Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Heh, imao sam "čast" da spuštam An-225 na Tivat, po poletanju sa Dubrovnika. Malo se čovek oznoji, ali bože moj...Sad mi zanimljivo da gasim 1-2 motora u letu i tražim VFR sletanje na neku livadu.

Edited by buffalo bill
Link to comment
Heh, imao sam "čast" da spuštam An-225 na Tivat, po poletanju sa Dubrovnika. Malo se čovek oznoji, ali bože moj...
Auh jaci si ti od mene :Hail:
Link to comment
Ja se tu bio ispalio i odveo je kod ćaleta, misleći da sam završio dovoljno uslova za prijem :isuse:Tri divljaka sam sredio tako što sam ih napao, pa se boreći se lagano povlačio unazad uzbrdo - na vrhu je ona kula sa vojnikom, pa on uskoči takođe. I dok se on tu mačuje sa njima, ja samo priskačem i eliminišem jednog po jednog. Jednom sam ih i sam sredio bez puške, ali taman sam odahnuo i obrisao znoj sa čela, kad mi leđa skoči jaguar.Sa jaguarom je inače fora da kad skoči na tebe, ti legneš na space i onda ga nogama odgurneš. Puška je nekad malo neprecizna i spora kad je jaguar brz. Sreća u tome je da u sred borbe možeš da uđeš u inventory i zameniš oružije. Pa dok se jaguar guzi tamo i sprema da skoči, rokneš ga par puta puškom, pa kad naleti na tebe, skineš pušku i montiraš epee ili sabre. Inače, gomilu love sam spucao u odeću, minđuše i sl. koje boostuju mačevanje - inače je mačevanje sa bilo kojim iskusnijim vojnikom sigurna smrt.
ali kako da zaradim novac da kuopim pusku? moram da prodjem one divljake i jaguara prvo?
Link to comment
ali kako da zaradim novac da kuopim pusku? moram da prodjem one divljake i jaguara prvo?
Divljaci i jaguar ti uopšte nisu na putu. Prođi zatvorsku kulu (umesto da skrećeš prema divljacima), uđi desno u tunel, pređi most, pa idi levo (ukoliko odeš desno poginućeš), siđi na obalu (pošto te lik na kapiji neće pustiti) i sa te strane uđi u piratsko naselje. Pre toga završi misije u selu u kom si se iskrcao i opljačkaj sve što možeš.
Link to comment
Divljaci i jaguar ti uopšte nisu na putu. Prođi zatvorsku kulu (umesto da skrećeš prema divljacima), uđi desno u tunel, pređi most, pa idi levo (ukoliko odeš desno poginućeš), siđi na obalu (pošto te lik na kapiji neće pustiti) i sa te strane uđi u piratsko naselje. Pre toga završi misije u selu u kom si se iskrcao i opljačkaj sve što možeš.
tu imam ono u kuhinji, ali ova zenetina nece da radi, i da nadjem tri roba, ali nemam pojma gde da ih nadjem. idem odmah preko ovog mosta.
Link to comment

treba mi pomoć: sećate li se čuvenih Pirata sa Amige? E, jurim neku igru za PC koja je najsličnija gorepomenutima. Ima li neko dobru preporuku?

Link to comment

Da. Imaš Sid Meier's Pirates iz 2004.To mi jedna od omiljenih igara. Umeju mini igre da dosade, ali i sada odigram poneku partiju.Stavio sam taj vaš Risen 2 da se skida. Mada, pretpostavljam da je u fazonu Gothica i da mi se neće dopasti previše.I Skyrim me nije oduševio na prvi pogled, ali je kasnije ipak ostavio bolji utisak(i ostavlja).Videćemo. Da ne sudim unapred.

Link to comment
Stavio sam taj vaš Risen 2 da se skida. Mada, pretpostavljam da je u fazonu Gothica i da mi se neće dopasti previše.I Skyrim me nije oduševio na prvi pogled, ali je kasnije ipak ostavio bolji utisak(i ostavlja).Videćemo. Da ne sudim unapred.
Nije, zato i nema baš neke kritike. Tražili su drugačiju igru od PB-a i dobili je i sad se, naravno, žale. Nemoj da odustaješ u početku, igra je sve bolja kako se radnja razvija (bar za sada, nisam je završio).
Link to comment

Ne odustajem ja tako lako.Možda sam malčice razmažen, sada kada je sve dostupno.Sećam se početaka sa c64, amige, psx. Nikakva uputstva, klipovi. Snadješ se sam ili pitaš nekog još žešćeg gamera.Ako je teže, utoliko bolje. Poslednja igra koju odigrah bez prekida je bio prvi Dragon Age. Povremeno teška borba me je i vukla dalje. Dobro i Divinity 2:Dragon Knight Saga, je igrana dugo, uz malu pauzu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Taj Dragon Age, daj malo detaljnije utiske o igri. Probao sam pre dosta vremena na tuđem kompjuteru, i prilično me je neoduševilo neoriginalnošću. Sad se nešto mislim da kupim ili prvi ili drugi deo, ali ne bih da traćim vreme bez preporuke. (Ovde ste mi preporučili Mass Effect, i nimalo niste promašili i pored idiotskog raspleta poslednjeg dela.)

Link to comment

Prvi deo je dosta bolji od drugog. Sada je teško napraviti nešto novo.Skill tree je mogao biti veći. Nervira me i relativno mali broj magija. Borba je povremeno zahtevna, ali je to plus po meni.Kada se sve skupi u celinu, igra šljaka. I to baš dobro. Nemaš open world kao u Skyrimu ili nečem sličnom, ali je dovoljno upečatljivo.Original je 999 dinara(Origins).

Link to comment

Debilizacija igara se nastavlja. PB poslušala glas naroda i u peču ubacila mogućnost da se napadi životinja mogu blokitati mačem. Sad samo treba držati desno dugme miša i povremeno pritisnuti levo. Uništili su igru, jednom rečju. Tek kad izađe verzija za konzole, pa kad krene kuknjava za auto-mačevanjem, auto-rešavanjem misija, milina.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...