Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Nova generacija gejmera je gomila degenerika. Samo me zanima ko će im praviti igre i crtati gigantske quest markere kad matori manipulatori budu poumirali.

Link to comment

Rekoh ja odavno da danasnji gejmeri uglavnom gej, i da su tome krive igre poput Fallout-a, WoW-a i slicnih fantazija. Da svi igraju Haxball, NBA Live, PES, FIFU i slicne, svet bi bio mnogo bolje mesto...

Link to comment

Pa da, NBA Live, FIFA, a pogotovo PES su baš old school igre. Takve se nažalost više ne prave. :fantom: @Miljenko: Hvala, probaću onda prvi Dragon Age... opet. A u čemu je problem sa drugim?

Link to comment
Pa da, NBA Live, FIFA, a pogotovo PES su baš old school igre. Takve se nažalost više ne prave. :fantom: @Miljenko: Hvala, probaću onda prvi Dragon Age... opet. A u čemu je problem sa drugim?
Neke stvari, standardne za RPG klasike, su pojednostavljene vec u prvom delu. U drugom delu je borba dosta laksa, sama igra deluje kao nesto sklepano na brzinu, kako bi se izmuzlo jos para.U Mass Effect 2 je izbacen inventory, sto je mene razocaralo, ali je on opet funkcionisao solidno.Pocnem Witcher 2, kad ono, ne mogu da koristim napitke tokom borbe, wtf...Toliko losih resenja, u poslednje vreme, neverovatno. angry.gif Risen 2 deluje fino. Odlicna muzika, fina atmosfera. Jedino sto cu konacno morati da instaliram novi operativni sistem, a tako me mrzi. Direct x 9, vise ne moze da podrzi ove novotarije. :lol: <_< Edited by Miljenko
Link to comment
Pa da, NBA Live, FIFA, a pogotovo PES su baš old school igre. Takve se nažalost više ne prave. :fantom:
Kick Off 2 i Sensible Soccer su old school.
Link to comment

Instalirao AoE Online, i nakon par dana igranja, ne znam kako da ocenim :unsure:Nekako su izbalansirali svaki detalj, i jeste i nije novo, i dobro je i ne valja.

Link to comment
U Mass Effect 2 je izbacen inventory, sto je mene razocaralo, ali je on opet funkcionisao solidno.
Inventory i nema smisla za igru u kojoj su ti svo vreme na raspolaganju resursi jedne megakorporacije ili cele Alijanse. Zar bi hteo da skupljaš pištolje koji ispadnu protivnicima, pa ih preprodaješ ih na pijaci, pa kupiš bolji oklop? Nije taj tip igre.(Nije bio ni prvi deo, ali je u njega na silu ubudžen inventory, pa je funkcionisao katastrofalno. Beskrajno skrolovanje gore-dole, bezbroj duplikata, minorne razlike između modela AVG6-Mb78-X9c i modela AVG6-Mb78-X9d na koje treba obraćati pažnju... :isuse:)Mass Effect 2 je meni za tri klase ispred Mass Effect 1 u svakom pogledu (osim što se samog raspleta tiče, koji je u ME2 presmešan a u ME1 ipak prilično spektakularan.) Mass Effect 3 je, pak, tehnički superioran ali po samoj priči i igrivosti i atmosferi jedna velika rupa.
Link to comment

Ja sam navikao da skupljam sve i svašta, još od rpg početaka.Igra je dobra. Samo je meni neobično kada nema inventory u rpg-u. :D

Link to comment

Već drugi put za veče mi puca AoE Online.Ne znam da li da se zahvalim IKOMu ili M$-u.Samo kretenima može da padne na pamet da single player strategiju stave da se igra online.Ništa lepše nego kad ti pukne partija koju igraš 1h.   :isuse:

Edited by S.L.
Link to comment

Forumaš bob loblaw se opasno navukao na LA noire, i po odsustvu bilo kakve produktivnosti u njegovom životu od dana instalacije može se izvesti zaključak da je u pitanju jedna veoma kul igra. A planirao je nekad ciklus starih filmova u kojima ljudi jure jedni druge kolima...:(

Detektiv Cole Phelps

la-noire-cole-phelps.jpg

Edited by bob loblaw
Link to comment

Završih Risen 2 (polako, natenane) i igra mi se prilično dopala. Nije toliko obećavala u startu, ali nekako mi je vremenom postajala sve zabavnija. Nema čak ni toliko glup kraj (za razliku od prvog Risen-a), iako se svi na gejmerskim forumima žale na razočaravajući kraj.Nije kalibar Gothic-a, ali je sasvim solidan.

Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...