Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Igre - bilo single ili multiplayer - su ozbiljne stvari. Sa time se ne zajebava.
Da, ali mi što preferiramo multi garant imamo brojniju ekipu, čuvajte se...
Link to comment
@ modOK. odlazim sa ovog topika.+ izvoli svom tati da brišeš postove.
Post je obrisan jer osim psovki i ničim izazvanog flejmovanja nije sadržao ništa. Da je moj tata napisao takav, budi siguran da bih ga i njemu obrisao.
Link to comment

Nekako sam ubeđen da je Anonymous sinoć bio ili teško nervozan, ili pjan i da ne bi ono napisao čistog uma. Stvarno je bilo ničim izazvano i totalno nepotrebno.

Link to comment
Поштовани гејмери који сте већ навучени на ММО, спојлер је за мене:
Ocekujem puno od ovoga, konacno jedna igra posle Eve-a sa drugacijim sistemom levelinga. Ako stignes ostavi neke utiske kad probas :)
Link to comment

Тренутно сам у невиђеној гужви, али се надам да ћу у следеће 2 недеље пронаћи бар пар слободних дана. Јављам утиске сигурно.

Link to comment
189-, u igraonici se najviše pikaju CS, LOL (iskreno, dosta više od dote), dota, i po malo Call of duty i neke single player igre povremeno tipa need for speed, tenis, batman, zavisno na šta se ko prži... Ovde dugo nije bilo igraonice, tako da je za sada ok. A i sama igraonica je skromnost off na nivou, od mašina, udobnosti i svega ostalog, pa ljudima valjda nije žao da daju realno malu cenu sata od 60 dinara da se malo sigraju na brzim računarima i velikim monitorima. :)
ocekivano. :)ja se dogovaram sa drugovima da opicimo neki lan uskoro. ima u w3 dosta dobrih mapa koje sluze da se dobro zabavis na lanu sa drugarima. npr. warlok, hhf, uther party itd...naravno uz cod, cs i dotu
Link to comment
ocekivano. :)ja se dogovaram sa drugovima da opicimo neki lan uskoro. ima u w3 dosta dobrih mapa koje sluze da se dobro zabavis na lanu sa drugarima. npr. warlok, hhf, uther party itd...naravno uz cod, cs i dotu
Meni je inače warcraft the frozen throne GRADNJA (što bi rekli dotaši :lol:) second best game ever. :wub:
Link to comment

mislis pg? :D igrao sam i to, ali sam poceo onda kada je jedva neko igrao na serveru pa sam prestao i ja...cim kupim novi komp pocinjem igrati sc2...e tamo su potrebni brzi prsti :D

Link to comment

Ma mislim na strategiju, izvoran oblik igrice. Pitam ja ove dotaše jel igraju to, a oni me gledaju belo i posle minut se upali sijalica: "Aaaaa... GRADNJA" :DInače, SC2 sam kupio original, krenuo kampanju, moram da priznam da mi je playability -10x u odnosu na wtft3, verovatno zbog heroja.

Link to comment

Stavio da se kupuje Fable 3. To samo na osnovu dvominutnog youtube videa na kome mi se ucinila zanimljiva igra, pa htedoh da pitam ovde je li cemu?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Je li neko probao taj Extended Cut DLC za Mass Effect 3? Mrzi me da skidam ako će biti samo neka šminka na preko onih retardiranih izbora za kraj serijala... a opet, ne bih da propustim ako su stvarno korigovali najveće gluposti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...