Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Na kraju ce Brody, Carrie, Saul i ekipa da se nadju u nekoj crkvi, shvatice da je najvaznije to sto su bili dobri drugari, i otici ce u raj.

Zasto se onda ne bi (juznjakunja i profa) predali? Ona je cak rekla da bi ih, u slucaju predaje, mucili ili nesto slicno.
Da, pominjala je Guantanamo. Mada opet, stekao sam utisak da nisu toliko zli, da nisu teroristi, nego mozda neko ko se igrom slucaja, ili sta god, nasao na toj strani. Kao sto rekoh, mislio sam da su mozda svjedoci necega, mozda nekog razgovora terorista, ili znaju nesto u vezi Brodyja, pa ih zato jure da ih ubiju. Ali onda se vracamo na ogrlicu, zasto bi teroristi dali novac za kucu nekome ko nije u nekoj vrsti dogovora s njima. A i profesor je dobio email od nekog sumnjivog iz Pakistana, was it?Citah teoriju da je mozda Brodyjev kolega zarobljenik, crnac na cijoj su sahrani bili, mozda taj koji je 'turned'. Jel bilo u Brodyjevim flashbackovima da je on ubijen, ili ga je samo Brody tukao? Ako nije ubijen, onda je mozda na njega mislio onaj u prvoj epizodi sto je sapnuo Carrie da je jedan americki vojnik preobracen.
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jao jao jao :)Sto se tice te teorije da je turned POW the black guy, kako se secam flashbackova, Brody ga je samo tukao i udarci su bili poprilicno gadni, a da li i zavrsni, to se ipak ne vidi (I think). A cega ne mogu da se setim je da li je uopste pronadjen les tog crnca, ili je smrt konstatovana na osnovu Brodijeve izjave da je ovaj mrtav, ubijen, stagod. Jel bio neki flashback zakopavanja? Ladno mi se brkaju serije, ne mog se setim :P

Edited by Lynn
Link to comment
Džaba razbijamo glavu. Koliko se sećam od svih naših teorija o Lostu, nijedna se nije pokazala kao prava, kad američki scenaristi zamute, to niko ne otkrije do poslednje epizode :lol:
pa da, na kraju ce da ispadne it was all the dog's dream :D
Na kraju ce Brody, Carrie, Saul i ekipa da se nadju u nekoj crkvi, shvatice da je najvaznije to sto su bili dobri drugari, i otici ce u raj.
:lol::Hail::lol: ili ce ovog puta biti kreativniji pa ce se se svo troje probuditi ispod sanka u nekoj kafanici i konstatovati nesto tipa 'too much of that serbian rum'
Jao jao jao :)Sto se tice te teorije da je turned POW the black guy, kako se secam flashbackova, Brody ga je samo tukao i udarci su bili poprilicno gadni, a da li i zavrsni, to se ipak ne vidi (I think). A cega ne mogu da se setim je da li je uopste pronadjen les tog crnca, ili je smrt konstatovana na osnovu Brodijeve izjave da je ovaj mrtav, ubijen, stagod. Jel bio neki flashback zakopavanja? Ladno mi se brkaju serije, ne mog se setim :P
Ja koliko se secam bila je neka scena zakopavanja poluzivog crnca u raku. Sto se tice azijskoamerickog para, scenaristi su nam do maximuma davali do znanja da je ona ta koja je sraf u celoj prici, a da je on samo prati iz ljubavi ili cega vec. Ona je bese provela 4 godine u iraku (1991-1995?) i dolazak joj se poklapa sa krajem pustinjske oluje. Cisto sumnjam da je otisla tamo kako bi se preobratila u islam i saradjivala sa teroristima. Iskreno se nadam da nije u pitanju klasicna teorija zavere u kojoj neko iz vrha™ ubija jednog po jednog koji nesto sazna, a brody i saul su heroji koji se tajno bore protiv njih. Brody definitivno nije bad guy, to se sad sa sigurnoscu moze reci, sto me i plasi. Ono njegovo 'get in' na kraju serije je ocigledno 'ajde glupaco ulazi u kola, idemo da ti objasnim neke stvari'.
Link to comment
Brody definitivno nije bad guy, to se sad sa sigurnoscu moze reci, sto me i plasi. Ono njegovo 'get in' na kraju serije je ocigledno 'ajde glupaco ulazi u kola, idemo da ti objasnim neke stvari'.
E pa sad, jesi li odgledao odjavnu spicu do kraja? Arkadija je vec pomenula. Imas ono 'gledacete u sledecoj epizodi...' :D
Link to comment

Ne znam da li ovo mora u spojler, ali neki ne vole da gledaju ni te teasere, pa cemo stavit

Juznjakinja kaze nesto da je neko preobracen. To moze biti i taj crnac, ako je tacno da nismo vidjeli njegovu smrt. Jeste malo nategnuto, ali moguce je. Takodje je moguce i da je preobracen neki americki vojnik kojeg do sad nismo vidjeli.

Zanimljivo ce sad biti sa Carrie i Brodyjem. Ona se istrcala sa onim pitanjem 'da li je vjeran zeni'. Sad Brody zna da joj je sumnjiv [bez obzira da li je stvarno terorista].

Link to comment
E pa sad, jesi li odgledao odjavnu spicu do kraja? Arkadija je vec pomenula. Imas ono 'gledacete u sledecoj epizodi...' :D
ma gledao sam i zaboravih da napisem da celu moju teoriju remeti tepih™.
Link to comment

Auuuuuu, kakva epizoda. OK, sada znamo da je Sol krtica i da je ubio Majka, ali on i dalje nije "glas" koji je naredio smaknuce profesora. Koliko izdajnika imaju, jbte?

Link to comment

Meci u spojlere. Ne radi mene, ja sam pogledao, nego tako smo se dogovorili, cisto ako ima neko ko nije gledao, a svraca na topic :)Elem,

Kako mislis da znamo da je Saul krtica i da je ubio Majka? Ja ne vidim da postoji ikakva osnova da to mislimo. Ajd, manje vise za to da je Saul krtica, to se josh mozda i ispostavi [mada mislim da je stvarno daleko od toga da je jasno da je on izdajnik], ali otkud to za Majk[l]a?Tek je sedma epizoda, prerano je da se ista raspetlja, pa ja ne bih i dalje otpisao ni mogucnost da je ipak Brody terorista. Nadam se da je dovoljno lud da makar ubije svoju zenu i njenog smaraca od ljubavnika. Ili barem da im puca u koljena. Ili barem da podmiti producente da ih sto manje pustaju na ekran

Link to comment

Dakle, cnac jeste POW, al ipak Brody jos nije skroz off the hook. Ili je berem dobar red herring :PNajava za sledecu mi vec vise lici na 24. Ubrzavaju akciju. Saul? Ipak je osoba X neko iznad gdina CIA niggera.

Link to comment

ostaje cinjenica da - ili je neko slagao na detektoru ili niko od ispitanih zaista nema veze sa ubistvom arapina. u prosloj epizodi kad je keri pregledala snimak iz one sobice, sekjuriti crnac u pozadini mi se ucinio sumnjivim :unsure: posle ove epizode definitivno nidje veze da je saul krtica. da jeste, ne bi radio ovo sto je radio u epizodi.ne bi me cudilo da na kraju ispadne da je alter keri mastermind svega :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...