Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ne valja kada covek ima mnogo toga instalirano. :isuse:

Igram na smenu, Deus Ex Human Revolution Directors Cut, Divinity-Original Sin, King`s Bounty Dark Side, Brutal Legend, te Gallop Racer serijal, preko PS2 emulatora(Gallop Racer 2004. trenutno). :lolol:

Link to comment

Sta nemoj? Da bacam bombe ili igram GTA?

Bombe. Ja dok sam ih savladao jedno par puta sam morao ispočetka a pre nego što počneš da pucaš imaš pošteno da odvozaš sa onom čamsonom.
Link to comment

Imamo ideju da napravimo LAN party i da igramo batttlefield 1942 sa 4 igraca odjednom

 

 

Masine bi bile moderan desktop + stari sa xp + dva laptopa

 

Jednostavno izvodljivo?

 

edit: zanima me i varijanta sa igranjem preko neta

Edited by katamaran
Link to comment

To me je i plasilo. Bar su lapovi sa sedmicama.

 

edit: mozda bi netbuk sa sedmicom mogao da uskoci umesto tog starog deska. Mada je i on krajnje kilava masina. Naravno zakacio bih ga na lcd

Edited by katamaran
Link to comment

U čemu je konkretno problem sa mrežom xp - 7?

Kod mene na poslu ima i xp i razne verzije ubuntua i sedmica, i osmica i servera i sve radi kako treba (remote desktop, file/print sharing...). Nema domena naravno, ali pretpostavljam da ni za igranje nije potreban?

 

P.S. A i ovo što oćeš da igraš meni izgleda bezveze u odnosu na ET za koji ti ne treba nikakva gimnastika (reklamiram kao da me plaćaju :D)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8dIlDVAyNAw

Edited by JozoMujica
Link to comment

Dobar je. Narocito u LAN-u kad se zadesi ekipa na bombarderu. Pa svak' zaposjedne po jedan mitraljez.

Dosta sam igrao Desert Combat, mod na '42. gdje se dobijaju (u vrijeme igre) moderna naoruzanja, pa tako su lovci F-16, helici Apache i Mi-8.

Dobija se malo na dinamici jer brzina vozila skracuje distancu na mapi poslije respawn-a.

A uzitak voznje helica je puno primamljiviji od drugog dijela.

Link to comment

Pojavio se Grim Fandango Remastered na kioscima. 

 

aaaaa pa ovo je za o hepi dej pesmicu... šta to znači da može da se igra na savremenim mašinama bez emulatora i da nije u prozor varijanti?

Link to comment

I obzirom da je 5 GB, očigledno da je prepeglana skroz. Od momenta kad pregaziš steam dll-ove do prvog momenta igranja prođe 10 sekundi. Ide kao podmazana, plus je u 4:3 formatu, skroz retro. 

Link to comment

pa to ćemo da pazarimo čim se vrnem gajbi :sleep:

 

Inače LucasArts je toliko visoko postavio lestvicu šta je to dobra avantura da danas više niko ni ne pokušava da je dosegne, da ne pričam o "prebacivanju".

Ono, nije da je neko pa pokušavao jer takva igra mora da izađe u paketu, bez DLC i plati još100usd/eur dodataka...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...