Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

ma novi sad je prevara. svi valjaju konfekciju za solidne novce.  

riba na ribarcu kod didike.  to ti je ono kao bar si na dunavu.  

toster je u suvom centru bez drveta u zgradi.  bez bašče.  

mada ne znam ona njihova nativna lokacija kako radi.  

kad čujem akva dorija kreće mi pegla momentalno.  uvek neka seljana,  krštenje,  svadba,  veselje.  

i nikako nešto novo nešto divlje da se pojavi. 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Malo dalje od NS, Brkin salaš, iza Čenejskog aerodroma... 

 

Plaćanje samo solarno... Predivno mesto, ali 20ak minuta vožnje...

vožnja nije toliki problem, samo da nije neka paljevina 

kakve su cene ?

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, dùda said:

 

kakve su cene ?

 

 

 

Pa malo jače, i nema izbora...

 

Najaviš se par dana unaprd, kažeš koliko vas dolazi, oni vam kažu šta ima... ALi je tio što ima uvek bilo odlično... To nije klasičan restoran, malo je to drugačije...

 

Nema konobara, nego gazda i gazdarica i njihova deca donose posluženje, na primer... Ima ogromno dvorište, ležaljke, možeš da se opustiš skroz, onako, neobavezno...

 

Evo ti link...

 

https://selo.rs/o/brkin-salas

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

gdje stati na ručak na relaciji Čačak-Zlatibor? Može i prije ako ima nešto na Milošu Velikom, mada čisto sumnjam. Ako ima nešto da nije neki veliki detour, slušam.

Link to comment
8 hours ago, James Marshall said:

gdje stati na ručak na relaciji Čačak-Zlatibor? Može i prije ako ima nešto na Milošu Velikom, mada čisto sumnjam. Ako ima nešto da nije neki veliki detour, slušam.

mršavo

 

 

u čačku kod brana, moraš da se isključiš na preljini, to je lokal na starom putu, ima uglavnom i janje mada je sve to meni ljuta konfekcija al je ovaj dugo na ceni


na zlatiboru bukvalno ništa, eventualno ako prolaziš dok skidaju gudu tu svrati za sve ostalo smatraj da ćeš biti izvaran

 

ja svratim kod loja na komplet lepinju i kiselo mleko, i to je to

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

mršavo

 

 

u čačku kod brana, moraš da se isključiš na preljini, to je lokal na starom putu, ima uglavnom i janje mada je sve to meni ljuta konfekcija al je ovaj dugo na ceni


na zlatiboru bukvalno ništa, eventualno ako prolaziš dok skidaju gudu tu svrati za sve ostalo smatraj da ćeš biti izvaran

 

ja svratim kod loja na komplet lepinju i kiselo mleko, i to je to

 

Blagodarim, kod loja sam bio prije par godina, to ću u povratku. 

 

zapravo sam svrnuo u Sevojno u Kulu, malo jače cijene ali rolovana teletina je bila vrhunska, mekana i ukusna. I vrlo zanimljiva čorba od pečuraka. 

  • +1 1
Link to comment

Isključiš se posle Loja ka Mokroj Gori / Kremnima i posle 5-10 minuta vožnje imaš sa leve strane blizu crkve restoran kod Pega. Izgleda neugledno ali sa razlogom uvek ima pub parking automobila. Vrhunska jagnjetina, bukvalno nema bolje. Ima i roštilj koji nikad nisam probao, komplet lepinje su dibre ali tu se jagnjetina jede. Ambijent je bezveze, ali veruj mi da vredi.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...