Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

nego, jel ti se cini da je

sol bas dosta mrtav hladan kad mu keri govori o svom odnosu sa brodijem?cudan je on tip.

Da, isto sam to primetio, samo sam pomislio da je

u prevelikoj frci što ga napušta žena, pa otaljava posao i želi da odjebe Keri (?) što pre. Nije mi sad nešto zbog toga sumnjiviji nego inače

odlicno! sad samo da se pojavi na torentima :D
Religija ti zabranjuje da ukucaš u brauzer www.eztv.it? Ili btjunkie.org? Edited by Lrd
Link to comment
Da, isto sam to primetio, samo sam pomislio da je

u prevelikoj frci što ga napušta žena, pa otaljava posao i želi da odjebe Keri (?) što pre. Nije mi sad nešto zbog toga sumnjiviji nego inače

dada, ima logike
Link to comment

mi, doduse, jos uvijek ne znamo je li on terorista ili je nesto drugo. nesto mi nije jasno: toliko pati sto je (kako je mislio) ubio druga, a bas ga informacija da ovaj nije mrtav odvrati od terorizma?

Rekla bih da uopšte ne znamo šta je Brodi poručio Abu Naziru, može da znači da mu je rekao da ga više ne voli i da se razočarao u ljubav :D . Verovatno da nije znao da je Tom živ i očigledno je da je to deo plana, i opet ću da ponovim, da je Brodi definitivno trebalo da bude nekome logistička podrška. Najverovatnije da je upoznat sa potencijalnim terorističkom napadom, ali nije znao da će da to bude njegov davno mrtvi prijatelj.Sol i njegova žena baš smaraju, i nije mi jasno zašto je prevalila tolike hiljade kilometara, da bi se zadržala 10 dana :huh: Gospođa sa tri muža u biografiji i demoktatski podkomitet u Senatu, pa to je materijal za drugu sezonu

Link to comment

kako ste smesni sa tim spojlerima! :lol:

pogledaj na rlslog.net, imas i 7. i 8. epizodu.
hvala! dosta je sporije ali skida se :)
Religija ti zabranjuje da ukucaš u brauzer www.eztv.it? Ili btjunkie.org?
ehe, pa nisam znala za ove. a od religijskih zabrana prihvatam samo onu kojotovu(?) prajdovsku
Moja nova religija na celu sa velikim vodjom ne dozvoljava sex sa zenama kao nizim bicima pa sam ja primoran da to radim sa muskarcima a kako bi ublazio bolove i priblizio sebe stanju vecne Nirvane koristim heroin ali ne vise od dva puta nedeljno.
Link to comment

kako ste smesni sa tim spojlerima! :lol::blink: Spojler je tekovina demokratije i neotuđivo pravo da se svašta kaže, a ne uznemire oni koji još nisu spremni da se uključe u debatu o aktuelnoj epizodi.Konsenzusom je izglasano poverenje spojlerima, na 2 ili 3 strani ovog topika.

Edited by Arkadija
Link to comment

Znači...

hm, hm i još jednom, hm. Više apsolutno ništa ne pretpostavljam. Brody ide ka nekom razrešenju. Poljuljan je, ali da li dovoljno, nisam sigurna. Zapažanje: Carrie zvrnda Brodyja na mob u šest ujutru. Zar tad već ne treba da je na nogama i moli se, ili u molitvenisanju i ne mora da se bude nešto preterano dosledan. Ne znam. Odjednom je taj momenat u biti postao relativizovan i zvanično kada se otvorio Carrie u prosloj epizodi. Ne mislim da je njemu poveren neki zadatak konkretni kao crnji da snajperuje, već baš ovo ubacivanje na političku scenu US kao Am.hero. Ono, za sv.sl. Održavaju kontakt pa kad zatreba, onda je tu da spinuje, skrene pažnju i te de..

Link to comment
Znači...

hm, hm i još jednom, hm. Više apsolutno ništa ne pretpostavljam. Brody ide ka nekom razrešenju. Poljuljan je, ali da li dovoljno, nisam sigurna. Zapažanje: Carrie zvrnda Brodyja na mob u šest ujutru. Zar tad već ne treba da je na nogama i moli se, ili u molitvenisanju i ne mora da se bude nešto preterano dosledan. Ne znam. Odjednom je taj momenat u biti postao relativizovan i zvanično kada se otvorio Carrie u prosloj epizodi. Ne mislim da je njemu poveren neki zadatak konkretni kao crnji da snajperuje, već baš ovo ubacivanje na političku scenu US kao Am.hero. Ono, za sv.sl. Održavaju kontakt pa kad zatreba, onda je tu da spinuje, skrene pažnju i te de..

Šta god ti reče sad...Odnosno, čemu spojler?
Link to comment

posle ove epizode, mogu da rade sta hoce sa daljom pricom. nema svrhe nagadjati. samo se nadam da nece biti fajt na ruke izmedju brodija i toma na kraju :isuse: (nesto kao kraj losta)

Link to comment

Kao sto rekoh josh posle prve epizode, ovo ce daleko vise liciti na 24 nego na Rubicon [nije ni cudo, jer je jedan od glavnih producenata radio na 24]. Stalni prevrati, who's the mole u svakoj epizodi. Znacajnije je slabije Rubicona, neozbiljnije, ali makar je uzbudljivo.

Link to comment

Dobro, bar smo to razjasnili.

Brody jeste voljna krtica, a možda će da ispadne i glavni negativac. A možda će da se sretne sa Walkerom pa će da reminisciraju i iskupe se i ispričaju sve. A možda su u šumi?

Link to comment

Vise mi se svidjela nego prosla epizoda. Makar mogu i konacno da se pomirim sa tim da ce serija cesto ici putem 24, sa brojnim preokretima isl.

Mali Issa je bash sladak klinac. Tough shit. Nadam se da se nece ispostaviti, ali imajuci u vidu pomenutu 24-likost serije, ne bi me cudilo - da Issa i nije Nazirom sin. I da je Nazir znao da ce se desiti to bombardovanje da bi navukao Brodyja na svoju stranu. Malo nategnuto, ali dobro, treba se pomiriti sa tim stvarima.Jos ostaje da vidimo sta je natjeralo Walkera da predje u redove vecitog rivala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...