Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Ovaj pocetak, koji odigrah, se dopao i meni. Fina atmosfera.Moracu prvo da resim pominjani problem, pa tek onda da odigram do kraja. <_<

Link to comment
Forumaš bob loblaw se opasno navukao na LA noire, i po odsustvu bilo kakve produktivnosti u njegovom životu od dana instalacije može se izvesti zaključak da je u pitanju jedna veoma kul igra. A planirao je nekad ciklus starih filmova u kojima ljudi jure jedni druge kolima...:(

Detektiv Cole Phelps

la-noire-cole-phelps.jpg

Ja sam procitao ranije da je ocajno optimizovana, jel izasao neki patch s kojim se moze igrati bez seckanja koje bi dosta kvarilo car igre?
Link to comment

Nem pojma pravo da ti kažem, ja sam skinuo pre 10-ak dana SKIDROW verziju iz zaliva pirata tako da je verovatno sadržala u sebi sve što su u medjuvremenu ispravljali.Meni radi dobro, nisam ništa dirao od grafičkih podešavanja osim što sam stavio moju native rezoluciju 1440x900. Sad ne znam kakva je tvoja mašina, ali ja se mogu pohvaliti da mi je komp generalno dosta dobar, a grafika je važila za odličnu u vreme kad sam je uzimao (5770). Ne znam kako se drži u današnje vreme ali nisam imao problema ni sa jednom novijom igrom još uvek...

Edited by bob loblaw
Link to comment
Nem pojma pravo da ti kažem, ja sam skinuo pre 10-ak dana SKIDROW verziju iz zaliva pirata tako da je verovatno sadržala u sebi sve što su u medjuvremenu ispravljali.Meni radi dobro, nisam ništa dirao od grafičkih podešavanja osim što sam stavio moju native rezoluciju 1440x900. Sad ne znam kakva je tvoja mašina, ali ja se mogu pohvaliti da mi je komp generalno dosta dobar, a grafika je važila za odličnu u vreme kad sam je uzimao (5770). Ne znam kako se drži u današnje vreme ali nisam imao problema ni sa jednom novijom igrom još uvek...
Moja je 5670, tako da kapiram da su nam slicne masine. Verovatno cu onda skinuti igru, pa se uveriti u rad.
Link to comment

skyrim je zlo. igra mi se, ali ima toliko stvari kojem treba uraditi, plus je mapa ogromna...kako da sto pre ojacam da bi mogao da se jebavam po onim sporednim tunelima gde ima dosta jakih kreatura?

Link to comment
skyrim je zlo. igra mi se, ali ima toliko stvari kojem treba uraditi, plus je mapa ogromna...kako da sto pre ojacam da bi mogao da se jebavam po onim sporednim tunelima gde ima dosta jakih kreatura?
Ради мејн квест, крај јачих протрчавај. Нађи издржљивог противника који не узвраћа па га лемај док не левелујеш ударце (ако завршиш Дарк Брадерхуд може и онај њихов коњ). Пусти неког мало слабијег од себе да те напада и блокирај му ударце па тако левелуј одбрану (када скоро рикнеш излечиш се, па опет).
Link to comment
Ради мејн квест, крај јачих протрчавај. Нађи издржљивог противника који не узвраћа па га лемај док не левелујеш ударце (ако завршиш Дарк Брадерхуд може и онај њихов коњ). Пусти неког мало слабијег од себе да те напада и блокирај му ударце па тако левелуј одбрану (када скоро рикнеш излечиш се, па опет).
vidis, tu sam verovatno pogresio, ja sam krenuo da resavam sporedne kvestove, pa sam tek kasnije hteo da se vratim na glavni. inace, slabo sam koristio odbranu, dobro si me podsetio :D
Link to comment

To već zavisi od tvog stila igre. Ja sam aktivirao dosta toga za Sneak, Conjuration i Alchemy.

Edited by Miljenko
Link to comment

igram vec 6 godina i treba mi neko da rudari :)jel probao neko bonetown cool.gif ron jeremy :Hail:

Edited by MILF HUNTER
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...