Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

48 minutes ago, ducca said:

Teleći repovi/glava u škembetu u Vranju? Kakvo je to Kafanče (Markovo valjda), dobih neki hint al neće škoditi no second opinion.

Ja jeo repove nedavno u Gradskoj meani, pisao sam pre 3-4 strane. Meni bili super, ali nisam neki ekspert, dozvoljavam da može bolje.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ultra mega giga preporuka za restoran Divino u Sapcu. Meni preporucio drug, uzeo sam iz zajebancije da probam neku meksicku pikantnu supu/corbu koja je vrh i vec sama po sebi bogata nekim mesom i kojecime a onda za glavno jelo nesto rostirana piletina u necemu od necega, zaboravih sad sta tacno... Ma prejako sve, cak i lepinjice i grcka salata, sve. Probao i malo neke punjene pljeskavice, nista manje dobra.

Slike nisu nikakve ali ispod ove travuljage je to vrhunski spremljeno meso, ja sam odusevljen. 5f2a86e57813de38ffd22b27939400e0.jpg25bcfbb0e13b1f0171162c42ebedf0da.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ko planira u Mali hrast...neka ih zove do besvesti. Osim sto se ne javljaju na telefon, a mobilni je iskljucen - ipak rade. Na pitanje sto se ne javljaju, kazu nemaju vremena, a uvek su puni.

Dakle, ko hoce njihovo pecenje, od utorka do cetvrtka mora da zove po ceo dan, da bi rezervisao za subotu/nedelju. Tako su mi rekli.

 

Pecenje u Postaru je bilo bolje nego prosli put :D

Link to comment
On 12.10.2022. at 9:49, Milosh76 said:

Ko planira u Mali hrast...neka ih zove do besvesti. Osim sto se ne javljaju na telefon, a mobilni je iskljucen - ipak rade. Na pitanje sto se ne javljaju, kazu nemaju vremena, a uvek su puni.

Dakle, ko hoce njihovo pecenje, od utorka do cetvrtka mora da zove po ceo dan, da bi rezervisao za subotu/nedelju. Tako su mi rekli.

 

Pecenje u Postaru je bilo bolje nego prosli put :D

Ja sam digao ruke.Dok dodjem do Arandjelovca sat vremena i da me posalju kuci.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
13 hours ago, April said:

Preporuke za kafanu na Divčibarama?

Bio sam par puta i nista mi se nije specijalno svidelo. E sad, ne znam da li trazis bas kafanu ili restoran, ali mozda je malo iznad proseka bio Divcibarski zamak. Javi gde si bio i kako je proslo ...

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...