Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

... kao da bacim oko šta ima povoljno na steamu kad ono Flight Simulator X, samo 4.99$, može!

... kao ajd da instaliram da bacim pogled kako to izgleda u "stvarnosti" kad ono igrica napravljena da ne možeš da poletiš bez džojstika. možeš al ej toliko retardirano da gubi svaki smisao

 

i šta sad?

 

kupi džojstik, eto šta sad...

 

 

:isuse:

 

što je najluđe tu se priča završiti neće, jer imam tri monitora 2x17" 1x23" ubilo se za simulaciju letenja...

Link to comment

hehe

 

koliko si duboko išao u celu tu priču? vidim na ovim strimovima što gledam da se oni nešto dodatno pitaju i propituju tipa jel koristiš pt3 ili šta-ti-ja-znam šta ne, pa onda ima onih što im bolesno realno izgleda sve a to su neki add onovi ili šta već

 

pa postoje neki developeri pa se neki hajp pravi oko njih a svi se nadaju da će skoro naredna generacija simulatora...

 

pa onda postoji valjda i neki multiplejer, gde "neko" glumi ATC a ovi okolo lete i nadleću, jel da? neki strimovi imaju i nekoliko glasova u isto vreme...

 

ludnica! :lol:

Link to comment

Ne baš duboko. Umem da letim na default mlaznjacima pomoću ILS sistema, nisam programirao letni kompjuter na addon avionima, išao sam malo i online i letuckao sa ljudima rekreativno, Umem da glajdujem, to je lepa aktivnost, pitoma i tiha.

Kreni ti default polako, imaš kurs u samoj igri, pa ćeš videti šta ti najviše leži, da li instrumentalno letenje, ili ti prija da voziš Cesnu 172 u oluji i pokušavaš da je spustiš u nečovečnim uslovima.

Link to comment

... kao da bacim oko šta ima povoljno na steamu kad ono Flight Simulator X, samo 4.99$, može!

... kao ajd da instaliram da bacim pogled kako to izgleda u "stvarnosti" kad ono igrica napravljena da ne možeš da poletiš bez džojstika. možeš al ej toliko retardirano da gubi svaki smisao

 

i šta sad?

 

kupi džojstik, eto šta sad...

 

 

:isuse:

 

što je najluđe tu se priča završiti neće, jer imam tri monitora 2x17" 1x23" ubilo se za simulaciju letenja...

 

 

instaliraj neki dobar payware model, ubijaju što se tiče full iskustva upravljanja avionom, default modeli prosto nisu ni blizu toga.

 

pmdg je možda najbolji, 737 za početak, dam ti odmah 2 manuala (system ops i flight management computer) ili all-in-one tutorial da počneš da učiš na vreme :D

 

pa scenery, environment ili ai traffic dodatke, flight1 je dobar izbor, i flyaway. napravi nalog na flightsim-u i skidaj freeware dodatke, aerodrome pre svega jer bitno pojačavaju utisak.

 

 

glupo je da imaš tolike monitore i sprcaš pare na pristojan džojstik a da onda šoferišeš default avionom u default scenary-ju. odmah skači u ladnu vodu :D

 

 

 

a kad budeš potpuno prsao ti nabaci i ezdoc camera add-on:

 

http://www.youtube.com/watch?v=lUDhE9yv1X8

Edited by Prospero
Link to comment

E da Orbx Global Base Pack + Global Vector su baš baš odlična nadgradnja default terena, a što se tiče neba, Active Sky je tu kao neki standard, koristi već postojeće teksture oblaka u samom FSX ali ih jako ulepšava, da ne govorim o dinamičkim modelima vremenskih prilika.

 

Preporuka za mnogo moćnu vožnju o kojoj sam već ranije pričao: instalira se Lukla Scenery za FSX i nabavi avion Twin Otter. Let nad Himalajima nije zajebancija. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pazi njega, ko bi reko!

Da, PMDG 737 je referenca.

 

fateful simmer since fs98

 

 

edit: a i ti si nešto pobrljavio, pričali smo na ovoj temi o fs-u više puta.

Edited by Prospero
Link to comment

fateful simmer since fs98

 

 

edit: a i ti si nešto pobrljavio, pričali smo na ovoj temi o fs-u više puta.

 

E al tada si se drugačije zvao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...