Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

On 23.10.2022. at 18:34, Milosh76 said:

Bio sam i ja na laserskom pranju.

Sta znam, opran jeste, slicano kao na cetkama, odradjuje posao.

Ja ne idem na četke jer prvi i jedini put kad sam pustila auto na to - ostala sam bez antene :mad:

Naravno da sam najpre pustila kola a onda čitala mere predostrožnosti gde lepo stoji da antena mora da se uvuče/skine a retrovizori sklope. Nisam odradila ništa od toga tako da je antena mala cena za moju glupost. 

 

Šta sam zapravo htela.. Da li na tom laserskom isto moraju da se sklapaju ovi delovi što štrče? 

Edited by Valkyrie
Link to comment

:cry:

 

 

ne kao ne, beskontaktno je pranje 

samo voda(deterdžent) dodiruje auto

 

ponesi novčanicu od 500din 

 

 

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment

Ma... Vidite da je dovoljno da samo i spomenem pranje auta pa da kiša lije ko iz kabla. Ionako neka ptičja govna moram da ispuškaram, ne verujem da ih to lasersko maženje skida. 

  • Wub 1
Link to comment
Da, ne vraca kusur... opere osnovnu prasinu, simpa izgleda auto, a kad se bolje zagledas vidis da nije bas to to.

Ali vredi, traje minut, nije skupo...


Drugim rečima, kad se ispuškira za 200 ili 300 dinara bolje se opere?
Link to comment

Opere se skoro isto, s tim sto nemam uvid da li i i kako pere ispod kola... A ne znam gde imas puskiranje za 200-300 din?

 

Ovde sedis u kolima i beskontaktno ti opere auto...

Link to comment
51 minutes ago, Milosh76 said:

Opere se skoro isto, s tim sto nemam uvid da li i i kako pere ispod kola... A ne znam gde imas puskiranje za 200-300 din?

 

Ovde sedis u kolima i beskontaktno ti opere auto...

opere patos kad ulaziš na mesto, zato treba ulaziti jaaaako sporo

 

 

ovde je problem sušenje, ostaje dosta vode na autu po završetku rada fenova, onda ostaju flekice

po farbi

  • +1 1
Link to comment
Zeton je poskupeo, valjda na 120 dinara za 100 sekundi... zato te pitam.
Jbm li ga prao sam pre jedno nedelju dana na perionici posle Auto Čačka prema Zrenjaninu koja je skoro otvorena i koštalo me 200 din. Mislim da je bilo duže od 120 sekundi za 100 din. zato što možeš i za 50 dinara neko određeno vreme da pereš.
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...