Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

On 22.7.2022. at 17:07, napadaj said:

Pa isti đavo, zar ne? :D
Da li ću da sipam pun pa vozim neko vreme ili da sipam do pola, pa vozim polovinu tog vremena, nema neke razlike.

I ja sipam pun, ali dok to ne rešiš sipaj najviše do dve trećine. A rešavaj što pre jer će ti smrdeti u kolima, a može i do požara da dođe. Zapamti - nikad ne gori benzin nego njegova isparenja. 

Link to comment

Pitanje za vlasnike automobila koji enterijer usisavaju ručnim bežičnim usisivačima. Da li to vuče dovoljno jako da se koristi za usisavanje poda manjeg kupatila? 

Link to comment

Nisam nasao prikladniju temu -
Od jutros su neke osiguravajuce kuce podigle cene svojih usluga osiguranja, Generali cak za 20% vise

Ne bih ni znao da nisam isao da registrujem auto, jutros. U 8:00am. Nisu stigli ni mail da procitaju, pola sata je pokusavala da razume zasto mi je polisa skuplja u odnosu na proslu godinu, ako nisam nista prijavljivao.

Link to comment
1 hour ago, lord_s said:

Nisam nasao prikladniju temu -
Od jutros su neke osiguravajuce kuce podigle cene svojih usluga osiguranja, Generali cak za 20% vise

Ne bih ni znao da nisam isao da registrujem auto, jutros. U 8:00am. Nisu stigli ni mail da procitaju, pola sata je pokusavala da razume zasto mi je polisa skuplja u odnosu na proslu godinu, ako nisam nista prijavljivao.

 

Hehe, meni je drugar otkucao polisu juče, danas tj upravo sam bio da zamenim jbne sijalice pošto xenoni nisu fabrički. 

 

Registracija bi mi po novom bila 39000, ovako mi je 36000 jer je ranijom polisom odradio po staroj ceni. A i malo mi je skuplje osiguranje jer sam skočio na 4. stepen osiguranja prošle godine zbog nekog 2km/h čukanja u garaži, ove godine se spuštam na 3 stepen.

  • +1 1
Link to comment

Vibrira mi auto prilikom kocenja. Nekad vise, nekad jedva osetno, ali definitvno lici na problem sa diskovima. E sad, fora je sto su mi diskove i plocice menjali pre 10K, tako da su ocigledno nesto zasrali prilikom ugradnje.

 

Pitanje- mogu li ovako da teram do sledece promene plocica ili moze da eskalira, pa  da reagujem ranije?

Inace, ne utice na silu kocenja, niti se auto zanosi. Samo je iitirajuce.

Link to comment

reaguj odmah

 

deluje kao da su paknovi, kako kažeš da su menjani pre 10kkm moguće je da su ili stavili lošije, ili polovne(reparirane)

 

 

neka ti neko proveri, dovoljno će biti jednom da zakažu, što svakako ne želiš

  • +1 1
Link to comment

Vec jesam bio kod njih, trazio reklamaciju ali se prave blesavi. Kazu, ispitali vizuelno, probali na autoputu, sve rock solid...

Ja sam ubedjen da su stavili los kvalitet diskova koji su se ovako brzo pokrivili. Ili su se pokrivili zbog lose ugradnje.

Moracu izgleda da se natezem sa majstorima, a to me strahovito mrzi...

  • Tužno 1
Link to comment

Meni zamenio danas zadnje te diskove. Otišla sam “na sistematski” a zbog creva turbine motora i onako uzgred pomenem da se auto “strese” kad kočim na malom broju obrtaja.

digao ga na dizalicu, otišli diskovi do metala bukvalno. Stavio je nove, reče to ne može polovno. Nisu ni skupi ti diskovi, ne znam da li je realno da su ti nešto tu zakinuli?

Link to comment
6 minutes ago, Valkyrie said:

Nisu ni skupi ti diskovi

Si ti sigurna da se ne radi o (kocionim) plocicama/oblogama nego bas o diskovima?

kocione-disk-plocice.jpg

 

Mislim, plocice su plocice, ali diskovi nisu zamenljivi tek tako i bezbolno :) 

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

E to, pločice. Nisam ga ni slušala, rekla samo menjaj menjaj. Ja sam san svakog majstora, bezobrazni stop :lolol:

 

 

jesu keramicke ili porculanske?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...