Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

E, to sam video kad sam prekinuo credits i baš mi je bilo žao, tačno sam hteo da reloadujem i odgledam ih do kraja :D

 

Tebi je GOT bio OK? Možda je stvar u tome što sam ja fan tih knjiga dok sam Borderlands vrlo malo igrao, samo drugi deo i to možda trećinu (Claptrap me je nervirao).

Link to comment

Igrao World of Warships. U poređenju sa WoT, koliko vidim, trebaće mnogo bolja timska koordinacija (neke jedinice su mnooogo jake ofanzivno, ali i mnogo ranjive), a što se tiče gađanja, dosta će više akcenta biti na preticanju. Kretanje je neka kombinacija realnog i arkadnog. Vozi se u "brzinama". 

Link to comment

Pa ne znam koliko znate, i šta vas interesuje  ^_^  za sad samo američke i japanske brodice, klase su Destroyer, Cruiser, Battleship i Carrier, krstarice furaju topove, razarači uz to nose torpeda, (mada zapravo na višim tierovima i jedni i drugi nose sve) nosaći™ samo ime kaže, a do BS još nisam dogurao  :D

Link to comment

pa da bataljujem

:unsure:

 

još uvek sam na početku, nivo 6. a nikada nisam bio ljubitelj epske fantastike u igricama, ni u filmovima, ni u književnosti. milsim da ću držati stvari pod kontrolom

<_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...