Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Je l` igrao neko Life is Strange?

Obozavam takve igrice.. ove koje su kao neki film, serija, i gde se pamte odluke koje doneses pa uticu na dalji razvoj dogadjaja

Bas mi se svidja tema, atmosfera, muzika u igrici je prekul.. svi likovi su super odradjeni.. bas je nekako.. ne znam.. vise nego kewl :)




za sad su izasle 2 od 5 epizoda Edited by Have_Fun
Link to comment

3849 RSD, u Desku. Sniženo 30%. Kaže mi dečko koji prodaje da im dugo leže tu i da hoće da ih se ratosiljaju. Ima još jedan ovakav i par drugih, vrlo pristojnih...

Link to comment

Neki™ misle da se Singer neće vinuti putem nebesa. Takvima poručujem™ - rotate, baby!!!20150401_152523_zpsqqld2zu3.jpg

Dobar pazar! Pu meni prodali po punoj ceni

Link to comment

Kada krećeš tutorial? Izveštavaj!

 

rodžer det.

 

 

ja se nadam da ću večeras uspeti barem tutorijal, dva da probam - moram!!! :0.6:

 

#hajphajphajphajphajp

Link to comment

Znaci zadnje tri igre koje sam igrao na kompu je casual Heartstone (koji i dalje teram)  i SWTOR koju sam prestao pre skoro oko godinu dana a trece na PCu se uz svu dobru volju ne mogu setiti. I tako procitam ovde za This war of mine, kupim na trafici i krenem sinoc malo pre ponoci i tako sve do 4... Navukli se i ja i devojka iako sam odigrao samo 7 dana u igri (svo troje zivi, zdravi, malko depresivni i jeshni u PM!) 

 

Sad mi samo ostaje da skapiram kako se uzgaja hrana i da probijem moralnu dilemu sa kradjom od sapatnika.

 

P.s. Cigare, vodu i knjige sami uzimaju kada ima u steku tj ne moram ja da im govorim kao npr sa hranom?

Edited by *edited by mod
Link to comment

da. cigare, kafu, knjigu... kasnije gitaru... sve je to razbribriga™ koju sami konzumiraju ako im ne daš zadatke, još kad im napraviš udobnu fotelju - milina! (ne žuri sa foteljom, ima prečih stvari)

Link to comment

Za sada mi je najveca frka bila kada je dosao komsija jedno jutro da trazi pomoc za humanitarni paket, pa ja po automatizmu poslao Kacu. Nije dosla nazad ceo dan, nestala slika iz ugla, do noci sam sve virkao misem na vrata da li ce da se pojavi, kada sma krenuo u scavenging vec sam se oprostio od nje, ali posle me je ipak sacekala ujutru mrtva umorna ali i sa zaliama hrane :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...