Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

pa da bataljujem

:unsure:

 

još uvek sam na početku, nivo 6. a nikada nisam bio ljubitelj epske fantastike u igricama, ni u filmovima, ni u književnosti. milsim da ću držati stvari pod kontrolom

<_<

 

Ako možeš da batališ, onda si imun i neće ti ništa biti, možeš slobodno da nastaviš (mada nema smisla kad te već ne radi).

 

Ako ne možeš da batališ, onda je ozbiljno i stvarno bi morao, ali je verovatno već kasno i nema ti spasa.

 

Mene MMO nikad nisu privlačile, sve što sam probao sam brzo i napuštao. Akutna asocijalnost FTW!

Link to comment

Pošto mi je ovo bila nedelja za igranjeTelltale avantura, odlučio sam da dokrajčim i drugu sezonu TWD. Najzad su mi dozvolili da se ratosiljam najiritantnijeg NPC na svetu, koji me je izluđivao još u prvoj sezoni. Dve jebene igre me smara, svaki put sam mu se suprotstavljao i kao Lee i kao Clementine što sam više mogao, ali čovek je (bio) neuništiv. Igra je prosto odlučila da smo best buddies / da mi je ničim izazvana father figure, svako malo me ostali NPCs ubeđuju da idem da vidim "šta je sa Kenijem", i onda kao treba da ga ubeđujem da nije on kriv ni za šta, da će sve biti OK, šta god. Na kraju kad sam najzad dobio priliku da ga upucam, Clem je čak morala da pusti suzu za njim. Kretenizam extraordinarni. 

Link to comment

pa da bataljujem

:unsure:

 

još uvek sam na početku, nivo 6. a nikada nisam bio ljubitelj epske fantastike u igricama, ni u filmovima, ni u književnosti. milsim da ću držati stvari pod kontrolom

<_<

 

Zajeb kod igre je što nema kraja, uvek imaš jedan nivo više, neki novi item, quest, trt-mrt. Trenutak kad se saživiš sa svojim likom i kad ti postane previše zabavno je trenutak kad si se navukao, a skidanje sa toga je vrlo zajebano, cold turkey isključivo.

Link to comment

Kada mi vec graficka ne dopusta, opusteno igranje novijih ostvarenja, vratih se na nesto propusteno, sto je malo starije.

Vec nedelju dana gustiram Fallout New Vegas. DLC su me prijatno iznenadili(bar ova dva do sada odigrana). Old World Blues je bio beskrajno zabavan(dobro, neprijatelji i ne previse, ali...), dijalozi su fino napisani. Dead Money donosi potpuno drugaciju, klaustrofobicnu situaciju. Ima odlicnu atmosferu teskobe, koja drzi paznju do kraja. Narocito ako vam zafali municiija, odnosno healing items.

Prezadovoljan sam do sada. Nije bilo previse ispadanja iz igre, na sta su se mnogi zalili.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ралф Бер, отац видео игара, упокојио се у Господу прекјуче, у својој 93. години. Хвала му што је омогућио да се овај велики свет обогати милионима малих светова.

Link to comment

Ako se neko pitao vredi li jos igrati Crysis sedam godina posto se igra pojavila - vredi. Koliko god grafika vise ne obara na dupe svojom detaljnoscu, i dalje je to jedna apsurdno lepa igra sa zanimljivim gameplay elementom u vidu onog odela i vise nego zadovoljavajucim AI-om protivnika. Doduse, prva polovina igre gde je u prvom planu stealthovanje oko nesretnih Severnokorejeca je mnogo bolja od druge polovine koja transformise igru u klasican shoot em up s vanzemaljcima. Pogotovo mi je isao na penis nivo s nultom gravitacijom u onom brodu, nista se ne vidi, ne znas gde treba da ides, a oni smaracki ejlijeni samo nalecu na tebe  :dry: 

Link to comment
  • 2 weeks later...

I, naboli išta na Steam blagdanskoj rasprodaji? Preporuka za neki online naslov?

 

 btw, GTA Complete Pack ponovo 6 ojra, TWD season two 5,75...

trenutno mi škripi fin. situacija ali vidim da ima Rise of Nations HD remastered (ili tako neka varijanta) za 4 ojra, Skyrim za 3,75 ojra, Oblivion za 6,70, Morrowind za 6 i nešto, Bastion za 2,75...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...