Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što više razmišljam, čini mi se da je Keri bila upravu. Voker je samo dimna zavesa, tj. svi sada obraćaju pažnju na njega, a Brodi ima siguran i čist put da se digne u vazduh u prisustvu svih glavešina

Pa jeste u pravu. Ali mi ne ide to da ce Brody zarad grize savesti sto mu je matica ubila Abu Nazirovog sina, samoeksplozijom da ostavi svoju porodicu bez oca. Plus to, plus sto ih ostavlja sa nalepnicom porodice izdajnika americkog naroda, koja im ne gine, sto i on sam zna. Ako iz nekog razloga bude prelomio da se NE raznese, to ce biti zbog porodice.

Link to comment

A šta ćemo sa onim nežnim opraštanjem od dece, ćerke posebno, znam da sve što joj je rekao može da zvuči dvosmisleno i da se savršeno uklapa u njegovu buduću političku kampanju, ali ipak, on mi liči na čoveka koji je rešio da uradi nešto i to po svaku cenu.

Link to comment

Ja mislim da u svakom slucaju to nesto nece uraditi tako brzo. Tj. nece to uraditi u sledecoj epizodi. Zato sto ima i sledeca sezona, a prilicno sam siguran da cemo i njega i Saula i Carrie gledati i u sledecoj sezoni. Ali cak i da to ostavimo po strani, djeluje mi kao da ce on sacekati da se prvo dobro infiltrira u administraciju. Znaci, da prvo prodju izbori, da ih sadasnji vajsprezident eventualno dobije, pa onda da se pravi neka pizdarija. Sta je sa cerkinim snimkom Brodyja u Gettysburgu, wtf? Jel se molio, planirao neki napad tu, ili je samo malo cudan?Takodje, jelda da je malo glupo sto ga i zena zove Brody, zar nema covjek ime? Kapiram da ga kolege iz vojske, ovi iz CIA isl zovu po prezimenu, al malo je glupo da ga i zena tako zove

Link to comment

Ja mislim da u svakom slucaju to nesto nece uraditi tako brzo. Tj. nece to uraditi u sledecoj epizodi. Zato sto ima i sledeca sezona, a prilicno sam siguran da cemo i njega i Saula i Carrie gledati i u sledecoj sezoni. Ali cak i da to ostavimo po strani, djeluje mi kao da ce on sacekati da se prvo dobro infiltrira u administraciju. Znaci, da prvo prodju izbori, da ih sadasnji vajsprezident eventualno dobije, pa onda da se pravi neka pizdarija. Sta je sa cerkinim snimkom Brodyja u Gettysburgu, wtf? Jel se molio, planirao neki napad tu, ili je samo malo cudan?Takodje, jelda da je malo glupo sto ga i zena zove Brody, zar nema covjek ime? Kapiram da ga kolege iz vojske, ovi iz CIA isl zovu po prezimenu, al malo je glupo da ga i zena tako zove

Zaboga, Šefe, ja imam drugaricu koja je udata već 15 godina, a sa njim je dobrih 25, još od IV srednje, i zove ga po prezimenu, tek od skora ga zove nadimkom kojim ga inače oslovljavaju roditelji ;)
Link to comment

Ma znam da ima i toga, ali to mi sve zvuci kao nesto sto bi Isidora Bjelica radila [i sto uostalom i radi, ako se ne varam]. Bla.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

To je problem sa amerikanskim imenima, čas mogu da budu prezime, čas ime , čas muško ime, čas žensko ime, čisto da se zbuniš. A možda, naprosto, ne voli da ga zove Nikolas ili Niki.Inače, top favorit mi je ime Meredit, zaklela bih se da je žensko, kad ono sijeset muških se tako zove :P

Edited by Arkadija
Link to comment
Odgledao 11. epizodu....Sta mislite hoce li da zavrse ovo ili da nastave kroz sledecu sezonu?
Mislim da će ovde biti kraj ovoj priči. Previše se zapetljalo i sve se sada namestilo za veliko finale. Ako nisam istripovao, finale sezone trajaće sat i po. Mada, nikad se ne zna. Čujem da se prva sezona američkog rimejka Forbrydelsena završila klifhengerom na pola priče. laugh.gif
Link to comment
Mislim da će ovde biti kraj ovoj priči. Previše se zapetljalo i sve se sada namestilo za veliko finale. Ako nisam istripovao, finale sezone trajaće sat i po. Mada, nikad se ne zna. Čujem da se prva sezona američkog rimejka Forbrydelsena završila klifhengerom na pola priče. laugh.gif
showtime-renews-homeland-for-a-second-seasonLoose canon Claire je vise nego ko porucena za nastavak, recimo Edited by Dark Wader
Link to comment

I ja mislim da ce ovaj 'slucaj' biti zavrsen ove sezone. Makar u vecem dijelu [kad se vec pominje The Killing, krece u januaru na Fox Crime, ako ikoga zanima].Inace, Sepinwall proglasio Homeland najboljom novom serijom. Da, ispred Game Of Thrones.

Link to comment

A, sorry, ja sam mislio da si rekla da sam ja nesto pogresno preneo or something :)[mada se apsolutno slazem s njim da je Homeland bolja serija]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...