Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

CS nisam igrao nikad, valjda sam po tome jedinstven u svetu :D Jako davno igrao menadzere, PES i CoD prva dva dela. Posto kazes da peglas na Soniju i ne znas kako je za PC, necu da se cimam ipak.

Link to comment

CS nisam igrao nikad, valjda sam po tome jedinstven u svetu :D Jako davno igrao menadzere, PES i CoD prva dva dela. Posto kazes da peglas na Soniju i ne znas kako je za PC, necu da se cimam ipak.

 

Nisi, nisam ni ja igrao CS nikad, a igram pucačine.

Za online multiplayer predlažem Wolfenstein Enemy Territory, sve besplatno. Ja ga igram godinama.

Link to comment

Jel si siguran da to nije do servera i nekih podešavanja ili možda mape? Moglo se i u kanteru leteti kada se podesi gravitacija, totalno mi je idiotski da igra koja se šatro zasniva na realnosti odjednom napravi tako ekstreman zaokret?

Link to comment

Kruze glasine o TES VI: Argonia. Sve je naravno nezvanicno i nepotvrdjeno, navodno ce u toku godine objaviti da izlazi negde u 2016. Taman da se skupi kinta za komp...

 

Zar neće da prave Fallout 4?

Link to comment

Jel si siguran da to nije do servera i nekih podešavanja ili možda mape? Moglo se i u kanteru leteti kada se podesi gravitacija, totalno mi je idiotski da igra koja se šatro zasniva na realnosti odjednom napravi tako ekstreman zaokret?

Ma ne bre, igra je takva. Nije do servera, ni podesavanja, ni mape. Uveli su egzoskelet u pricu i sa njim i te gluposti. Aj sto mi je taj neki kompletan ambijent u smislu grafike drugaciji i nekako vestacki (mnogo nekog neonskog osvetljenja, jarkih boja), na to bih se mozda nekad i privikao. Ali uz ovo letenje.. ta dva zajedno mi potpuno sjebavaju ugodjaj. Kapiram da cu preci kampanju, izbrisati igru, i vratiti se na Ghost.

Link to comment

Ja sam inače iskopao da postoji Age Of Mythology Extended Edition, unapređena verzija originala doduše uglavnom u vizuelnom smislu (nisam se podrobno pozabavio) Ranije (dosta ranije) smo to igrali kao nenormalni pre i posle cs klanskog pikanja, a sada se navadila neka deca u igraonici, pa sam ih "počastio" unapređenom verzijom pa i sam sa njima opalio koju. Zabavno je. 

Link to comment

Igrica koja mi nikad nece dosaditi. I jutros sam odigrao jednu :)

 

Probah pre neki dan 1 Vs 2 i  1  Vs 3 i ono je prilicno zajebano. Moglo bi da se igra kad bi se oni krljali i medjusobno al ovako je zeznuto. Glupo mi je da eksperimentisem sa prebacivanjem na easy.

 

edit: pojma nemam sta je ovo 3Vs9  :huh:  al izgleda do jaja

 

Edited by katamaran
Link to comment

Igram jednu misiju na gta i pocnem snajperom da cistim redom i onda udjem na to gradiliste i krenem da ih tepam i setim se da sam prvi put dobio bombe i ajd da bacim neku a naravno ne znam kako se baca i spustim je pored sebe i dignem sebe u vazduh :isuse:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...