Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Pa valjda ih ima vise od one dvojice mentola sto su ih izbusili. Takav sam bar utisak stekao na samom kraju zadnje epizode. I cak da su i ti ostali neki teski negativci, bilo bi lepo gledati neku dobru human vs human akciju, mislim postoji ogranicen broj nacina na koje moze da se rokne zombie. Da ne govorimo o tome da je i rokanje zombija postala retkost u ovoj seriji, uglavnom se sedi na farmi u GA nedodjiji i moralise o smislu zivota :isuse:

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Sad sam odgledao i mogu reci da sam veoma zadovoljan. S'druge strane ja sam delimicno i prestao da svaki put ocenjujem epizode, seriju pratim zbog price, a ne da bih se svaki put posrao po svemu sto mi se ne dopada. Na stranu to, cini mi se i da je ovo prvi put da daju najavu sa insertima za sledecu epizodu, koja bi mogla da bude veoma interesantna.

Link to comment

Nije loše bila epizoda, samo me i dalje nervira sapunjavo uparivanje svih mogućih likova. Rick & Laurie (& Shane), Shane & Andrea (& Dale), Glen & Lepa Protina Kći, Redneck & She-Redneck...Field surgery scena je bila dobra, naravno da su je uzeli iz stripa (u bitno drugačijim okolnostima, doduše).Ovoliko vremena na farmi, plus ova najava nekog "rata" sa drugom grupom preživelih (rat oko čega? zar nema koliko hoćeš takvih istih farmi u okolini?!) sugerišu da ni zatvora ni Guvernera nećemo skoro videti. A ni Michonne :(Što se tiče sledeće epizode, nisam nešto oduševljen najavom macho duela Rick-Shane oko prava na oplodnju plemenskih ženki. Ipak, ako ishod bude isti kao u stripu (tj. sa istim akterima) neću se previše žaliti.

Link to comment
Što se tiče sledeće epizode, nisam nešto oduševljen najavom macho duela Rick-Shane oko prava na oplodnju plemenskih ženki. Ipak, ako ishod bude isti kao u stripu (tj. sa istim akterima) neću se previše žaliti.
Shane umire u teskim mukama? Oh Jewish zombie, let it be.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nastavlja se, dakle, boleština. Me likey :)I svakako je super što je Džesika tu, ona je činila veliki deo kvaliteta prve sezone.A šta će da bude sa deteom iz prve sezone? Pojela maca? O čemu će uopšte da bude druga?

Edited by Lrd
Link to comment

i dobro, jel da se vracam zombijima ili da idu na ropotarnicu istorije?u nedostatku plasenja sam cak pocela da pogledavam i masters of horror.

Link to comment
Sranje epizoda od klinca su napravili retardiranu budalu.
+1,000Super su mi inače ovi roditelji koji 99% vremena ne znaju gde im je jedino dete u sred zombi apokalipse. "Idi sine do močvare, da mama i tata mogu da popričaju." Jedno 15 puta ih je iskulirao samo u ovoj epizodi, a oni ništa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...