Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

haha, kraljevi. ili ce patchovati ovu glupost, ili ce piratsku kopiju skidati i oni koji su platili igru.

Link to comment
Aha! Favorit, Boing 737 :)
Koji? "Fabrički" ili neki sa kioska (Wilco...)Ja šoferišem PSS A340, obično u Cathay verziji, + malo stari L-1011 u Easternovim bojama.+ubačeno brdo AI aviona, čisto radi veće gužve. Edited by buffalo bill
Link to comment

Dobar je Risen 2, odličan (za sada). Mada sam se u počektku bio malo razočarao, pošto je pojednostavljen u odnosu na Risen, a od tih prilagođavanja za konzole sam počeo nervne slomove da dobijam. Međutim PB je ovo uspela sasvim lepo da sklopi, zabavno je i drugačije u odnosu na stare PB igre.A recenzenti u gejmerskim časopisisima nek se malo nose.

Link to comment
Dobar je Risen 2, odličan (za sada). Mada sam se u počektku bio malo razočarao, pošto je pojednostavljen u odnosu na Risen, a od tih prilagođavanja za konzole sam počeo nervne slomove da dobijam. Međutim PB je ovo uspela sasvim lepo da sklopi, zabavno je i drugačije u odnosu na stare PB igre.A recenzenti u gejmerskim časopisisima nek se malo nose.
upravo sam poceo da igram. dosao sam do onog prvog ostrva gde naletim na ona 3 divljaka i skoro uvek me odvale. ako me ne odvale oni dokrajci me jaguar.
Link to comment
upravo sam poceo da igram. dosao sam do onog prvog ostrva gde naletim na ona 3 divljaka i skoro uvek me odvale. ako me ne odvale oni dokrajci me jaguar.
Nadam se da se nisi zajebao i ostavio Peti kod oca na brodu. Ja sam Peti doveo do Stilberda tek pošto sam istražio čitavo ostrvo i uglavnom gledao kako se Peti lema sa neprijateljima.edit: kupi pušku (kod lika u kolibi blizu sela) i nabavi metke što pre možeš, procvetaćeš. Edited by Anonymous
Link to comment
Koji? "Fabrički" ili neki sa kioska (Wilco...)Ja šoferišem PSS A340, obično u Cathay verziji, + malo stari L-1011 u Easternovim bojama.+ubačeno brdo AI aviona, čisto radi veće gužve.
Fabricki i PMDG kada mi je do zesce jebade. Svojevremeno sam pokusao da vozim i Konkorda, smorio sam se nakon pedesete strane flight manuala.Volim da letim sa fspassengers, nema vece srece nego kada ti putnici daju najvisu ocenu za let, i jos sletis sa minimalnom vertikalnom brzinom. Jako mi se dopada i letenje A2A avionima, od Pajpera do Spitfajera (to mi je valjda favorit, taj avion je kao zivo bice)
Link to comment
Nadam se da se nisi zajebao i ostavio Peti kod oca na brodu. Ja sam Peti doveo do Stilberda tek pošto sam istražio čitavo ostrvo i uglavnom gledao kako se Peti lema sa neprijateljima.edit: kupi pušku (kod lika u kolibi blizu sela) i nabavi metke što pre možeš, procvetaćeš.
dakle da se sklonim i da je pustim da ih sama pobije?
Link to comment
dakle da se sklonim i da je pustim da ih sama pobije?
Da, ili da makar odvuče dva divljaka na sebe, s jednim ćeš se nekako izboriti. S jaguarom nemaš šanse u početku igre, Pati zato itekako ima, možeš joj eventualno malo pomoći. Puška menja čitavu priču, treba ti 750 zlatnika za nju.
Link to comment
Fabricki i PMDG kada mi je do zesce jebade. Svojevremeno sam pokusao da vozim i Konkorda, smorio sam se nakon pedesete strane flight manuala.Volim da letim sa fspassengers, nema vece srece nego kada ti putnici daju najvisu ocenu za let, i jos sletis sa minimalnom vertikalnom brzinom. Jako mi se dopada i letenje A2A avionima, od Pajpera do Spitfajera (to mi je valjda favorit, taj avion je kao zivo bice)
Sinoć sam ubacio PMDG, i vozam JAT sa fiktivnim bojama Aeroputa:Volim veće mašine 340/777/747, ali mi glupo da letim kratke distance, a kontinentalne me smaraju... tako da, ostaju kratke rute.Stvarno, Spitfire je ludilo, čak i u Pacific Fighters je za letenje za klasu bolji od bilo čega drugog. Edited by buffalo bill
Link to comment
Da, ili da makar odvuče dva divljaka na sebe, s jednim ćeš se nekako izboriti. S jaguarom nemaš šanse u početku igre, Pati zato itekako ima, možeš joj eventualno malo pomoći. Puška menja čitavu priču, treba ti 750 zlatnika za nju.
Ja se tu bio ispalio i odveo je kod ćaleta, misleći da sam završio dovoljno uslova za prijem :isuse:Tri divljaka sam sredio tako što sam ih napao, pa se boreći se lagano povlačio unazad uzbrdo - na vrhu je ona kula sa vojnikom, pa on uskoči takođe. I dok se on tu mačuje sa njima, ja samo priskačem i eliminišem jednog po jednog. Jednom sam ih i sam sredio bez puške, ali taman sam odahnuo i obrisao znoj sa čela, kad mi leđa skoči jaguar.Sa jaguarom je inače fora da kad skoči na tebe, ti legneš na space i onda ga nogama odgurneš. Puška je nekad malo neprecizna i spora kad je jaguar brz. Sreća u tome je da u sred borbe možeš da uđeš u inventory i zameniš oružije. Pa dok se jaguar guzi tamo i sprema da skoči, rokneš ga par puta puškom, pa kad naleti na tebe, skineš pušku i montiraš epee ili sabre. Inače, gomilu love sam spucao u odeću, minđuše i sl. koje boostuju mačevanje - inače je mačevanje sa bilo kojim iskusnijim vojnikom sigurna smrt.
Link to comment
Volim veće mašine 340/777/747, ali mi glupo da letim kratke distance, a kontinentalne me smaraju... tako da, ostaju kratke rute.
xixi ja obozavam da letim ono sto ja zovem trenazne rute (Luton - Heathrow, tu sam vezbao poletanje/sletanje sa 737) ogromnim avionima (747), to ume da bude dosta izazovno, nemas mesta ni da se okrenes, a moras da obavis proceduru. kao crash landing u kontrolisanim uslovima, uopste nije prosto. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...