Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

sta je diablo III reaper of souls? neki nastavak?

Дистрибуира се преко оптичког диска и дигитал даунлоуда. Предвиђен је за играње у 16:9 формату слике. Ради у Виндоуз или OS Х окружењу, као и на Иксбоксу или Плејстејшну. Не знам колико гигабајта има инсталација.

Link to comment

Унапред се извињавам због оф топика који следи (и неке врсте спојлера, не у вези приче већ у вези доживљаја).

 

/off topic/

 

Какав флеш! Мала врата, иза њих степенице, избијање на уски камени мост, a са моста пуца поглед на читав један сакривени свет! Куле, споменици од 20 метара, висећи мостови, понорнице, пећине из којих избија ватра! Изненада, рог за узбуну затресе моју кућу тако да деца поскачу из кревета и дотрче у дневну собу и креће талас за таласом нападача који се један за другим ломе о моју дружину. Први данџн, али какав! :Hail:

 

Избаксузирао сам помињући AoC. :isuse: Драгон Ејџ има грозан баг на свим платформама - потпуно рандом нестаје део музике и сви дијалози. Остају само неки бубњеви, а јунаци из пратње о чијим сам свађањима читао невиђене хвалоспеве не проговарају ништа сатима. Биовер не може да утврди где је грешка, позвали су играче са 60+ сати да им доставе сејв фајлове, има и нека фора коју заинтересованима могу да објасним на ПМ али она ради за део људи, а за део не ради. Препоручујем да се не почиње играње док се то не среди. За мене је прекасно, мораћу још једном да је пређем да видим шта сам до сада пропустио :lol:

 

/on topic/

 

Приметио сам да се ПС4 снажно загрева.

 

 

Едит: умало ми морони својим баговима не сјебаше цео сејв фајл. Упао ми један од екипе у неки процеп, ја се пребацим на њега да видим где је и ухвати ме луп непрестаног умирања из кога нисам могао да се вратим на неки од осталих ликова. Почнем да се смејем, снимим клип са тим лудилом и у пола снимања клипа ми се активира аутосејв :isuse: Срећом те сам малопре застао да откуцам пост па је ту направио неки бекап иначе би било ћао. Сада ћу као са пиратским играма да наизменично снимам на два сејва. :isuse:

Edited by Прслин
Link to comment

jbt, setih se ove igrice ni iz čega :mellow: na nju sam dao jedan letnji rasust polugodište i zimski raspust, takva igrivost me je retko kačila...

 

320px-GAME_Mad_TV_Title.png 589_0.png

 

mad_tv-2.gif

 

maxresdefault.jpg

Edited by Singer
Link to comment

Инсталирао Фар Крај 4 на Иксбокс 360. Заузео нешто преко 3 гигабајта. Прешао пролог, делује дибро оптимизован. Сада инсталирам Шедоу оф Мордор, по прогрес бару бих рекао да ће заузети мање. Не, у ствари тражи други диск. А, други је за играње. Ето.

Link to comment

Инсталирао Фар Крај 4 на Иксбокс 360. Заузео нешто преко 3 гигабајта. Прешао пролог, делује дибро оптимизован. Сада инсталирам Шедоу оф Мордор, по прогрес бару бих рекао да ће заузети мање. Не, у ствари тражи други диск. А, други је за играње. Ето.

 

druže, ne bih da te baksuziram, ali ako nisi pred razvodom, uskoro ćeš biti... (ili ti je žena megacar razumevanja za gejmerske aktivnosti)

Link to comment

Ја сам само почео на форуму да пријављујем шта радим по цели дан. Стално ја играм разне игре на разним платформама, али сваких мало одвојим по месец-два за комплетирање најважнијих. Овај талас је започео са The Last of Us, наставио се са Dragon Age за који сам тек по преласку у другу зону скапирао да је јебено огроман и да ћу га играти месецима (играм два-три сата дневно, често краће, ретко дуже - осим када играм неки ММО или Фудбал менаџер), па сам кренуо и ове две да бих могао да шарам по жанровима према тренутном расположењу. Прошли талас ми је био посвећен GTA V и Borderlands 2. Пре тога један период када сам много игара почињао, проводио недеље, па и месеце у њима али их нисам завршавао, за разлику од ових већ споменутих: ту су Fallout 3 и Far Cry 3, пре свих. Пре тога комплетирани Skyrim, Batman Arkham Asylum и Bulletstorm... Уз све то још једно 50 игара које сам почињао и помало играо и гомила симулација и стратегија које ни не рачунам у играње, већ у слободно време ;), као што су Фифа и Сив 5. И нисам се још развео, напротив. :wub:

Link to comment

Врло мало, ставио сам ту ствар због екранске хипнотисаности и репетативности, а и што је била први мејнстрим хит о играма.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...