Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

GTA IV :Hail:

Kao da glumim u filmu jbt.

Jos samo da napredujem da mogu da kupim ljudsko odelo da ne budem seljacina kao sto sam sada.

 

Mogu da ti preporučim 'Sleeping Dogs' ako hoćeš da ostaneš u istom žanru kad jednom završiš i skineš se sa GTA IV.

Jednako je filmična i dovoljno drugačija da se sati u njoj kvalitetno potroše bez problema :D

 

PC verzija sa HD teksturama i efektima izgleda fantastično a nije preterano zahtevna.

Nedavno je izašla i ova remasterovana 'definitivna' verzija sa dodatim DLC 'kampanjama'.

 

Link to comment

Или, ако си у фазону да се смејеш и лудо забављаш онда Saints Row The Third. Мени била игра године.

Link to comment

Konacno odvojih vreme, da natenane odigram Divinity: Original Sin i mogu reci da sam odusevljen. Za mene sigurno najbolja igra u 2014. godini. Hibridne RPG igre(Fallout 3, New Vegas, Skyrim i slicne), su me razmazile, pa mi je borba relativno teska, no zato je svaka pobeda razlog za zadovoljstvo. Sjajna atmosfera, fenomenalna muzika, uz dosta muzickih tema iz ranijih Larianovih igara. 

Link to comment

Ja probao, ali nešto mi nije leglo. Sviđa mi se taktički combat, action points i environmental effects i combos i sve tako to, ali stupidno mi je da vodim paralelno dva lika i onda pričam sam sa sobom, osoba A misli ovo pa stoga osoba B konsekventno misli ono. U priču nisam mogao da se unesem ama baš nikako, pa sam rano odustao.

Link to comment

Kako da ne, GTA mamara! :)

Ne mogu da se setim zašto prvobitno nisam završio igru kad sam je igrao al sad mi legla onako, baš sa merakom!

 

Srpski™ boli kad se prepozna šta su hteli da kažu.

Link to comment

Da prijavim (za ljubitelje space sims, ukoliko ih uopšte ima) da je X Rebirth postala elementarno igriva u verziji 3.0, mada su taj serijal ipak usrali, opet pošteniji su od Brejbena, koji je obećao (i uzeo kintu) za Elite single player, pa se naknadno predomislio.

 

Jedva čekam da se pojavi Star Citizen, kad je Brejben samo tako izdao.

Edited by Anonymous
Link to comment

I ja sam ocekivao dosta, od single player moda za Elite, ali je zavrsna verzija igre, nesto sto me ne zanima. Nisam preterano zahtevan, kada je o ovom zanru rec, te igram i ne bas kvalitetne naslove(Spaceforce Rogue Universe, na primer), no mogao bi uleteti i neki dobar. -_-

Link to comment

Dishonored je naprosto divan. Ljubitelji Deus Exa (a i Thiefa) su verovatno vec cekirali igru zbog Harveya Smitha, ali ako neko kojim slucajem nije - ovo je must play. Potpuno mi je nejasno zasto vise igara koje ne moraju da se muce oko stvaranja open worlda ne nude ovakvu slobodu izbora u samim nivoima. U nekom boljem svetu Dishonored ne bi morali da cuvamo kao malo vode na dlanu, ali eto...

 

Ta sloboda izbora je, naravno, najbolji deo igre. U jednom od prvih nivoa zadatak vam je da eliminisete izvesnog High Overseera Campbella koji se upravo sprema da otruje kapetana policije za kojeg vam je njegova cerka jos onomad pre pocetka misije dala quest da ga spasite jer je dusa od coveka, uprkos tome sto radi za tamnu stranu™. Opcije za samo finale te misije (dakle posto odradite sve ostalo na nivou) koje sam ja primetio su:

 

1 - uleteti kroz prozor, Rambo style, i roknuti i jednog i drugog, ko sisa cerku

2 - usporiti vreme, priklati Campbella iza ledja i onesvestiti kapetana uspavljujucom strelicom pre nego sto digne uzbunu, a zatim ga otpremiti u obliznji kontejner da se ne bi posumnjalo na njega

3 - prosuti otrovano pice koje je Campbell vec pripremio, sto ce ovu dvojicu naterati da se povuku u podrum. Ispratiti ih dotle i sacekati da Campbell predje na plan B i pokusa da proburazi™ kapetana s ledja, u kom trenutku mu se prisunjati i priklati ga. Kapetan ce biti zahvalan

4 - prosto zameniti case i Campbellu namestiti onu otrovanu, posle cega je kapetana potrebno zastititi od straze koja ulece unutra (ukoliko se pre toga niste metodicno pobrinuli za citavu zgradu u kompletu, sto je 1 proces)

5 - sipati otrov i u drugu casu i opet ubiti obojicu

 

A to je samo ono sto sam ja primetio, verovatno ima jos ponesto :D

 

Ostali elementi igre su zato slabije razradjeni, pogotovo uzasno providna prica i slabasni likovi, ali s ovakvim gameplayom sam spreman da im oprostim apsolutno sve! :Hail:

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...