Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

On 8.7.2022. at 20:02, lord_s said:

Primetih malu ogrebotinu na displeju infotainment sistema.
Onaj tip ogrebotine koji se vidi pod nekim posebnim uglom i osvetljenjem. Ima li neko neki savet kako bi se to moglo mozda resiti? Vidim na netu nekakva resenja, ali se plasim sam to da isprobam.

Najbolje je da sačekaš par dana, i više je nećeš primećivati. :D

  • +1 4
Link to comment
Najbolje je da sačekaš par dana, i više je nećeš primećivati. [emoji3]
Tako ce i biti.

Inace nisam jos doziveo da mi majstori odgovore u pozitivnom tonu na bilo sta sto sam ih pitao, jebeno ikada. "Pa znas, to tako ne moze", "Nikad nam to niko nije reklamirao", "Ne radimo to", "Ostavi ti to tako i vozi", "Ne znam, morali bi da otvorimo to sve da vidimo", "Nemas zakazno, odjebi", "Ko ti je to radio/rekao, nista to ne valja", etc

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment

Jutros natočim na Molu do čepa, pa odem na Garaško jezero. Od Aranđelovca do tamo ima desetak kilometara, dosta krivina i većih i manjih uzbrdica i nizbrdica, baš dobar put za vožnju, samo je u dosta lošem stanju, pa ima rupa. Parkiram pored puta na maloj nizbrdici, odem na jezero, vratim se posle tri sata, kad ono bara ispred zadnjeg desnog točka i benzin konstantno kaplje. Ao jebote, gde da nađem majstora u nedelju u 2 sata, a treba još da se vratim za Beograd posle.

 

Nađemo ipak nekog gospodina da pogleda, stavim auto na kanal, gleda on dole, kaže sve okej. I onda se seti da pogleda poklopac pumpe koji stoji sa desne strane ispod zadnje klupe i ladno se taj poklopac malo pomerio, pa podliva negde oko njega kad je rezervoar napunjen. Vratio se u BG, sve okej kad se potroši malo goriva, eno ni kap nije izašla na parkingu otkako sam se vratio. Sreća u nesreći. :D

 

Imate preporuku za nekog dobrog majstora za Citroen na Zvezdari?

  • +1 1
Link to comment

Meni najveći utisak da kolega napadaj ima para da sipa do čepa, bravo :ziga:

 

Ja sipao neki dan za 3500, trećina rezervoara. Jebote, kako nas sisaju, to je strašno. 

  • +1 3
Link to comment

ne do pola, nego kada ti pistolj prekine tocenje prvi put nemoj dolivati pomalo. ostace taman dovoljno zraka u rezervoaru da ne curi oko pumpe.

 

edit:

vidim da odgovaras milanu. nema veze...

Edited by foto
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

3500, trećina rezervoara

 

Eee, u puntišu sipao danas pun gasa, 4000 i kusur, sećam se kad sam ga kupio bilo 1200, još ga terao ubosnu da sipam pun za nepunih 900...

Link to comment
 
Eee, u puntišu sipao danas pun gasa, 4000 i kusur, sećam se kad sam ga kupio bilo 1200, još ga terao ubosnu da sipam pun za nepunih 900...
Moj prvi auto, suzuki gls 1.0 bio crvena pun, 30l a gas bio 36. Nije da nismo napredovali od tad.

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

Link to comment
Meni najveći utisak da kolega napadaj ima para da sipa do čepa, bravo :ziga:
 
Ja sipao neki dan za 3500, trećina rezervoara. Jebote, kako nas sisaju, to je strašno. 
I ja tako sipam, ranije zaboravim kad sam sipao sad ne izdrži ni 3,4 dana.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...