Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

koje perkove da budzim?
Smithing i Enchanting su toliko overpowered da ćeš vrlo brzo kraftati i enčantovati iteme vrhunskog kvaliteta, bolje od bilo kog loota. Kada ih nabudžiš i nabaciš perkove iz tih grana, praviš tako dobru opremu da igra postane previše lagana i pomalo dosadna (gotovo da nema pravih izazova kad nosiš Daedric opemu sa 2 enchanta na sebi). Uz to, skil raste istom brzinom bez obzira da je praviš predmete od iron-a ili ebony-ja, ili enčantuješ sa petty ili grand gemovima, tako da možeš ekstra brzo da dostigneš visok nivo (nabavi 100 - 150 Iron ingota i udri po Iron daggerima).Uz to, uzimaj perkove u zavisnosti od stila igre koji imaš, kao i Speech, vrlo je koristan.
Link to comment
Smithing i Enchanting su toliko overpowered da ćeš vrlo brzo kraftati i enčantovati iteme vrhunskog kvaliteta, bolje od bilo kog loota. Kada ih nabudžiš i nabaciš perkove iz tih grana, praviš tako dobru opremu da igra postane previše lagana i pomalo dosadna (gotovo da nema pravih izazova kad nosiš Daedric opemu sa 2 enchanta na sebi). Uz to, skil raste istom brzinom bez obzira da je praviš predmete od iron-a ili ebony-ja, ili enčantuješ sa petty ili grand gemovima, tako da možeš ekstra brzo da dostigneš visok nivo (nabavi 100 - 150 Iron ingota i udri po Iron daggerima).Uz to, uzimaj perkove u zavisnosti od stila igre koji imaš, kao i Speech, vrlo je koristan.
a sto ovo?
Link to comment

Pa valjda zato što je jeftino, a budži ti skill. Nego...http://www.youtube.com/watch?v=JkBZ6kKeoTI:blink: !Nisam igrao nijedan Tomb Raider već godinama, tamo negde od trećeg, ali ovaj prequel izgleda... interesantno. Lara deluje sjebano i uplašeno i bolno, takoreći ljudski. Valjda se do kraja pokaže kako izrasta u onog dehumanizovanog boobdroida ubicu iz starijih verzija, koji na svaku situaciju reaguje hladno i proračunato.

Link to comment
a sto ovo?
Iron ingoti i Iron ore su džabe i ima ih svuda, a Iron Dagger se pravi od samo 1 Iron ingota i 1 Leather stripa (Leathera isto ima svuda). Sword,War Axe i Gauntlets traže 2 Iron ingota, Mace, Helmet i Boots 3, veća oružja i Shield 4, a Armor 5. Na ovaj način ćeš imati najveći broj korišćenja Smithing skilla u odnosu na količinu materijala.Isti princip važi i za ostale materijale (Orichalcum, Dwemer, Ebony, itd.) ali su oni skuplji od Irona i nema ih toliko mnogo.
Link to comment

Veliki broj Iron Dagger-a takođe koristi za budženje Barther skill-a. Što više prodaš više napreduje.Jedno vreme sam u krug radio alchemy, smith, enchant, barther.Sve može da se odradi u Riverrun-u.

Link to comment
Smithing i Enchanting su toliko overpowered ...
Uz njih pod obavezno ide i alhemija (bez nje se ne može maksimizovati oprema), a ona se prilično teško budži i to mi je bio najteži deo igre (da alhemiju dovedem do 100%), sve ostalo je smešno.
Link to comment
A što nažalost?
zato sto je igrica sranje. izmisljena za 14,15 godisnjake a dobila je takav publicitet koju uopste ne zasluzuje s obzirom na tezinu igrice. umesto da se bakcu s necim kao sto je npr. dota ili sc2 oni igraju lol :isuse:sve nekako uprosteno, nigde balansa, samo da dodje neki klinac da uzme najjaceg heroja i da ownuje redom. i one gluposti sa skinovima i ostalim sranjima je tek nc.
Link to comment
zato sto je igrica sranje. izmisljena za 14,15 godisnjake a dobila je takav publicitet koju uopste ne zasluzuje s obzirom na tezinu igrice. umesto da se bakcu s necim kao sto je npr. dota ili sc2 oni igraju lol :isuse:sve nekako uprosteno, nigde balansa, samo da dodje neki klinac da uzme najjaceg heroja i da ownuje redom. i one gluposti sa skinovima i ostalim sranjima je tek nc.
Jbg, možemo sada da razglabamo, ali ovo što si rekaoa nema veze sa vezom. Skill je itekako potreban, znanje o igri, pratiti mapu, protivnika, svoje, gledati šta se dešava, brzo razmišljati, pobacati od spelova šta kad i kako treba, itd, itd. Drugim rečima - nije ni malo laka igra.Sa kecom DOTE nemoj please da poredimo, igrica je više user friendly jedno milijardu puta, optimizovana u svakom smislu da fercera kao sat, sa svakim potrebnim objašnjenjem o svemu na svakom koraku, carski. Što se skinova tiče, kada zavoliš nekog heroja i počneš sa njim da igraš češće, novi skin može da bude zabavan, ali sa obzirom da ne može da se kupi od para zarađenih u igri ja ga očigledno nikad neću imati.Da li uopšte treba da kažem da je igra free?
Link to comment

sa kecom dote ne moze se uopste porediti, jer nije ni blizu doti. a dvojci da ni ne pricam. sta da ti kazem o skillu u lol gde kad sam prvi put seo i odigrao partiju lola bio medju najboljima. mislim stvarno igra je prelaka. mislim da kad bih igrao ozbiljnije mesec dana da bih bio na istom levelu kao i kod dote koju igram vec 6-7 godina...free jeste ali ako zelis kupovati skinove i razne gluposti onda moras da placas. uostalom i dota i dota2 su free pa nikom nista.

Link to comment
sa kecom dote ne moze se uopste porediti, jer nije ni blizu doti. a dvojci da ni ne pricam. sta da ti kazem o skillu u lol gde kad sam prvi put seo i odigrao partiju lola bio medju najboljima. mislim stvarno igra je prelaka. mislim da kad bih igrao ozbiljnije mesec dana da bih bio na istom levelu kao i kod dote koju igram vec 6-7 godina...free jeste ali ako zelis kupovati skinove i razne gluposti onda moras da placas. uostalom i dota i dota2 su free pa nikom nista.
Ok onda mi reci:- prednosti dote?- gde ima dota 2 da se skine free da obradujem decu u igraonici? U full kompletnom izdanju sa on line podrškom?- prvi put si seo i bio među najboljima jer igraš dotu 6, 7 godina, igrice su praktično iste (konceptulano identične), suština je tu, ostalo skontaš za 3 partije. kako rastu leveli, tako te mečuje AI sa jačim igračima, dakle kasnije.Skinovi i ostale gluposti su za decu, apsolutno su nebitna za suštinu što je - igranje. Dakle, tebi koji nisi dete to nikako ne smeta.
Link to comment

Nemojte leba vam...imam u društvu i LOL-ovce i HON-ovce i WOW-ovce, još mi je samo falilo da me 1453. verzija jedne te iste priče sačeka i na forumu. <_< Vi multiplayeraši ste stvarno najgori, em bi mogli pričati 10 sati dnevno o svojoj igrici izbora (koja je toliko superiornija od svih ostalih igrica da je o tome i smešno pričati), em ste bolesno kompetitivni pa je 8 od tih 10 sati najklasičnije moguće merenje patke. Zato se mi normalni ljudi igramo u single-u, i jedina moguća konverzacija koju imam sa drugima o igrama je ''e obrnuo sam mass effect, ekstra je igra''. Nekad sam dodavao i ''treba da probaš, doneću ti ako hoćeš'', ali sam onda shvatio da je bolje da pljunem multiplayeraša u lice nego da pomislim da bi igrao nešto drugo osim svoje igre izbora, najsuperiornije igre u čitavom univerzumu. <_< (osim kad se kuka šta bi sve izmenili da su oni neka vlas', što takodje može da potraje ∞)

Edited by bob loblaw
Link to comment

rekao sam ti predost dota u samo jednoj reci - balans. toga nema ni blizu u lolu. toga su svesni svi koji igraju lol. nije to bas tako da sam bio bolji zato sto sam igrao ranije dotu. prvi put sam video heroje i nisam ni znao koji sta zna, kakve skillove i kakve iteme imaju i uopste sta ocekivati od njih. meni neverovanto smeta sto npr. mozes igrati sa 10-15 heroja i to je to. cekas nedelju dana do otkljucas novog i tako. e sad onaj koji ima boljeg heroja taj ce dominirati samo zato sto mu je heroj bolji, a ne zato sto skill odlucuje. svi moji drugari su do pre godinu dana redovno igrali dotu. poceli kao i ja pre mnogo godina i odjednom presli na lol jer je to lakse. njihove reci ne moje. ja bih svakako igrao lol da je skill vazniji. ne kazem ja da nema skilla u lol (pogotovo u cw), daleko od toga, samo nema kao npr. u doti. ako si igrao dotu ozbiljnije sigurno znas o cemu pricam.dota2 full ce izaci krajem ove godine ili pocetkom sledece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...