Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Nisam video uopšte da to ima... video na tvitchu da ima neki quick save i quick load, znaš li na šta mislim?

 

Ne, nemam instaliran FSX odavno... bio je neki addon za quick save/load ako se ne varam, možda aktivni piloti znaju da ti pomognu...

Link to comment

Singere, sad me nešto buni...ti si leteo tutoriale, ali to nije prava škola, tutoriali su sranje u odnosu na odeljak Lessons. tu imaš prave časove letenja koje vodi pilot Ron Machado i leti se, sprva, na Cesni 172. ako baš usereš, instruktor kaže da nisi skoncentrisan, i prekida lekciju.

 

Tačno! :isuse:

 

Ja sam igrao misije, koje kreću od početničkog ajd poleti pa ajd sleti itd. pa sam to povezao da su tutorijali a prave lekcije sam postavio samo kao da je teorija pa nisam čačkao dalje..

 

Ništa, sledeće pilotiranje idem sa svesku pod ruku i polako...

 

Renne, kako ti ide? Niđe te nema! :lolol:

Link to comment

Predložite neku P&C avanturu za igranje na poslu dok čekam da neko pokuca na vrata:) Probaću d anađem Broken sword njega se sećam ko klinac. Ili Sam&Max.

Link to comment

Lik koji je dizajnirao kvestove za LOTRO je trebao da se priključi timu koji radi Sim Farm ili neku takvu igru. Hanterka mi se trenutno nalazi u Danlendu, na samoj granici Izengarda, i čovek bi u neprijateljskoj pozadini očekivao zajebane kvestove pune opasnosti, kad ono - branje jabuka, skupljanje jaja, šišanje ovaca, dimljenje mesa, štavljenje kože, skupljanje dasaka i eksera, nošenje ćebadi na pijac, šivenje odeće, pecanje... Pola kvestova nema nikakav borbeni sadržaj, već su čisti fetch kvestovi. Sva sreća da igram Divinity OS paralelno sa ovim, pa kad ispizdim od šišanja ovaca, pređem na nešto normalnije.

Link to comment

Lik koji je dizajnirao kvestove za LOTRO je trebao da se priključi timu koji radi Sim Farm ili neku takvu igru. Hanterka mi se trenutno nalazi u Danlendu, na samoj granici Izengarda, i čovek bi u neprijateljskoj pozadini očekivao zajebane kvestove pune opasnosti, kad ono - branje jabuka, skupljanje jaja, šišanje ovaca, dimljenje mesa, štavljenje kože, skupljanje dasaka i eksera, nošenje ćebadi na pijac, šivenje odeće, pecanje... Pola kvestova nema nikakav borbeni sadržaj, već su čisti fetch kvestovi. Sva sreća da igram Divinity OS paralelno sa ovim, pa kad ispizdim od šišanja ovaca, pređem na nešto normalnije.

 

čudi me da nisi probao Pillars of Eternity... 

Link to comment

 

Renne, kako ti ide? Niđe te nema! :lolol:

Nikako, samo kupio igru i tu je sve stalo.

Nema se vremena, Sad će malo ovih praznika i raspusta pa ću se tome posvetiti

Link to comment

čudi me da nisi probao Pillars of Eternity...

Hoću da prvo završim Divinity. Počnem tako po pet igara, i nijednu ne doteram do kraja. NWN 2 sam počeo 2011. godine, Deus Ex 2013. i još uvek ih nisam završio, iako su dobre igre u pitanju. Malo ih isečem LOTRO-m, malo Mass Effectom, malo Mount & Blade-om, malo EU 3, malo CK 2, malo Divinity- jem, malo sve njih iseče posao i druge obaveze. Neću da igram paralelno pet igara.
Link to comment

Potpuno ista stvar i kod mene. Igram gomilu stvari u isto vreme. Trenutno imam instalirano i igram manje ili vise aktivno, Pillars of Eternity, Divinity OS, Fallout 3 sa svim dodacima(odigrah ga ranije, ali bez ekspanzija), VTM Bloodlines, NWN 2, King Arthur Collection(malo strategije u moru RPG igara). Tu su i nezaobilazni emulatori. PSP je aktuelan trenutno, Persona 3 i Valkyrie Profile Lenneth, Crisis Core zaboravih. :lolol:

Edited by Miljenko
Link to comment

Hoću da prvo završim Divinity. Počnem tako po pet igara, i nijednu ne doteram do kraja. NWN 2 sam počeo 2011. godine, Deus Ex 2013. i još uvek ih nisam završio, iako su dobre igre u pitanju. Malo ih isečem LOTRO-m, malo Mass Effectom, malo Mount & Blade-om, malo EU 3, malo CK 2, malo Divinity- jem, malo sve njih iseče posao i druge obaveze. Neću da igram paralelno pet igara.

 

Nije to loše ponekad, da se malo zameša žanr® ako ništa drugo...

Link to comment

Dal bi nam napravilo™ podforum Gejming (nek radni naslov bude takav) u okviru ovog foruma? Mislim da bismo imali već u startu nekoliko posebnih tema, prvenstveno žanrovskih a onda i svega ostalog što današnji gejming okružuje? Šta mislite?

 

Neću još da pitam moderaciju pošto ih trenutno spamuju postovi žločinometrije al cenim da bismo mogli to da "izguramo"

Link to comment

nije loša ideja, nova tema za igranja koje je u toku - a ova da ostane za novitete, vesti i sl.

 

... eto kad je trenutno 'igralaštvo' u pitanju ja sam pritisnut svom ovom mukom oko nas poslednjih nedelja nabavio Dead Island GOTY i cepam zombije lopatama, motkama i mačetama u tropskom raju.... baš mi je nekako prikladno i odgovarajuće trenutnom raspoloženju  :fantom:

Doduše planirao sam jedan drugi FPS da krenem koji odavno planiram, ali taj neće da mi radi zbog loše kompatibilnosti.

 

Što se tiče novosti za one zainteresovane GTA 5 za PC konačno izlazi 14. aprila...

ima trejler 1080p u 60fps http://www.pcgamer.com/gta-5-pc-trailer-released/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...