Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Meni je trebalo cirka pet minuta da provalim da se autom upravlja misem :isuse: Mada ne u potpunosti - gas je na W, a tipke A i D nemaju nikakvu funkciju, sto se valjda protivi svim pravima vozackih kontrola u igrama. Ali dobro, ziv covek se na sve navikne...

 

Ja inace zavrsio igru juce s istim onim revolverom s pocetka, pistol proficiency mi bio na 24, a za ostala oruzja od 0 do 4 :D

Edited by Calavera
Link to comment

jbt kako mi je zabagovala igrica mnogo sam popizdeo. napravio, izgradio sam sve i samo treba da cekam nove inmate i tako saveujem. sada hocu da loadujem kad ono nema nigde vode. cevi ne rade i ne mogu nista da uradim. ceo trud od 5-6 sati je otisao u kurac

jesi povezao pumpu  za generator?

izvini ako je debilno pitanje, ali ja sam taj deo propustio da uradim prvi put pa sam takodje ostao bez vode :D

inace, video ovde da pominjete igru pre neki dan i za sad sam bas zadovoljan

Link to comment

Meni je trebalo cirka pet minuta da provalim da se autom upravlja misem :isuse: Mada ne u potpunosti - gas je na W, a tipke A i D nemaju nikakvu funkciju, sto se valjda protivi svim pravima vozackih kontrola u igrama. Ali dobro, ziv covek se na sve navikne...

 

Ja inace zavrsio igru juce s istim onim revolverom s pocetka, pistol proficiency mi bio na 24, a za ostala oruzja od 0 do 4 :D

Ja koristim pistolj, snajper i revolver najvise. Svi imaju explosion ili fire efekat. Sada sam se navadio i na Phasewalk, posto i na njega nabacih shock explosion.

Trenutno sam 19. nivo. Konacno prosirih inventory(19 mesta trenutno); to mi je i bila, jedina zamerka do sada.

Zgodna promena, nakon King`s Bounty Dark Side i PS2 Gallop Racer 2003. Odrzava igranje sve tri igre zanimljivim.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja bio Hunter i sve skill poene trpao u onu pticurinu, maltene je beskorisna dok ne dodjes do vrha drveta™ i uzmes Bird of Prey, kad pocinje biti nezaustavljiva... ako se seti da napada protivnike umesto da nemusto leti u vazduhu dok se ja borim za goli zivot :D

Link to comment

Ja sam Siren. Phasewalk mi je u pocetku sluzio za bezanje, od jacih neprijatelja. Kada mu je pridodato i par efekata, postao je opasno napadacko oruzje. U Assassin skill stablo, sam ulozio vecinu poena, te je pravo uzivanje koristiti ga.

Link to comment

jesi povezao pumpu  za generator?

izvini ako je debilno pitanje, ali ja sam taj deo propustio da uradim prvi put pa sam takodje ostao bez vode :D

inace, video ovde da pominjete igru pre neki dan i za sad sam bas zadovoljan

 

jesam, to jos na pocetku ;D

 

nego ja vec napravio veci deo zatvora i sve povezao sa vodom i radilo je i onda kada sam loadovao igricu 90% zatvora je bilo bez vode. trepterila je ona kap. ali posle nekolikop minuta je sve proradilo. valjda kod svakog loada treba voda opet da stigne iz pumpe.

 

inace, napravio sam vec vecinu zatvora. sad sam ubacio i pse ;D

 

 

najveca greska mi je sto sam napravio malu kantinu pa moram da renoviram kad god dovodim nove inmate.

Edited by 189-
Link to comment

@singer

 

ma uzas. celo poslepodne ssam igrao. ovo je gore nego knights of honor.

 

 

nego, sad sam zapeo. ne mogu mi glupi zatvorenici proci ovaj kurs za fondaciju i edukaciju...ima zainteresovanih ali ne mogu proci, vec 20-30 dana sam na 40%

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...