Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Odgledah 6. i 7. ....Sta znam ima dosta nelogicnosti i naivnih momenata ali nije ni toliko lose...Iskreno smara me ovo sa cerkom tinejdzerkom i kevom ovo-ono a klinac kao da ne postoji, doduse samo mi jos i on fali ;)

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je zaista iznenadjen? Doduše, sada je jasno da je Brody bio tu izmanipulisan i da je to sve hteo iz slabosti, a i delovao je iskreno kada ga je Kler ispitivala u prošloj. Sada samo strepim da će da razrešenje bude da se obojica pokaju i sete patriotizma i blabla. Što nije loše, ali je sranje jer se serija do sada gradila kao da je nešto drugačije, nešto zaista intelektualno. meh

Link to comment

mi, doduse, jos uvijek ne znamo je li on terorista ili je nesto drugo. nesto mi nije jasno: toliko pati sto je (kako je mislio) ubio druga, a bas ga informacija da ovaj nije mrtav odvrati od terorizma?

Link to comment

mi, doduse, jos uvijek ne znamo je li on terorista ili je nesto drugo. nesto mi nije jasno: toliko pati sto je (kako je mislio) ubio druga, a bas ga informacija da ovaj nije mrtav odvrati od terorizma?

Ma najbolje da ne znamo. Kako da ne znamo kada zna gde živi teroristički organizator koji je u kontaktu sa Abu Nazirom i Brody to zna. Dakle, ušao mu je u kuću i poručio da prenese Naziru da je gotovo. Šta više ima da ne znamo? A logično mi je da ga informacija da nije drugar mrtav odvrati od terorizma zato što su ga na terorizam naveli psihičkom manipulacijom i slamanjem ličnosti, a deo toga je bila i informacija da je golim rukama ubio druga. Kada nema toga, nema ni jedne od poluga kojom mu je slomljena volja. Malo mi je sve ovo Hallmark, dizvinete. Mada je produkcija super, a Kler mi prija oku.

Link to comment

Samo da ne bude onaj sablon:Glavni je visoko pozicioniran paranoik koga niko ne shvata ozbiljno, pa saradjuje sa crnim djavolom i omogucava najgori scenario jer samo tako "umerenjacima" moze da dokaze da je djavo pred vratima...

Link to comment

polako, lrd :D. ne znamo prirodu njegovog angazmana, samo znamo da nekakav angazman postoji. imamo skoro pola sezone do kraja, ko zna sta se ispostavi. ako je brodi zglajzao u terorizam zbog samoosudjivanja sto je ubio druga golijem rukama, to je presmijesno.inace, ja ni solu jos uvijek ne vjerujem.poenta serije su stalni prevrati i pristrasnosti u rasudjivanju keri i drugih likova, a i nas gledalaca. mene to polako pocinje da smara, preintenzivirano je.nacelno, ne volim kad ne mogu da se oslonim ni na koga u seriji, tj svacije je misljenje i ponasanje upitno. a da je ta ideja o pristrasnosti, greskama u rasudjivanju i naravno nepotpunim informacijama prisutna umjerenije, bilo bi mi super. kao npr u rubikonu.

Edited by morgana
Link to comment
Samo da ne bude onaj sablon:Glavni je visoko pozicioniran paranoik koga niko ne shvata ozbiljno, pa saradjuje sa crnim djavolom i omogucava najgori scenario jer samo tako "umerenjacima" moze da dokaze da je djavo pred vratima...
Pa ništa me ne bi iznenadilo, pošto zaista nemamo ni na šta da se oslonimo, osim na Kler (kako li se beše kojkurac zove u seriji?). A, što reče Morgana, počinje malo da smara, jer se stalno resetuju stvari.
Link to comment

dada, kler je jedini sigurno ispravni lik, s tim da joj definitivno treba poduzi godisnji odmor :Dedit. keri, ne kler. i ja sam je dugo zvala kler, jebo me lost i kler iz australije. a da, i ime glumice (isusek, kolko sam ometena u razvoju)

Edited by morgana
Link to comment
dada, kler je jedini sigurno ispravni lik, s tim da joj definitivno treba poduzi godisnji odmor :Dedit. keri, ne kler. i ja sam je dugo zvala kler, jebo me lost i kler iz australije. a da, i ime glumice (isusek, kolko sam ometena u razvoju)
Ja kler samo zbog imena glumice, vajba pogubljene ribe koji emituje i onolikih usta. Već sam rekao previše. Od sada je Keri, ok.
Link to comment

meni je kler oduvijek simpanego, jel ti se cini da je

sol bas dosta mrtav hladan kad mu keri govori o svom odnosu sa brodijem?cudan je on tip.

mada naravno, to moze da bude i samo navlacenje gledaocaa i sol je empat. sto nekako i ide uz ovu seriju i fluidnost stavova i situacija od pocetka.

Edited by morgana
Link to comment

jel sedma epizoda u 1 sezoni kraj do proleca? angry.gifne znam nista pametno da pisem u spojlerima, ni ne razmisljam o nekoj sustini/mogucim razvojima, samo mi se svidja atmosfera.

Edited by prima
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...