Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

ladno sam pao na proveri dal sam dovoljno mator za igranje

Leisure Suit Larry 1 - Land of the Lounge Lizards

 

:kralj: 

 

ako se neko ne seća igrica je imala zaštitu da se odgovori na pet pitanja koja dokazuju da si dovoljno star da bi je igrao :rolf: 

Edited by Singer
Link to comment

ladno sam pao na proveri dal sam dovoljno mator  iskusan za igranje

Leisure Suit Larry 1 - Land of the Lounge Lizards

 

:kralj:

 

ako se neko ne seća igrica je imala zaštitu da se odgovori na pet pitanja koja dokazuju da si dovoljno star iskusan da bi je igrao :rolf:

 

možda ovako 

:P

Link to comment

Dishonored je naprosto divan. 

1 - uleteti kroz prozor, Rambo style, i roknuti i jednog i drugog, ko sisa cerku

2 - usporiti vreme, priklati Campbella iza ledja i onesvestiti kapetana uspavljujucom strelicom pre nego sto digne uzbunu, a zatim ga otpremiti u obliznji kontejner da se ne bi posumnjalo na njega

3 - prosuti otrovano pice koje je Campbell vec pripremio, sto ce ovu dvojicu naterati da se povuku u podrum. Ispratiti ih dotle i sacekati da Campbell predje na plan B i pokusa da proburazi™ kapetana s ledja, u kom trenutku mu se prisunjati i priklati ga. Kapetan ce biti zahvalan

4 - prosto zameniti case i Campbellu namestiti onu otrovanu, posle cega je kapetana potrebno zastititi od straze koja ulece unutra (ukoliko se pre toga niste metodicno pobrinuli za citavu zgradu u kompletu, sto je 1 proces)

5 - sipati otrov i u drugu casu i opet ubiti obojicu

 

A to je samo ono sto sam ja primetio, verovatno ima jos ponesto :D

 

Ostali elementi igre su zato slabije razradjeni, pogotovo uzasno providna prica i slabasni likovi, ali s ovakvim gameplayom sam spreman da im oprostim apsolutno sve! :Hail:

 

6. u podrumu, nakon sto prospes case: strelica u Campbella, strelica u kapetana. Campbella u stolicu, istetoviras mu znak heretica preko cijele face. kapetana u kontejner. gorski vuci siti, ovce na broju, non lethal razrjesenje misije (svi mogu na ovaj nacin da se eliminisu). u ovom slucaju na primjer, Campbell se sretne kasnije u igri, pretvoren u weepera koji umire dok u ruci stiska poruku kojom proklinje Corva :D

 

prica je meh, cak me i supernaturalni dio smorio (iako su moci bas dobre, cak mi se cini da su i prejake ponekad). okruzenje tj. grad Dunwall je za  :ziga:

 

preporucujem i DLC-eve, gdje je 1 Michael Madsen u glavnoj ulozi.

Edited by pojmaš
Link to comment

A nemoj mi to pricati, sad cu morati opet da se vratim igri posto sam je sinoc presao i aninstalirao :Hail: Ma, zato je tu jutjub. Inace, dobio low chaos ending, zadovoljan vidjenim. U onom bekstvu iz zatvora u prvoj misiji sam roknuo ili onesvestio sve sto se mrda, ukljucujuci i pacove, kasnije sam se trudio da budem sto tisi i milosrdniji. Ovu zadnju misiju sam probao da resim potpuno necujno, bez da ikoga cak i onesvestim, ali za to je stvarno potrebno lavovsko strpljenje pa sam brzo batalio i vratio se onesvescivanju™.

 

Malo mi je zasmetalo sto za nas koji smo bili naklonjeni stealthu (verovatno 90% koji su igrali ovo) nema dovoljno korisnih novih moci i apgrejda oruzja, jednom kad ustedis dovoljno da kupis ono za zaustavljanje vremena, to i Blink je otprilike sve sto ti treba. Mada je igra i ovako naginjala prevelikoj lakoci, pa mogu da ih razumem.

 

Sam Dunwall jeste lepo zamisljen, mada sam ja brzo odustao od citanja onih pisama i audiographa razbacanih tu i tamo. U Bioshocku je to ipak bilo izvedeno bolje jer me je zanimalo sta je dovelo do pada Rapturea, za Dunwall nema takvog podsticaja. Dobro, kitovo ulje je nice touch, ali ipak...

 

DLCove cu svakako odigrati vrlo uskoro, no trenutno osecam potrebu za brzinom!

Edited by Calavera
Link to comment

blink level 2, time bend i possession su i meni zavrsili posao. Daud u DLC-u ima zanimljiv blink, jer istovremeno radi kao blink i kao time bend.

 

mogu ti dati review i za ovaj Hot Pursuit :D to je zadnji NFS koji sam igrao. ovako, u sustini je to povratak korijenima: superauta, lijepi i raznovrsni pejzazi i napucavanje sa policijom (ili sa trkacima, meni je policijski dio igre bio zabavniji). nema dosadne price kao u vecini NFS-ova, sto je 1 plus. same trke su rasporedjene u nekoliko disciplina (obicna trka, trka tokom koje te jure plavci, duel, time trial itd.). ono sto je meni ogroman minus je to sto ne postoji custom race mode, tj. igras ono sto ti je ponudjeno i tu su limitiran i izborom staze i izborom trke i izborom auta. prilicno bezveze, iako postoji free roam. ipak, cini mi se da je dovoljno sadrzaja da se igra kompletira i uzme zlatna medalja za svaku trku. sama voznja je standardan NFS, tu se valjda ne ocekuje realizam nego prst na gas, mozak na ispasu i uzivas. meni se bas svidjela igra, pod uslovom da znas sto da ocekujes.

Link to comment

Ja se secam da je stari Hot Pursuit 2 imao vanredno lepu grafiku za to vreme, priroda je bas bila seksi a kola sljasteca, i kad na to dodas standardni arkadni smek NFSa, jasno je da je mladjanom meni igra ostala u lepom secanju :D Zato mi se i svidja povratak korenima, koliko god Underground 1 i 2 bili zabavni onomad, svaki sledeci NFS je toliko insistirao na tom budzenju kola da mi se serijal prilicno brzo smucio.

 

Igrao sam nekih sat-dva, i meni policijski delovi deluju zanimljivije mada se i lopovski™ sasvim fino drze. Za sad mi je glavni problem sto postoje samo 3 tipa kamere, a nijedan nije dovoljno udaljen od kola za moj ukus, ali ziv se covek na sve navikne, sto se kaze. A da, i ulazak u igru koji traje vise minuta (!) je tesko smaranje. Soundtrack takodje deluje bezveze, mislim da ga necu dugo trpeti...

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...