_8203910919003

 

Edited by napadaj
  • +1 4
  • Wub 3
Link to comment

ja bih preporucila restoran Osaka u Osecini..prosli put smo ga slucajno otkrili a juce bili u tom kraju pa ponovo svratili..to mesto je kao neki procep u univerzumu u tom kraju Srbije jer su nas pustili unutra sa 2 (slovima-DVA) velika psa :ohmy: sto je neverovatno i za Ns a ne za  fakn Osecinu :kralj:

 

klopa je super sve je korektno i ukusno,usluga takodje..lepo,veliko,uredno...bas fino mestasce u sred Srbije 

Link to comment
On 24. 4. 2023. at 19:39, Ayatollah said:

Btw, kad sam već ovde, da li neko zna neki dobar restoran na potezu Arilje, Ivanjica, Golija, biću u tom kraju za Prvi maj.

Arilje - Orač

Golija - Vila Jela 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...