Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

ostaje cinjenica da - ili je neko slagao na detektoru ili niko od ispitanih zaista nema veze sa ubistvom arapina. u prosloj epizodi kad je keri pregledala snimak iz one sobice, sekjuriti crnac u pozadini mi se ucinio sumnjivim :unsure: posle ove epizode definitivno nidje veze da je saul krtica. da jeste, ne bi radio ovo sto je radio u epizodi.ne bi me cudilo da na kraju ispadne da je alter keri mastermind svega :lol:

Jbga, kad epizode sad strimujem a ne downloadujem, ne mogu da ponovo pregledam neke delove, al sve mi se čini da je sekjuriti crnac zapravo naš drug CIA head karijerista. Saula ipak ne treba još otpisivati.Kad pomenu ovo za Carrie, možda je i marinac who's screwing Brody's wife neki spavač na kraju dana :P Ko će ga znati.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čim je Brodijeve smaračke porodice manje u epizodi, priča je interesntnija.Ne znam šta da mislim o otvaranju duše između Brodija i Keri, ali delovalo je iskreno. Meni Saul nikada nije ličio na krticu, recimo da još to nije definisano. Što se tiče južnjakinje, malo mi je preterano da se nije slomila, sve dok joj nije rečeno da će njen ljubljeni da ostane bez muslimanske sarane, i onda ona poklekne u stilu sve ću da vam priznam, samo ga pošteno uvijte u beli čaršav. Jel na onom mestu na aerodromu sleće neki predsednički helihopter ili šta, nisam baš upućena u njihove skraćenice?Sve u svemu intersantna epizoda, i još samo 5 do kraja.

Link to comment

Da, Marine 1. Malo mi je glupo da su godinama obradjivali zarobljenika kako bi ga pridobili, a da je njegova jedina uloga da bude snajperista koji ce da gadja sa krova kuce. Kao da nisu mogli da pronadju nekog lokalnog tipa, obucavaju ga godinu dana u Pakistanu npr, izdejstvuju mu studencku vizu i posalju u USA. Mislim da ni tu nije sve objasnjeno.

Link to comment

Da, Marine 1. Malo mi je glupo da su godinama obradjivali zarobljenika kako bi ga pridobili, a da je njegova jedina uloga da bude snajperista koji ce da gadja sa krova kuce. Kao da nisu mogli da pronadju nekog lokalnog tipa, obucavaju ga godinu dana u Pakistanu npr, izdejstvuju mu studencku vizu i posalju u USA. Mislim da ni tu nije sve objasnjeno.

marine snipers are die beste, jel nisi gledo Gibbsa jbt :D

Link to comment
jos 5 do potpunog kraja serije ?
Bice i druga sezona.http://tvbythenumbers.zap2it.com/2011/10/26/homeland-renewed-for-season-two-by-showtime/108594/
LOS ANGELES, CA – (October 26, 2011) – On the heels of HOMELAND’s biggest numbers yet, for this past Sunday’s airing, SHOWTIME has ordered a season two, consisting of 12 new one-hour episodes. The announcement was made today by David Nevins, President of Entertainment, Showtime Networks Inc. Developed for American television by executive producers Howard Gordon andAlex Gansa, HOMELAND stars Emmy® Award winner Claire Danes, Golden Globe® nominee Damian Lewis and Emmy and Tony®Award winner Mandy Patinkin. HOMELAND debuted as the network’s highest-rated freshman drama series ever, generating 4.4 million viewers across platforms in its first week. The series has continued to increase overall viewership since its premiere, with its most recent episode delivering the series’ best ratings to-date this past Sunday. Season two will begin production in spring 2012.
Link to comment

Sto se detektora lazi tice, Brody je slagao za to da nije imao aferu, sto znaci da je vrlo lako mogao da slaze jos nesto. I ne samo on, nego bilo ko drugi. Josh uvijek nisam siguran da i Brody nije preobracen i da nije terorista. Imam par zamjerki na epizodu. Nisam siguran da li je mana scenarija, ili Carrie i nije bash toliko dobar agent koliko je mozda trebalo da pomislimo - ono sa cajem je prilicno naivno. Mogla je na bilo koji nacin da se izvuce iz te situacije, nije morala da odmah prizna da su pratili Brodyja citavo vrijeme. A ako bi kojim slucajem trebalo da pomislimo da je to i bio njen cilj, da ga na taj nacin natjera da se i on njoj otvori, pa sta znam, malo je rizicno, pogotovo sto niko i ne zna od njenih nadredjenih [osim Saula] za to posmatranje. Mnogo manje problema imam sa tim kako je Saul 'slomio' teroristkinju. Nasao je temu posle koje je omeksala, bez obzira dal je govorio istinu ili neTakodje, ono na kraju - cudno mi je malo da ova teroristkinja nije rekla[ili da je nisu pitali] da li je taj preobraceni vojnik crnac, umjesto sto su napravili ovako, da prvo kao pomisle da je Brody, a onda tek kad sketch artist zavrsi crtez saznaju da je u pitanju Brodyjev drugarNo, i pored svega toga, episoda je dobra, i serija je nenadjebivo uzbudljiva

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
ono sa cajem je prilicno naivno. Mogla je na bilo koji nacin da se izvuce iz te situacije, nije morala da odmah prizna da su pratili Brodyja citavo vrijeme.
Još dok je trajala ta scena u kuhinji, pomislila sam sad će nešto da useru,i ponavljala sam u sebi, sad mu reci: jebi ga, čoveče, mi smo CIA, znamo o tebi sve i šta si doručkovao kod mame kad si imao 5 godina. Ali ne, ona njemu priznaje da sumnjaju da je preobraćen, samo sam čekala kada će da mu pobroji gde su sve bile postavljene kamere. To mi je najveća zamerka na jučerašnju epizodu
Link to comment

odgledah prve cetiri epizode... blah, Rubikon je ubio za ovo, ali vidim da se Homeland bolje tretira... mada realno, sem glume Claire Danes i Mandy Patinkina, te sisa Morene Baccarin nisam video nesto preterano zanimljivo. ipak, u nedostatku icega kvalitetnog, ispraticu ako ne udju u vode mi US of A, zrtvujemo sebe zarad mira u svetu

Link to comment

odgledah sa zakašnjenjem poslednje 2 epizode........serija kreće ka lošem.

Ovo sa agenticom i Brodijem je ispalo teško sranje, a uvodjenje ortaća nas uvodi u predvidljiv kraj, Brodi Vs Nigga, mano a mano gde će ga Brodi zaistinu likvidirati....elem, deo u kome Saul vozi teroristkinju je teška ljiga.......očajno mi oduvek idu na jetra ovi mudrijaši u američkim filmovima koji se konektuju sa protivnicima, pa kenjaju o svom životu, pa kao teraju na sentimentalnost,...i na koncu to upali....:isuse:

Edited by steins
Link to comment
odgledah sa zakašnjenjem poslednje 2 epizode........serija kreće ka lošem.

Ovo sa agenticom i Brodijem je ispalo teško sranje, a uvodjenje ortaća nas uvodi u predvidljiv kraj, Brodi Vs Nigga, mano a mano gde će ga Brodi zaistinu likvidirati....elem, deo u kome Saul vozi teroristkinju je teška ljiga.......očajno mi oduvek idu na jetra ovi mudrijaši u američkim filmovima koji se konektuju sa protivnicima, pa kenjaju o svom životu, pa kao teraju na sentimentalnost,...i na koncu to upali....:isuse:

Meni nikad nije bila ozbiljna špijunska serija a la Rubicon, uvek mi je bila malo kao ozbiljnija dramica, tako da mi nije strašan ovaj tvist iz pretposlednje epizode. Mada, nisam još sasvim ubedjen da je Brody 100% čist, možda ima tu još nekih obrta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...