Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

E, da. Baš me potreslo kad je Keri ispaljena. Lepo se skockala, pustila Majlsa, sipala vino, kad ono...cvrc. :cry:
bas je tezi fail bio lol. ona mislila da je booty call :D

bilo bi glupo da je krtica neki nebitan lik koji se jednom pojavio u seriji. dakle, ili je crnja glavonja, saul ili claire :o

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

claire :o

Eeee, ovo je i meni palo napamet kada sam počeo da razmišljam šta je bilo sa njenim psihičkim poremećajem. Možda će na kraju da se ispostavi da je podeljena ličnost, da voli da se preoblači i ubija. :D

Edited by Lrd
Link to comment

da ne bude samo da je keri krtica, malo su skrenuli paznju sa onog njenog medication treatmenta, osecam da je podeljena licnost :lol:

Haha, sekunde su nas delile od izricanja očigledne zatrovanosti. :lol:
Link to comment

Sto tanko? Meni ta citava situacija i nije zapala za oko narocito. Vidjela ih je 2 puta u veoma prijateljskom razgovoru, Brody je par puta nedosao kuci, znaci imala je razloga da sumnja. Sto rece Afterburner, vjerovatno i nije znala, samo je rekla da vidi njegovu reakciju.Takodje, koga briga za njihove porodicne probleme? :)Sto se krtice tice, ja se sve nesto bojim da ce da ispadne da je vajsprezident zapravo u dosluju sa teroristima.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Sto se krtice tice, ja se sve nesto bojim da ce da ispadne da je vajsprezident zapravo u dosluju sa teroristima.
Ili vajsprezidentova desna ruka izdajnicka (no pun intended)
Link to comment
ženama je potrebno još manje tragova da bi prokljuvile da im je muž šrvljao, meni ovo nije tanko uopće.
Amen. Svaka žena ima ugrađen sofisticirani detektor laži koji nepogrešivo otkriva flert, preljubu, bekstvo sa 25 god. mlađom sekretaricom isl. Samo je pitanje da li će pridati značaj tome ili neće :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...