Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

menjao ljušturu

 

 

edit: inače sam cepao overland 777 koji je odličan, sad ću da skinem pmdg 777 (mora base pack pa 300ER dodatak), triple7 je mama :heart:

Edited by Prospero
Link to comment

TOOOOOOOO!!! :Hail:

 

sve se poređalo i došlo na mesto sa prosperom !! :thumbup:

 

(prospero, daviću te vremenom kako budem ulazio... za sad moram da izdejstvujem nabavku džojstika koji je kući potreban kao salonski klavir) 

Link to comment

da daaaa... sve zavisi koliko pobenaviš :)

 

SIMSAMURAI-XS-1-REAR-VIEW.jpg

 

Momentalno sam se setio The Fast Show-a, kad Colin Hunt vodi Doreen na odmor u svom flight simulatoru :lol:

 

Fastshow+day+5+High+Res+photogaphy+by+Ty

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Nisam poceo kao wizard, sto je redak slucaj. Imao sam dilemu, druid ili rogue i na kraju odabrah potonje. Female pale elf rogue. Jos se ne makoh iz kampa, a proslo je preko sat vremena. :ziga:  :happy:

Moram da te pitam, kao jedan female pale elf rogue drugog, moze li da se krade?  Tek sam poceo i ne vidim da ima opcija da krades od drugih likova.

Link to comment

Naravno da ne može, ali zato može da se stealthuje... što ujedno mogu da rade i sve ostale klase :P Takođe možeš i da detektuješ i disarmuješ zamke... što ujedno mogu da rade i sve ostale klase.

 

Rogue dosta često ima priliku za sneak attack, doduše. Stalno piše da je neko flanked ili prone ili hobbled ili stunned ili zaslepljen ili prehlađen... milion uslova ima, a samo jedan ti treba.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Zar pada reputacija kad uzimaš stvari koje su na izvolte? :unsure: Nisam primetio da neka poruka iskače, a grabio sam šta sam stigao u nadi da ću skupiti neke korisne komponente da sprčkam nešto za večeru.

 

Nota bene - odnosi se na Piljare, ne na simulatore leta. -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...