Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako je uopste zarobljenik uspjeo da se ubije? Pod pretpostavkom da ga stalno posmatraju, ili barem vecinu vremena. Rezanje vena nije nesto sto izaziva instant smrt, nije se upucao pistoljem, pa da kazemo da ovi nisu stigli da reaguju. Kako se moglo desit da ga u tom periodu apsolutno niko ne vidi i ne krene da ga spasi? Ili je neko znao sta se desava ili [sto je vjerovatnije] samo malo holivudskih trikova od strane serije

Link to comment

Pa to 'stalno' je diskutabilno kada je u oanko obezbedjenoj celiji. Kada je i Carrie dezurala i nocila da vidi sta ovaj radi, bilo je perioda kada ode po kafu, opruzi noge iskulira malo, tj. ne bulji non-stop u monitor.Zarobljenik pokusao i uspeo, a da ga niko ne primeti. Prereze ispod stola, krv curka, njemu polako pada glava dok ne padne i on sam.Pregledavace se snimak u sledecoj ep.pa ce vidimo.

Link to comment

Čekaj, zar je prerezao vene na rukama, a ja mislila na vratu. Ako je u pitanju vrat, onda se iskrvari veoma brzo, tako da i možda nisu stigli da reaguju, čak i da su videli na ekranu, ali ako je na rukama, e onda treba mnogo više vremena, pa je greh njima na dušu što ga nisu bolje pazili.

Link to comment
Ne verujem da bi nekakav sef CIA-e pao na ono moljakanje Brodyja. edit: Mislim, zar nije bilo pametnije sacekati da se ovaj izlaje, kaze sve sto zna, pa onda pustiti Brodyja da ga pozdravi?
malo holivudskih trikova od strane serije
to je otprilike ko fora sa ljubljenjem....... Sol je multikulti-smartass-stariobaveštajnivuk. On poznaje svakoga i svako mu duguje uslugu, nosi karirani sako i džempere, bradu znanja i govori kratko i uvek sa punchlineom. on poštuje neprijatelje i skriva sve tajne ovog sveta i svoju bol duboko u slojevima kojima njegov kompleksni lik obiluje. Kroz seriju ćemo sigurno guliti te slojeve da bi na koncu došli do suštine. Nešto kao Poručnik Sedrik u Wireu, ili Yaphet Kotto u Homicide.......obožavam te likove u serijama/filmovima :D
Link to comment

Odgledao 4. i 5. epizodu...Sta znam malo mi je blesavo to sto se desilo sa zatvorenikom

Mislim mnogo mi na prvu loptu to da mu je ovaj doturio zilet jbga.E da prvo sto sam pomislio cekaj bre pa treba vremena kad neko isece vene da umre od toga pa jos parcetom metala!Nije on imao noz pa se geknuo u srcku pravo

Nego jesmo li apsolvirali "porodicne situacije SVIH likova u seriji?Sta mislite o teoriji da je Brodi krtica ali ona koja treba da ubedi AlKaidu da je prebagao i da ih navuce i da se igra takva igra?

Link to comment

moguće ako im je zaista pomogao u nezgodnoj situciji, trebalo bi da je ovim stekao njihovo poverenjeeditali opet kako je nsa ili koja već agencija mogla da zna da vojnici neće biti preklani odmah po zarobljavanju i kako su ubedili bilo koga za taj praktično samoubilački zadatak...

Edited by gone fishing
Link to comment

a moljenje na kraju pete epizode? malo alahu akbar, malo katolik gilta.lose mi i dalje, sad gledam samo zato sto intenzivno mrzim srnetinu i smislila sam da je ona neka prevarantkinja. gde si bio, reci mi bar nesto dok sedim i ispijam vino na terasi sa koje sam ti prethodno vikala da si monstrum jer si ubio jelena.mnjah.ako ova indijka ne izvuce nekog keca iz rukava, triput mnjah. moram da nadjem izraelski original, garant je bolji. i izvinite postovaoci kler dejns, ali one scene sa tatom i sestrom, pa jos plus sa djecicom, pih.a jeste videli crncovu sliku sa kondolizom rajs na polici? da se odma zna ko je jedini umeo da se bori protiv terorista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...