Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

zato sto je usamljena. primila se paralelno posmatrajuci ga kao posao/zadatak uz ono pijancenje a da nije ni primetila. finalni udarac je vest o hvatanju kartera i spoznaja da je brodi iskreni dobrica. ocekujem jos vecu nekonzistentnost karaktera u buducnosti i mnozenje blagih nelogicnosti radi desavanja i nepredvidivosti.

Link to comment

odlična epizoda, Brody ispade opasan igrač, ali

ćerka će da mu dođe glave, i baš mi žao Keri

sledeća epizoda traje 90 min

Edited by Arkadija
Link to comment

Iskupili su se za prethodnih par slabih epizoda. Claire Danes je i ovako imala sve te razne Emmyje isl u dzepu, sinocnjom epizodom je odjebala konkurenciju za 2 kruga.

Link to comment

Da se poslužim tinejdžerskim rečnikom, epizoda je pocepala, a Kler je objasnila.

Ispade ipak Brody glavni negativac. Samo ne znam kako će se završiti. Ko god da je ovde prvi shvatio da će serija više ići ka 24 nego ka Rubikonu, treba da dobije status počasnog člana podforuma. Nadam se samo da finale neće biti akciono, jer nije bilo ni do sada. Užasno mi je žao Keri, baš je lepo sjebana. A taman epizodama nismo znali zašto je bolesna i, eto, u finišu Čehovljeve puške - odstraniti glavnu pretnju. Nadam se da neće biti skroz hepiend, već više u Lekareovskom mračnom fazonu.

Ipak je serija za preporuku. Da, lubo, čak i tebi. :)A sad, finale Boardwalk Empirea. :)

Link to comment

mislim da ce na kraju ipak proraditi patriota u brodiju i da nece dici potpredsednika (i predsednika?) u vazduh. vec par epizoda ga stavljaju na iskusenja - jihad ili uncle sam.

Edited by 8-walker
Link to comment

mislim da ce na kraju ipak proraditi patriota u brodiju i da nece dici potpredsednika (i predsednika?) u vazduh. vec par epizoda ga stavljaju na iskusenja - jihad ili uncle sam.

To je ocekivano. I meni je to ok, samo da ne bude da je neki dvostruki agent koji pomaze da se raskrinkaju teroristi, ili tako nesto

Link to comment

Ja samo da pitam...

onaj suicide vest sa plasticnim eksplozivom je za koga?Ne ide mi da je Brody tip koji bi se digao u vazduh for the cause.

edit u spojleru

Edited by Lynn
Link to comment

Što više razmišljam, čini mi se da je Keri bila upravu. Voker je samo dimna zavesa, tj. svi sada obraćaju pažnju na njega, a Brodi ima siguran i čist put da se digne u vazduh u prisustvu svih glavešina

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...