Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ gervazijePa mouze :)Nakon gledanja redovne nek bude dva dana u spojlerima. /Onda da idemo redom i editujemo svoje poslove i skinemo spojlere sa istih/Samo da se jave ovi sto cekaju titl pa da se sloze.@Takanohanaedit: Prijavi u postu koji editujes da ti je edit u spojleru :D

Edited by Lynn
Link to comment

sad ispadoh klasican pierce hawthorne sa ovim indijka-muslimanka isti kurac :lol::isuse: anyway, saul mi previse smrdi. i jos mi niko nije objasnio zasto je mantrao nad™ lesom onog lika i zasto je ispravio cosak cilima koji se zarozao kod njega na gajbi ? mislim da su znakovi pored puta™ jasni.

Link to comment

dobra epizodasaul je izrazito multikulti, a mozda ima i dilemu oko svog posla? ne znam kako treba da tumacimo njegov pogled na katolicanstvo, s jedne strane, a s druge onu jevrejsku molitvu i tepih. no, to ne mora da znaci da je njiov covjek, mozda je samo napredni liberal koji se pod stare dane protivi americkoj politici. meni bi i to bilo ok, kao i bilo sta sto utice na percepciju problema, ali nisam sigurna da li da vjerujem da je ovdje to u pitanju.i sto pjeva jevrejsku molitvu-on sam je jevrej pa mu se nametnula?sto se tice tepiha, je li keri prosao kroz ruke onaj brodijev u podrumu u prosloj epizodi? i nije nista shvatila?

Edited by morgana
Link to comment

prosao i nije shvatila. kao neko ko se bavi time kapiram da je mogla da poveze tepih+lavorce u sudoperi. mada, kapiram da je u tom trenutku bila vise u fazonu da nadje neki c4 ili slicno.

Link to comment

pa sad... sigurno nije ocekivala persijski tepih koji je ovaj donijeo sa ratistakad sam vidjela zavrnuti solov tepih, pomislila sam da ce da se sjeti tog supermarket tepiha. no, pametnica je ona, ima jos vremena.

A što je poljubio zatvorenika?
ni meni nije jasno. keri uopste ne reaguje na to. kao da je standardna procedura u pitanju. Edited by morgana
Link to comment

I meni, zato mi je i sumnjiv crnac. Ne verujem da bi nekakav sef CIA-e pao na ono moljakanje Brodyja. Telefonirao je kasnije, mislim da je trazio DCI ili CDI... ko su ti? Ovi sto su drzali Afija na onoj tajnoj lokaciji?edit: Mislim, zar nije bilo pametnije sacekati da se ovaj izlaje, kaze sve sto zna, pa onda pustiti Brodyja da ga pozdravi?

Edited by Mauci
Link to comment

Još jednom sam odgledala scenu sa tepihom, i jedino što mogu da kažem je, da i ja imam tepih u kancelariji i da je zavrnut, sigurno bih ga ispravila. Ako sam zbog toga povezana sa Al Kaidom, jebi ga. Međutim, kada takve scene u serijama snime u krupnom planu znači da su hteli da nam nešto kažu, samo još uvek ne znamo šta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...