Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

to bese onaj comodorov

on je bio nesalomivi i za dekatlon

 

Kakav crni komodor, koristio sam gumičara. Kempston competition pro 5000. Rađen po ugledu na džojstike sa automata. Kasnije verzije su imale još dva tastera, crvenu palicu a postojala je i plava šljašteća verzija, blue star. Preživeo je dekatlon, commando-a, operation wolf, golden axe, rick dangerous-a. Na njemu sam odigrao i prvu simulaciju letenja, Combat pilot sa spektruma. 

Link to comment

Ovde se stvarno ne prica dovoljno o bozanstvu po imenu Hotline Miami 2. Posle par sati igranja mi se cini da je dvojka jaca od prethodnika u svemu sem u surovoj originalnosti koja ga je krasila, dakle pricamo o maltene savrsenom nastavku! Svi bi ga morali bar probati, ali tesko je onima koji nikad nisu igrali HM objasniti sta je tu to toliko dobro, pa neka jutjub govori za mene:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hagD6bQPURg

 

A evo i sta kaze RPS:

 

There’s always something new to learn. On one level, I killed four enemies within the first two seconds. That alerted a group of three to my left and I took them out before heading south to lure out two gun-toting maniacs. Nine dead with less than fifteen seconds gone. And then a dog eats me.
 
Fifteen seconds later, the dog is chewing on my jugular again. Fifteen seconds later, same. And again. And again.
 
I pace myself, hesitating so that everyone is perfectly placed, leading bad (?) guys into rooms rather than killing them in the corridors. I throw my gun at just the right angle as soon as I restart, knocking an enemy back against the wall. I take his head off and go to work.
 
Twenty seconds later, the dog eats me.
 
The thirtieth, fortieth or one hundredth time that the dog kills me, I realise that it is meant to be. The dog will always kill me. I’ve become locked into a timeloop, trapped in the precision of enemy placement and level design. The only way to break out is to change the sequence, to remix the track that I’m punching into the machine again and again. Adjustment is almost impossible though. No matter how many times I die, it seems I’m incapable of wrenching myself off the path I’ve chosen in order to take a detour from the short, sharp road to the grave.
 
It should be agony but it’s bliss.

 

 

Link to comment

:lol:

 

Nego, nema Singera odjutros?

keyboard2.jpg

 

 

Da mu se nije nešto desilo? :unsure: Mlad pilot, neiskusan, oprema nova...

 

 

edit. izbacio youtjub

 

wtf? što ne pušta od određenog obeleženog vremena kako sam namestio? :unsure:

 

elem, od 0:45

Edited by Singer
Link to comment

Ja sam, u mnogobrojnim casovima dokolice na poslu, pokrenuo jebeni Crusader Kings 2.

 

Eto sta ucini diskutovanje na istorijskim i kvazi-istorijskim topicima :(

 

Giljotiniram sve u 16, strahovladam i punim zatvore.

Edited by ManicMiner
Link to comment

Captain's log

 

Dakle Flight Simulator uz valjan džojstik = :Hail:

 

Mega interesantno, leteo sam tutorijal misije i mogu da prijavim da sam ozbiljan nemač pojma. Uspeo sam da poletim i sletim sa svim ultra lakim letelicama da to liči na nešto... mlaznjaci? Hahahahaha u najboljem pokušaju sam sleteo u Glazgov, pored piste pa mi priznaše kao uspeh™.

 

Neverovatno koliko vibracija džojstika doprinosi osećaju realnosti i pravi razliku između pero lakih i mega teških letelica.

 

Na koje dugme "snimam" deonicu leta i kako ga quick ladujem da ne moram uvek ispočetka?

Link to comment

Captain's log

 

Dakle Flight Simulator uz valjan džojstik = :Hail:

 

Mega interesantno, leteo sam tutorijal misije i mogu da prijavim da sam ozbiljan nemač pojma. Uspeo sam da poletim i sletim sa svim ultra lakim letelicama da to liči na nešto... mlaznjaci? Hahahahaha u najboljem pokušaju sam sleteo u Glazgov, pored piste pa mi priznaše kao uspeh™.

 

Neverovatno koliko vibracija džojstika doprinosi osećaju realnosti i pravi razliku između pero lakih i mega teških letelica.

 

Na koje dugme "snimam" deonicu leta i kako ga quick ladujem da ne moram uvek ispočetka?

 

najlakši za letenje je galeb g-2, ima dobar addon za fs9, mislim da je urađen i za fsx.

 

dobra i stabilna aerodinamika, mekan na komandama, moraš baš da se iscimaš da ga zezneš - super za vežbanje.

 

za putničke - ni jedan nije lagan jbg. ako letiš iz zezanja najvažnije je ti je da razviješ osećaj za glideslope, kombinaciju ugla i brzine prilaza.

Edited by Prospero
Link to comment

Singere, sad me nešto buni...ti si leteo tutoriale, ali to nije prava škola, tutoriali su sranje u odnosu na odeljak Lessons. tu imaš prave časove letenja koje vodi pilot Ron Machado i leti se, sprva, na Cesni 172. ako baš usereš, instruktor kaže da nisi skoncentrisan, i prekida lekciju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...