Jump to content
IGNORED

Homeland


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    212

  • Lrd

    132

  • MayDay

    89

  • Milosh76

    88

Top Posters In This Topic

Posted Images

od same epizode interesantnije je ono što će biti u sledećoj

izgleda da će Ajlin da im potvrdi da je POW zaista prešao na drugu stranu. Što se tiče navaljivanja profe da se prijave vlastima, zar bi obučeni terorista Al Kaide plakao i uplašio se prve prepreke. Tu mora da se krije nešto sasvim drugo.

Link to comment

Tako mi i treba kad ne odmah prekinem snimak kod odjavne spice. Tek sad videh ovo sto Arkadija napisa o tome da je POW ipak presao. A jel ce to Carrie da mu sad bude sexual hostage? Kakav kink od serije :PA sto se poligrafa tice. Seriously? Test barem CIA ne sme smatrati kao conclusive ili 100% admissable. Mislim, ta ista CIA obucava svoje agente da isti prevare.

Link to comment

uh al ste me naplasili sa ovim komentarima (ne citajuci spojlere naravno) :unsure: . napokon stigoh kuci, odo da odgledam pa se vracam :)

Edited by 8-walker
Link to comment

nista ne fali epizodi, cak sta vise odlicna je.

lynn, poenta i jeste bila da se brody dovede ispred poligrafa. njoj nije bilo bitno sta ce ostali zaposleni u cia, koji su bili u kontaktu sa teroristom, odgovarati i da li ce uopste biti na poligrafu. prosto, morala je sve da ih stavi na spisak kako ne bi bilo ocigledno da samo njega zeli na poligrafu. a cini mi se da si u isto vreme i odgovorila samoj sebi kako je brody prosao preko pitanja u vezi varanja zene. javlja mi se da je on zaposlen™ u nekom supertajnom odredu cia, koji odgovara samo predsedniku i slicno. saul je na kraju ipak ispao krtica, kao sto sam i mislio u prethodnoj epizodi.

Link to comment

Imam teoriju o južnjakinji i njenom profi

Iako izgleda da se kriju zbog toga što su teroristi u pokušaju, moglo bi da bude da se oni kriju od njene porodice iz Teksasa. Mislim da tatica tipa JR, ne može da podnese da mu je mezimica u vezi sa Saudijcem, koga ona, očigledno, poznaje od detinjstva. Možda im njeni prijatelji iz antiglobalističkog pokreta ili greenpeace-a, pomažu da se sakriju od južnjačkog gneva. Međutim, tata ih je pronašao, tj. neki plaćeni ubica i tako....

Link to comment

Hm, mislio sam da mozda juznjakinja i poginuli profesor nisu teroristi nego neko ko je npr. bio svjedok neceg, pa su zbog toga isli po safehouseima isl, ali zasto bi onda oni dobili pare od dijamantske ogrlice zbog koje je ona djevojka ubijena. Definitivno su i oni na neki nacin upleteni, ali do koje mjere, pojma nemamEpizoda mi je bila malo cudna, dinamicnija od vecine prethodnih, ali djelovalo mi je skoro kao neka druga serija. I dalje ne mislim da je Saul izdajnik, ili sta vec, mislim da je i njegov pad na poligrafu samo red herring. Nadam se da Brody nije neki supertajni agent CIA, nekako bi mi bilo glupo [mada uopste ne bih iskljucivao tu mogucnost].Kao sto ne bih iskljucio ni mogucnost da je Carrie sve umislila u vezi Brodyja. Josh treba da vidimo kakvu njen bipolar disorder igra ulogu u svemu, ne vjerujem da su to ubacili samo da bi vidjeli nju kako se svadja sa sestrom oko ljekova, ili sta vec.edit: Moram samo da dodam, iako sam prilicno siguran da nema potrebe posebno naglasavati i da tu imamo konsenzus - jebe mi se za Brodyjeve bracne probleme. Osim ukoliko mu je i zena terorista.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
ali zasto bi onda oni dobili pare od dijamantske ogrlice zbog koje je ona djevojka ubijena.
Možda je to pomoć profi od porodice, a onu starletu su ubili je je videla Al Zahravija, pa im se zgodno namestilo
Link to comment

Zasto se onda ne bi (juznjakunja i profa) predali? Ona je cak rekla da bi ih, u slucaju predaje, mucili ili nesto slicno. Poligraf je bio, kao sto vec napisao Walker, iskljucivo zbog Brodyja.

Link to comment

jasno je da je poligraf bio zbog brodija. samo sto, ako je brodi drilovani americki marinac koji je 8 g proveo u zarobljenistvu, nije iznenadjujuce da na poligrafu ostane mrtav ladan ko mali radojica kad mu zakivaju klince pod nokte

Link to comment

Džaba razbijamo glavu. Koliko se sećam od svih naših teorija o Lostu, nijedna se nije pokazala kao prava, kad američki scenaristi zamute, to niko ne otkrije do poslednje epizode :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...