Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

na kraju smo od celog Nisa,bozica i plananirenja stigli dva puta u restoran ..od toga jednom u kafanu i jos nismo ni bili mnogo gladni ali ok je bilo...restoran ,,Mali podrum,,

bas je mali nekoliko stolova ali stalno puno..ja sam jela ovcije ustipke drugar dimljenu vesalicu sa kajmakom,ona je bila malo slanija i vegetrijanka neku ribu...sve odlicno...ali kupus salata najbolja,skoro nisam probala bolju..

zao mi je sto nisam bila vise gladna da probam i corbu..

 

edit-sad vidim da je mesto vec dosta preporucivano ovde ...eto uboli smo slucajno :D 

 

 

 

i jedan dan smo jeli u Plaesure-u u centru..i tu je sve ukusno a svasta smo jeli i bili nekoliko puta zbog vegeterijanaca

Edited by ivy
Link to comment
  • 4 weeks later...

Lovacki Dom u Valjevu.Gledam gulase i cervise .Vredi li posetiti ili da se drzim Tri Lipe i spikovane glave?

Takodje sve preporuke dobrodosle.

Edited by askeladden
Link to comment
  • 1 month later...

@Strucnjak

Ako ces domacinsku, rostilj i to onda E.T Prerovo(preporuka govedji repovi, brizle, jagnjece sarmice, gurmanski skembici) a ako ces  fenserica restoran Park(preporuka rebarca, piletina Raj, taljetele sa biftekom, svi bifteci i stekovi).

Edited by Moća
  • Hvala 1
Link to comment

@Milosh76 Na Divcibarama smo jeli finu jagnjetinu/teletinu ispod saca kod Meska, dobra im je i vruca rakija ako kazes da bude jaca.
Ostale kafane, osim Vajata, tu u okolini pijace, sve zaobici u sirokom luku. 

Nije losa klopa u restoranu 4, kako prilazis hotelu Crni vrh.

Nije mi se dopala ni hrana u Divcibarskom zamku, nekako genericka, bez duse🙂.

 

Edited by LaLinea
  • +1 3
Link to comment
  • 4 weeks later...

Bio bi zahvalan na preporukama za neko reprezentativnije mjesto za slavlja, a koje moze ugostiti do 50-ak ljudi. Pashe mi shira okolica BG, NS, Fruka Gora, Srem i Banat. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...