Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

meni je neki ne previse zajeban posao odradio jedan u jurija gagarina, preko puta izgorelog kineskog tc, sa desne strane kad se ide ka 45om, tamo gde je onaj niz auto/klima/auspuh/elektro servisa.

  • Hvala 1
Link to comment

Imao sam ja problem sa Citroenom C4 2015. godiste, godinu dana mi ga niko nije resio a probao sam i lokalno i u Bg, Zemunu, Ns, ovlascenom Citroen servisu u Pancevu, nema gde nisam skoro... Na kraju sam ga prodao poluispravnog za 5000e a realna cena bila 7+ da je sve valjalo, sad mi krivo sto nisam probao i kod ovog Draska.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
14 hours ago, SNARC said:

Ima li neko od prisutnih preporuku za autoelektricara na teritoriji NBg ?

Ja sam išla kod Roljića u Tošinom bunaru ali sitnice su bile u pitanju, ništa zahtevno.

Mnogo su ljubazni tu, prosto se šokiraš.

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Epilog sa kocnicama.

Zamenili prednje diskove u garanciji, plocice i prednje i zadnje takodje u garanciji, a zadnje diskove mi naplatili jer je garancija 20K milja, a preslo malo preko... I verovatno opet ugradili isto ono djubre koje ce isto toliko i da traje. Pas, mater...

  • +1 2
Link to comment
On 19.9.2022. at 17:31, Biohemija said:

Epilog sa kocnicama.

Zamenili prednje diskove u garanciji, plocice i prednje i zadnje takodje u garanciji, a zadnje diskove mi naplatili jer je garancija 20K milja, a preslo malo preko... I verovatno opet ugradili isto ono djubre koje ce isto toliko i da traje. Pas, mater...

Može biti a može biti i žestoko kočenje a ono hladno, voda na putu i tako, hladno, toplo.

Ja sam tako zeznuo poprilično nove diskove... Na žalost nije pomoglo... 

Link to comment

Ah, prosle godine sam menjao prednje diskove i pakne u Srbijici, izaslo manje od 150e za par: oces jeftinije ili skuplje? Skuplje ofkors.

Juce oterao poslovni auto u Svedskoj da mi zamene jedan disk i pakne - 350e.

tako da subdiskovi negde jeftini a negde pak ne. Pak ne, pakne lol

  • Haha 1
Link to comment
On 3.9.2022. at 22:20, Valkyrie said:

Ja sam išla kod Roljića u Tošinom bunaru ali sitnice su bile u pitanju, ništa zahtevno.

Mnogo su ljubazni tu, prosto se šokiraš.

 

Otisao ipak kod Roljica do kraja, prosto mi je zao sto covek radi samo elektriku, da pokriva sve ostalo taman bih u Bg nasao full resenje za odrzavanje automobila.

 

Full preporuka..merci beaucoup Val :)

 

  • Wub 1
Link to comment

Super, nema na čemu :)

Ima tamo u dvorištu još nekih radnjica iz auto-esnafa pa možda ni oni nisu loši, trebalo je da pitaš Igora. 

Mene je oduševio kad je otvorio radnju ranije da ja dođem na dan tehničkog za proveru signalizacije jer sam u Suncu imala zakazan TP nešto u cik zore.

Svakako ti želim da se što manje viđate. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...