Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Meni lično je najbolji NFS bio Porche Unleashed, razlike u ponašanju između npr 959,996 i 944 su bile ogromne; svi modeli se drastično drugačije ponašaju u zavisnosti od ugrađene opreme, možete na stazi da primetite razliku u upravljanju i brzini čak i ako promenite samo jedan komad opreme. Normandija, Pirineji i Alpi  su mi bile omiljene staze.

Link to comment

untitled.png

 

Prošlo je malo više od 20 godina, od pojave tada monstruozno zahtevne i velike igre, Strike Commander-a koga je Kris Roberts napisao za Origin. Ova igra zauzima oko 1024 puta više prostora od te simulacije. Doduše, tada je ta igra popunjavala nečiju četvrtinu ili trećinu ukupnog prostora na hard disku što danas ipak nije slučaj. Hoćemo li 2035. godine igrati igre veličine 65 terabajta? 

 

cnrn.jpg

Link to comment

Upravo pazario CoD Advanced Warfare. Ghost mi je bio odlican, naigrao sam se multiplayera onoliko. Jedino sto znam da je ovaj pravljen za ps4 a ja imam trojku, pa mozda budem uskracen za kompletan ugodjaj, jbm li ga.

 

Elem, installing.. 32%. Taman dok narucim picu i si spravim spravu. Ostace mi mozda jos malo vremena da turim mailove na automated reply. Vidimo se za 3 dana i noci.

Link to comment

Napravio sam zatvor, podigao kapacitet na cca 70 stanovnika, otključao sve u birokratiji, prodajem proizvode iz workshopa, cashflow mi je po nekoliko hiljada u plusu svaki dana, ostala mi još dva granta da odradim, jbmliga, da bih podigao zanimljivost počeo da primam samo one maxsec ludake, pojavio se lik od 19 godina, legendary, extremely strong, extremely volatile, ne možeš ga slomiti u samici, neki psihopata. Malo su mi glupi momenti sa daljinskim vratima, generalno sa tim hi tech sranjima, execution još nema svrhu, bookshelf takođe, nekad se zabaguje ako previše materijala zatražiš, takođe se zabaguje ponekad prilikom prijema novih zatvorenika, vidi se da je alpha, ali ima potencijala.

Link to comment

Upravo pazario CoD Advanced Warfare. Ghost mi je bio odlican, naigrao sam se multiplayera onoliko. Jedino sto znam da je ovaj pravljen za ps4 a ja imam trojku, pa mozda budem uskracen za kompletan ugodjaj, jbm li ga.

 

Elem, installing.. 32%. Taman dok narucim picu i si spravim spravu. Ostace mi mozda jos malo vremena da turim mailove na automated reply. Vidimo se za 3 dana i noci.

 

 

Kad si vec pomenuo CoD - jel igra to neko onlajn? Koji deo je sad aktuelan i na kojim serverima? Ja sam peglao keca i dvojku davno, bio Eunetov server i server nekog klana Bitange (doduse, sa mnogo cheatera ali ja sam svakako samo ubijao vreme pa mi nije mnogo smetalo), a i generalno je bilo dosta domacih servera za igru. Opet mi se malo puca a nisam igrao nista posle dvojke, znaci 10ak godina :D

Link to comment

E, pa vidi, ovaj najnoviji je valjda Advanced Warfare. Taj sam pazario juce, i vec me multiplayer malo nervira pravo da ti kazem. Prethodni, CoD Ghost, igram vec skoro godinu dana kad se setim i imam sat dva vremena (online/multiplayernaravno), i nije mi dosadio. Ja to igram na PS-u na tim sonijevim serverima, i tamo ima uvek gomila igraca. Za druge (public) servere pogotovo za PC bas ne znam.

 

Elem, novi ovaj (Advanced Warfare) je za sada takodje dosta posecen na multiplayeru (sonijevi PS serveri), ima igraca, ali me malo smara zbog tog nekog futuristickog tripa koji je doneo par izmena u nacinu igre i kretanja (npr. sad igraci doslovno lete/skacu po 10 metara u vis) Mozda je drugima bolji ali meni nesto za sada ne lezi.

 

Ja nisam neki gejmer (PS3 sam dobio na poklon), od igara igram samo CoD i PES, i svidjaju mi se uglavnom "realisticne" pucacine. Ghost je meni u tom smislu bio pun pogodak, ovaj novi, jbm li ga, igracu jos koji put, mozda se priviknem, ali mislim da cu ipal nazad na Ghost.

 

Hocu reci, ako ti se, kao i meni, igracki staz uglavnom svodi na przenje CS-a pre 7-8 godina, bolji ti je Ghost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...