Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

1 hour ago, Lancia said:

Uzgred pomenes a kolima idete na more?¿ (OK ako idete drugim autom) :mad:

Pa dovezla sam zbog mora kola na sistematski, a primetila sam te neke sitnice koje sam mu naglasila da proveri. Za crevo mi svaka čast što nisam uopšte čula da "šišti" :lolol: ali jesam primetila da se greje motor preko mere na 1 konkretnoj uzbrdici koju je do tad prešao sto puta i nije je osetio. Nemamo dva auta, nismo mi Španci buržuji :cry:

 

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

treba joj komisijski oduzeti fordaru

Ako hoćeš da krenem u killing spree po NBG - navijaj za taj scenario. 

 

 

Edit: šalu na stranu, meni je najbolje da ćutim kad nešto primetim i odvezem odmah kola kod mog Bobice majstora, jer čim nešto i spomenem nekom svom Y, odmah me izmansplanuju. 

Npr, ocu sam rekla bila za to trzanje, "ma jok, blabla, nije to ništa, to je tebi samo opala brzina, blabla". 

Danas u društvu zeta i njegovog brata kad me majstor zvao da kaže za pločice, ova dvojica navale "diskovi, jel da, on to mora da obradi, kaži mu da obradi", i posle me zbune i šta mi je ovaj uopšte našao za falično. 

 

Jedino me muž ne smara. On samo donese rezervne ključeve autobusom kad ja zaključam glavne u autu. 

Edited by Valkyrie
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

U mom selu nešto manje od $500 po osovini zamena diskova i pločica. Meni bilo čudno da se menjaju diskovi na 80/100k (milja), valjda su mogli samo da se obrade, ali ajde…

 

Enivej, zakazao servis za ponedeljak samo zbog ovoga pa ćemo da vidimo. 

 

Link to comment
14 minutes ago, Valkyrie said:

 

Ako hoćeš da krenem u killing spree po NBG - navijaj za taj scenario. 

samo nalred, sad teram tenka

bezbedan sam

 

:s_d:

Link to comment

Budala, usuo sam 1,75l benzina u dizel motor (prevarila me boja koja kod talijana i fr nije ista).

Rezervoar prima 60l i 1,75 je manje od 3% volumena. Citao sam kazu da za motore DCI ne bi trebalo biti problema ako je manje od 3% benzina.

 

Da li je neko imao slicno iskustvo?

Link to comment
3 minutes ago, borris_ said:

Budala, usuo sam 1,75l benzina u dizel motor (prevarila me boja koja kod talijana i fr nije ista).

Rezervoar prima 60l i 1,75 je manje od 3% volumena. Citao sam kazu da za motore DCI ne bi trebalo biti problema ako je manje od 3% benzina.

 

Da li je neko imao slicno iskustvo?

Vozi i ne beri brigu :) 

Dopuni rezervoar do vrha, i ponovi to jos par puta cim se isprazni za 1/4 otprilike.

Ne benzinom, naravno... :tongue:

 

Sumnjam da ces uopste da osetis prisustvo benzina.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, borris_ said:

Budala, usuo sam 1,75l benzina u dizel motor (prevarila me boja koja kod talijana i fr nije ista).

Rezervoar prima 60l i 1,75 je manje od 3% volumena. Citao sam kazu da za motore DCI ne bi trebalo biti problema ako je manje od 3% benzina.

 

Da li je neko imao slicno iskustvo?

 

Ne znam za dci ali hdi je bez problema progutao 10l benzina pomešanih sa 50l najfinijeg uralskog dizela. Istina dosipao sam dizel svako malo u narednih nekoliko dana i razbijao odnos.

  • +1 2
Link to comment
30 minutes ago, Djuro said:

Da li za produzenje vozacke treba da se ide na lekarski pregled?

B kategorija

Ako nisi stariji, beše od 55, sve možeš on-line, preko e-uprave i dodje ti na aTresu....ako si stariji ili ako nisi imao neka lekarska ograničenja do sada...ne treba. Naravno, s ovim, ako si stariji, podrazumeva da ti u roku važenja od 10 godina ne preklapa 65. rodjendan :D

  • +1 1
Link to comment
On 24.6.2021. at 16:01, desboj said:

Screenshot_2021-06-24-15-59-18-020_com.google.android_apps.photos.thumb.jpg.f13574cb4f4a31924f0c86f49757d0d6.jpgIma jedna koja nema šanse da je gledala i jedna koja je možda. Sve u svemu, nije neka šteta, više cimanje 

 

Screenshot_2021-06-24-15-59-33-323_com.google.android_apps.photos.thumb.jpg.57347f7c9b5c939988696b7eaf195feb.jpg

 

Prošlo godinu dana i kusur, pošto policija nije mogla da utvrdi krivicu rekoše da idemo na sud na suočavanje. Jel moguće da prođe ovoliko vremena bez da dobijem poziv? Jel mogu negde da proverim dokle je stiglo, ne bih želeo da ispadne da me zvalo a da nisam došao na to suočavanje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...