Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

'El ima neko da pika Elite Dangerous? Ili bar zaludjenika za ovu igru?... Poceo pre par dana i nikako da se odlepim od kompa.....

 

Ja se ozbiljno razmisljam da pocnem ali je jos opisuju kao prelepu, detaljnu i bez puno multiplejer sadrzaja, pa sam u stand by modu. Da li si posetio Suncev sistem? :)

Edited by Mos
Link to comment

Jel to u beta fazi ili je izasla zvanicno?

 

Izasla je zvanicna verzija..... ca 50 evra

 

Ja se ozbiljno razmisljam da pocnem ali je jos opisuju kao prelepu, detaljnu i bez puno multiplejer sadrzaja, pa sam u stand by modu. Da li si posetio Suncev sistem? :)

 

Ja igram solo za sad, dok se naucim sta i kako. Suncev sistem? Hehehehe, sta je to?

Link to comment

 

Ma super.... ja se trenutno drzim u rangu od ca 50 svetlosnih godina.... ovakvo putovanje je jos uvek nezamislivo za mene. Pokusavam da igram "clean" mada uskoro cu morati da jurim bounties, tu su prave i lake pare. 

Link to comment

Jeste li probali Asseto Corsa, meni više nego odlična?

 

http://youtu.be/cH3aqZBxtPo

Upravo zavrsio sa Asphalt 8:Airborne (na windows phone-u a moze i na androidu i na Ipad-u) tako sto sam otkljucao sve sezone i 5 automobila iz svake klase upgrade-ovao do maximuma(trebalo je ukupno osvojiti 600 bodova,a ja sam dosao do 800),igra je za svaku preporuku

Moji automobili(najbolje sto sam uzeo iz svake klase,a kupio sam ukupno oko 30 automobila):

Nissan 370z

Alfa Romeo 8C

Ferrari 458 Italia

Lamborghini Sesto Elemento :Hail:

Ferrari FXX Evoluzione

U medjuvremenu je izasao i update ali me mrzi da ga instaliram

Edited by Zavrzan
Link to comment

Instalirao sam GTA IV konacno rekoh evo originala jednog gde necu da se cimam oko krekovanja i ostaliih budalastina ali sad naidje drugi problem. Trazi mi da napravim neki akaunt na Majkrosoft Windows games kurac palac kako bih mogao da snimam poziciju. Inace mi kao ne da da snimim. Napravim ja akaunt i sad mi javlja gesku i izbacuje na desktop :frust: Jel mogu nekako da izbegnem taj lajv akaunt da igram ko covek i snimam ko covek?

I jel postoji mogucnost da kameru fiksiram iznad auta u voznji a ne da se vrtim sa misem i lupam kola bzvz.

Link to comment

Jebiga, hoće ljudi da se osiguraju da koristiš originalnu verziju, umesto neku tamo krekovanu. 

 

A jedini način da se to proveri je da izmere količinu patnje koju generišeš dok praviš šesnaest različitih i nepotrebnih naloga kod njih...

Link to comment

Pa kupio sam original a sad moram da instaliram jos trista budalastina....

 

Another pirate is born.

 

 pirate-smiley.jpeg?download=1

 

Nadam se da ti se ne igraju originali ranih Assassin's Creed-ova. Ili poslednji Sim City.  :lol:

 

Savet: Originale kupuj na GOG-u, tamo nema DRM travestije. Jeste da će GTA tamo biti na kukovo leto, ali to je rokstarov problem. Dok se to ne desi, torenti su ispravno rešenje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...