Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Potpuno ista stvar i kod mene. Igram gomilu stvari u isto vreme. Trenutno imam instalirano i igram manje ili vise aktivno, Pillars of Eternity, Divinity OS, Fallout 3 sa svim dodacima(odigrah ga ranije, ali bez ekspanzija), VTM Bloodlines, NWN 2, King Arthur Collection(malo strategije u moru RPG igara). Tu su i nezaobilazni emulatori. PSP je aktuelan trenutno, Persona 3 i Valkyrie Profile Lenneth, Crisis Core zaboravih. :lolol:

 

Koji PSP emulator koristis, zatrebace i meni uskoro kad pozavrsavam ovo sto se ima na kompu? I kakva ti je Persona 3, cetvorka je dosta bolja, to si valjda prvo odigrao?

Link to comment

PPSSPP 1.0.1 radi fino kod mene. Jednostavan za podesavanje. Persona 3 je malo izmenjena, u odnosu na PS2 verziju. Ovde postoji i zenski lik, pa rekoh da probam. Cetvorku sam igrao donekle, ali nisam priveo kraju(tako je to kada igras gomilu stvari), pa ne mogu dati konacan sud. Eto jos jedne stvari za skinuti.

Link to comment

Taj deluje super, hvala :) Cuo sam za taj zenski lik, ali tesko da bih se ponovo vracao u Tartarus ako bas ne moram. Ali zato vidim da PSP ima rimejke Persone 1 i 2!

Edited by Calavera
Link to comment

Dobro, ja cu to odigrati prvenstveno iz fanovske znatizelje, citao sam da su ta prva dva dela dosta slabiji od ostatka serijala, uglavnom zbog nedoradjenog sistema borbe. Ali opet, SMT je to... ne znam kako cu se obuzdati kad izadje Persona 5, to je jedina igra zbog koje mi je istinski zao sto nemam PS3 ili 4 :(

Edited by Calavera
Link to comment

čudi me da nisi probao Pillars of Eternity... 

 

Ja vise ne pipam MMORPG-ove.... djavo mi nije dao mira pa sam ko mladac od 30 i kusur leta uzeo WoW kad se pojavio i silno se napatio & vreme izgubio.

 

Nikad vise.

Link to comment

Square Enix knows trailers :Hail::jerry:

 

Ali zašto opet Jensen, ako se ja dobro sećam on se herojski žrtvovao na dnu one polarne instalacije koji god od tri ponušena kraja da izabereš?

Link to comment

GTA V valjda 13. za PC. Hoće li imati LAN, jel neko istraživao? Malo sam nešto googlao ali ne nalazim konkretan odgovor..

 

Zvanično 14-tog.

 

Biće na 7 diskova  :fantom:

 

reddit.jpg

Link to comment

Moraju li ti spojleri za nas koji nismo ni poceli Human Revolution? :mad:

 

Pa evidentno nećeš ni morati da počinješ, pošto sledeća igra vraća cyber-kung-fu-isusa u život i šalje ga u borbu protiv tehno-terorista, kao da nije već rešio sva sudbinska pitanja oko transhumanizma :unsure:

 

Ako budeš igrao, preporučujem Director's Cut - značajno je ispeglano, zakrpljeno, a ima dosta bonus contenta koji nisu stigli da ubace u igru originalno. Ako ti nije teško pao prvi Mass Effect, onda ti ni Deus Ex: HR neće izgledati tehnički zaostalo iz današnje perspektive.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...