Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Instalirah prvi deo Risena, da vidim šta sam propustio.Fina igra, do sada. Lepo osmišljen svet. Dobri questovi. Dovoljno dobar skill sistem.Borba mi se naravno nije dopala. Ja sam ipak igrao najčešće potezne rpg igre. Gomilu j-rpg, kasnije Baldur's Gate i tome slično. Možda mi je lik još uvek slab. Nemogućnost pauziranja, tokom uzimanja napitaka, me ponajviše iritira.Dok ja gricnem batak, ponovo izvadim močugu, ubiše me ko vola u kupusu.Sa ljudskim protivnicima, nije tako strašno. Protiv zverčica nema bloka, pa ih uglavnom izbegavam.Eventualno napadnem, kada nisam brojčano slabiji.Snimam na svakih 10 sekundi.Probah i drugi deo. Isti fazon, samo gusarski milje, što je za mene plus.No da idem redom.

Link to comment
Dobro, i kako će se to razlikovati od prethodnih XY Total War naslova koje smo igrali?
Ne znam, videćemo sledeće godine. Strpljenja. Edited by Jolly Roger
Link to comment

ја нисам неки гејмер, тотални рат ми је био добар док су постојали читови, за паре конкретно, да могу да се набуџим са специјалним јединицима и кољем сељаке, у новијим издањима су то укинули, па захтева да се улаже и неки труд у играње, а то ми не одговара... надам се да ће и моју сорту испоштовати са овом новом верзијом :mellow:

Link to comment

Izašao prvi demo za PES 2013. Ovo mi se na prvi pogled i posle par utakmica jako dopada. Daleko prirodniji feeling, više podseća na "pravi" fudbal i što je najbitnije, postoji kontrola šuta. Biraš gde ćeš i kako ćeš, što je sjajna stvar.Naravno, ne treba se zaletati jer je recimo demo broj dva (ili jedan) prethodno PES-a meni lično bio bolji nego finalno izdanje.

Link to comment

Dokle više dosta unapređenja, daleko prirodniji pokreti, više podsećanja na pravi fudbal...sa svakom novom verzijom Fufe ili Pesa...

Link to comment

jel igra neko cs 1.6...ja zazeleo da igram, skinuo i instalirao kad ono udje u igru i u roku od 5,5 sekundi me izbaci. skinuo sam sa 4-5 mesta i isti slucaj uvek...jel zna neko u cemu je fora ili da mi da neki provereni link ili slicno...

Link to comment
Možda mi je lik još uvek slab.
To je uvek bio fazon sa PB igrama, izmaltretiraš se u početku, posle bude lakše.
Nemogućnost pauziranja, tokom uzimanja napitaka, me ponajviše iritira.
Tako bi bilo i u RL, Beethesda nas je u tom smislu razmazila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...